[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Azért a migrációs események mögött kicsit bonyolultabb dolgok húzódnak meg mint gondolnánk.
Európában egy olyan demográfiai válság van, amelynek a legfőbb problémája az elöregedő társadalom és az ebből kifolyólag fenntarthatatlan nyugdíj és egészségügyi rendszer.
Ezt tetézi a demokrácia is mint probléma.
Ugyanis egy demokratikus választáson olyan párt nem kerülhet kormányra amely azzal kampányol, hogy :" növelni fogjuk a nyugdíj korhatárt, miközben csökkentjük a nyugdíjat". Ilyet senki nem szavaz meg....

Akkor mit lehet tenni?
Munkaképes fiatal korú embereket kell behozni millió számra.
Igen ám, de ahhoz, hogy ki tudják termelni a kellő társadalmi jövedelmet ahhoz képzetnek kellene lenniük!
Hol élnek képzett emberek a föld bolygón?
Európában (belső migráció, lásd. a K.EU-s országok lakosságának kivándorlását Ny.-ra)
USA-ban (kutya nem jön ide)
Ázsia egyes részein (minimális migráció ide)
Vagyis így nem megoldható az EU problémája.

Honnan lehet sok embert hozni?
Hát Afrikából meg a Közel-keletről.
Mi a gond?
Hogy a világ fejlett részéhez képest hót primitívek....
Gyakorlatilag ide hozol több millió ősembert és megpróbálod őket hasznossá tenni az atomkorban..... Lehetetlen feladat....
Erre jön az, hogy
"OK, semmire nem jók, de majd a gyerekeiket majd jól kioktatjuk és minden probléma megoldva!" (gondolják ők)
Ezzel szemben a valóság az, hogy ezen emberek gyerekeit az őskorból az ókor szintjére is nehéz eljuttatni a tudás és kulturális szintet nézve. Ellenben ugye a butaságuk és társadalmi inkompatibilitásuk miatt nem képesek elleni a közösségben , így csórók és frusztráltak.
Ez meg oda vezet, hogy vagy visszamenekülnek az "őskorba" kulturálisan és megmérgezi az agyukat a szélsőséges iszlám ami szerint mindenki hibás csak ők nem.
Vagy csak szimplán bűnöző életmódba kezdenek a jobb megélhetés érdekében.
Ez így azért egy csodálatos jövőkép. :(

Abba meg már bele sem megyek, hogy matematikailag ez sem fenntartható. Valaki kiszámolta, hogy ha nem változik a nyugdíj rendszer Európában akkor annyi nyugger lesz itt 2100-ra, hogy valami 5 milliárd munkaképes lakos kell majd az eltartásukhoz....
Értelemszerűen ez sem reális jövőkép.

Szerintem nagyon jól látszik az, hogy a szociális állam + demokrácia lényegében arra van ítélve, hogy fölszámolja saját magát. És ez így nagyon szomorú dolog szerintem. :(
Ez kicsiben az elhízás és gyors fogyni vágyás bűköre.
Probléma gyökeres megoldása helyett minél gyorsabb látszat pótcselekvések.
Tradicionális Keleti államokat lehet diktatúrázni stb de neki van múltjuk jelenük és jövőjük. Jelen helyzetben Európának nincs jövője.
Jelenlegi munkahelyemen év vagyok a legfiatalabb 22 kollégából 16-nő abból 8-nak van gyereke és unokája! átlag életkoruk 45 év körül.

Ha a fiatalok nem tudnak nem mernek gyermeket vállalni az a tárdalalom halál fia mert a jövőt a gyermekes szülők írják!
Másik meglehet nézni a társkereső oldalakat menni 32-38 éves nő hajadon!
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
"Szerintem nagyon jól látszik az, hogy a szociális állam + demokrácia lényegében arra van ítélve, hogy fölszámolja saját magát. És ez így nagyon szomorú dolog szerintem."

Errol szo nem lenne alapesetben. Egy elhibazott koncepciot kellene felszamolni illetve reszben megujitani. Europa boven kepes eltartani a nyugdijasait, csak epp nem a mostani nyugdijrendszerrel.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 771
3 200
113
Ez matematikai és demogfáriai képtelenség a jelenlegi trendek alapján. A 8% körüli muzulmán arány a franciáknál a legpesszimistább demográfia szerint is valahol 12-13%-os muzulmán arányt hoz ki 2050 tájára. Már, persze ha minden muzulmán vagy vegyesházasságból származó embert muzulmánnak számolsz. Egyáltalán hogyan definiálod a muzulmánt? Aki pl. vallásos szülők gyermeke, de nem vallásos akkor ő micsoda a statisztikában...? [fejvakarás]
Huha! Én legtöbbször csak olvasom a fórumot és ha azt látom, hogy hozzászólsz valamihez, akkor tudom, hogy van értelme a témának. De most nagyon megleptél. Azt nem tudtam, hogy egy igazi libsi fasz vagy. Azt meg, hogy a magyart ezekhez a férgekhez hasonlítod kiveri nálam a biztosítékot. Más az értékrend barátom. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a magyar kimegy és nőket molesztál, rendőrre támad stb. Más kúlturkörből érkeztek, talán még a neveltetésük is más. Na ezt nem gondoltam rólad. Innentől kezdve a munkásságot szart sem ér. Neked ez nem kell hogy fontos legyen, elég ha nekem az.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Huha! Én legtöbbször csak olvasom a fórumot és ha azt látom, hogy hozzászólsz valamihez, akkor tudom, hogy van értelme a témának. De most nagyon megleptél. Azt nem tudtam, hogy egy igazi libsi fasz vagy. Azt meg, hogy a magyart ezekhez a férgekhez hasonlítod kiveri nálam a biztosítékot. Más az értékrend barátom. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a magyar kimegy és nőket molesztál, rendőrre támad stb. Más kúlturkörből érkeztek, talán még a neveltetésük is más. Na ezt nem gondoltam rólad. Innentől kezdve a munkásságot szart sem ér. Neked ez nem kell hogy fontos legyen, elég ha nekem az.


Szerintem az altalad hasznalt jelzos szerkezet nelkul is lehet valakit kritizalni.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 787
113
Laci1970

Valakinek a munkája és annak eredményei nem összekeverendőek a személyiségével.
A másik pedig az, hogy egy kulturált fórumon ilyen hangnemben nem illik a másikat minősíteni, még akkor sem ha hirtelen nagyon ideges lettél a mondandójától.
És ez független attól, hogy amúgy igazad van-e vagy sem.
 
M

molnibalage

Guest
Huha! Én legtöbbször csak olvasom a fórumot és ha azt látom, hogy hozzászólsz valamihez, akkor tudom, hogy van értelme a témának. De most nagyon megleptél. Azt nem tudtam, hogy egy igazi libsi fasz vagy. Azt meg, hogy a magyart ezekhez a férgekhez hasonlítod kiveri nálam a biztosítékot. Más az értékrend barátom. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a magyar kimegy és nőket molesztál, rendőrre támad stb. Más kúlturkörből érkeztek, talán még a neveltetésük is más. Na ezt nem gondoltam rólad. Innentől kezdve a munkásságot szart sem ér. Neked ez nem kell hogy fontos legyen, elég ha nekem az.
Az egész kommented annak fényében vicces, hogy meg sem értetted a kommentemet láthatóan...

Egyébként meg...
Ja, persze, mert magyar még soha nem követett el nemi erőszakot vagy bűnt... Az arányokról van itten szó, de te és páran totálisan fekete-fehérben látjátok a világot, ami nagyon durva...

Az külön vicces, hogy a műszaki témájú írásaimat ez alapján ítéled meg...

Nem mintha lövésem lenne arról ki lennél, de ennek fényében nem hinném, hogy érdemi eszmecsere lehetséges lenne kettőnök között...

Libsi fasz... Epic...
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 340
113
BalogH Zoltán monnyon le! Így H-val. Na ez a színvonal, azt se tudja ki ellen tüntet, és ez a jövő értelmisége. Mondom én milkós szülők hülye gyerekei el héderelnek évekig és azt hiszik ők xarták a spanyolviaszt.

26733785_10215214708627004_4196123907458202567_n.jpg


"Az etikaóra nem csapja ki a biztosítékot, csak akkor, ha annyi fölösleges dolgot kérnek számon az érettségitárgyakba, most célzok itt a történelemre, meg lexikális tudást, ami nem fontos a XXI. századi diákok számára – mondta Fehérvári Marcell, a fórum szervezője." - tudósít a HírTV.

Kedves Marcell, mint a XXI. század jeles képviselője!
Valóban. Nem szükséges történelmet tanulnod és lexikális tudásra sincs szükséged. Ahogy általános műveltségre sem.
Azt majd a jövő értelmisége elsajátítja.
1f609.png
(Boros Bánk Levente)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Azért a migrációs események mögött kicsit bonyolultabb dolgok húzódnak meg mint gondolnánk.
Európában egy olyan demográfiai válság van, amelynek a legfőbb problémája az elöregedő társadalom és az ebből kifolyólag fenntarthatatlan nyugdíj és egészségügyi rendszer.
Ezt tetézi a demokrácia is mint probléma.
Ugyanis egy demokratikus választáson olyan párt nem kerülhet kormányra amely azzal kampányol, hogy :" növelni fogjuk a nyugdíj korhatárt, miközben csökkentjük a nyugdíjat". Ilyet senki nem szavaz meg....

Akkor mit lehet tenni?
Munkaképes fiatal korú embereket kell behozni millió számra.
Igen ám, de ahhoz, hogy ki tudják termelni a kellő társadalmi jövedelmet ahhoz képzetnek kellene lenniük!
Hol élnek képzett emberek a föld bolygón?
Európában (belső migráció, lásd. a K.EU-s országok lakosságának kivándorlását Ny.-ra)
USA-ban (kutya nem jön ide)
Ázsia egyes részein (minimális migráció ide)
Vagyis így nem megoldható az EU problémája.

Honnan lehet sok embert hozni?
Hát Afrikából meg a Közel-keletről.
Mi a gond?
Hogy a világ fejlett részéhez képest hót primitívek....
Gyakorlatilag ide hozol több millió ősembert és megpróbálod őket hasznossá tenni az atomkorban..... Lehetetlen feladat....
Erre jön az, hogy
"OK, semmire nem jók, de majd a gyerekeiket majd jól kioktatjuk és minden probléma megoldva!" (gondolják ők)
Ezzel szemben a valóság az, hogy ezen emberek gyerekeit az őskorból az ókor szintjére is nehéz eljuttatni a tudás és kulturális szintet nézve. Ellenben ugye a butaságuk és társadalmi inkompatibilitásuk miatt nem képesek elleni a közösségben , így csórók és frusztráltak.
Ez meg oda vezet, hogy vagy visszamenekülnek az "őskorba" kulturálisan és megmérgezi az agyukat a szélsőséges iszlám ami szerint mindenki hibás csak ők nem.
Vagy csak szimplán bűnöző életmódba kezdenek a jobb megélhetés érdekében.
Ez így azért egy csodálatos jövőkép. :(

Abba meg már bele sem megyek, hogy matematikailag ez sem fenntartható. Valaki kiszámolta, hogy ha nem változik a nyugdíj rendszer Európában akkor annyi nyugger lesz itt 2100-ra, hogy valami 5 milliárd munkaképes lakos kell majd az eltartásukhoz....
Értelemszerűen ez sem reális jövőkép.

Szerintem nagyon jól látszik az, hogy a szociális állam + demokrácia lényegében arra van ítélve, hogy fölszámolja saját magát. És ez így nagyon szomorú dolog szerintem. :(

Igazad van fip7, csak te sem írod le, hogy miért jutottunk ide. Azért jutottunk ide, mert a kapitalista rendszer megöli a társadalmat. Olyan formában öli meg, hogy mivel kizsigereli, nem szaporodik, mert nincs ereje rá. Ez az ára az olyan dolgoknak mint pl. az "élethossziglan való tanulás". Kb. meg is rekednek sokan egy örök (szingli) húszéves szintjén... Nem lehet példaként mutatni egyetlen-egy - egyetlen-egy! - kapitalista országot sem, ahol a lakosság, társadalom belső szaporulata elégséges lenne.
A kapitalistáknak (a rendszer érdekeltjeinek) két választási lehetőségük van: 1. a kapitalista rendszer lecserélése valami jobbra 2. bevándorlók befogadása.
Mivel az 1. választási lehetőség nem érdekük, ezért marad a 2.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Nem nagyon kovettem a mostani tuntetest, de az teny, hogy az oktatasi rendszer 30-40 eve el van mar cseszve.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Igazad van fip7, csak te sem írod le, hogy miért jutottunk ide. Azért jutottunk ide, mert a kapitalista rendszer megöli a társadalmat. Olyan formában öli meg, hogy mivel kizsigereli, nem szaporodik, mert nincs ereje rá. Ez az ára az olyan dolgoknak mint pl. az "élethossziglan való tanulás". Kb. meg is rekednek sokan egy örök (szingli) húszéves szintjén... Nem lehet példaként mutatni egyetlen-egy - egyetlen-egy! - kapitalista országot sem, ahol a lakosság, társadalom belső szaporulata elégséges lenne.
A kapitalistáknak (a rendszer érdekeltjeinek) két választási lehetőségük van: 1. a kapitalista rendszer lecserélése valami jobbra 2. bevándorlók befogadása.
Mivel az 1. választási lehetőség nem érdekük, ezért marad a 2.

A kapitalista rendszer nem oli meg a tarsadalmat, hanem mas szerkezetet preferal. Amivel onmagaban nincs gond; a gond ott van, mint anno a kommunizmussal. Sem az, sem a kapitalizmus sem letezett soha annak idealizalt formajaban, az "istenadta nep" meg pont egyforman buta mindkettoben.
 
  • Tetszik
Reactions: blitzkrieg and fip7

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 340
113
Azert az csodalatos tud lenni, amikor ebben a temaban egyebkent nem hasznalod az amugy penge agyadat.

Nem feladat a tokeletes asszimilalodas, soha nem is volt. A torvenyek betartasa es a tobbseg etikai-moralis ertekrendjenek atvetele boven eleg (amennyiben az felette all az asszimilalando csoport ertekrendjenek).

A magyar is bunozik. Viszont a Jobbik vagy a Garda nem a magyarbunozes miatt jott letre, hanem azert, mert a politika/tarsadalom cserben hagyta a videki kisembert. Akinek szetloptak mindenet, amig dolgozni volt.

Tudod, hogy a sved rendorsegnek van egy tanulmanya, ahol felszaz zonat emel ki mint helyet, ahol bajban vannak a torvenyek betartatasaval es kiemelt veszelyben a tevekenyseguk soran? Tudod, kik laknak ott? Az "uj svedek".

Tudod, hogy van olyan kerulete Londonnak, ahova az egyik nepszeru csomagkuldo ceg nem vallal szallitast? Tudod, kik vannak ott nagy aranyban? Az "uj angolok".

Vannak nepcsoportok, amelyek kulonbozoseguk ellenere siman kepesek egyuttelni a befogado tobbseggel, meg akkor is, ha relative generaciokon at kepesek "zartak" maradni. Pl. ilyenek a kinaiak.
http://www.origo.hu/nagyvilag/20180...n-a-rendorseg-szamara-a-helyzet-malmoben.html
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
M

molnibalage

Guest
BalogH Zoltán monnyon le! Így H-val. Na ez a színvonal, azt se tudja ki ellen tüntet, és ez a jövő értelmisége. Mondom én milkós szülők hülye gyerekei el héderelnek évekig és azt hiszik ők xarták a spanyolviaszt.

26733785_10215214708627004_4196123907458202567_n.jpg


"Az etikaóra nem csapja ki a biztosítékot, csak akkor, ha annyi fölösleges dolgot kérnek számon az érettségitárgyakba, most célzok itt a történelemre, meg lexikális tudást, ami nem fontos a XXI. századi diákok számára – mondta Fehérvári Marcell, a fórum szervezője." - tudósít a HírTV.

Kedves Marcell, mint a XXI. század jeles képviselője!
Valóban. Nem szükséges történelmet tanulnod és lexikális tudásra sincs szükséged. Ahogy általános műveltségre sem.
Azt majd a jövő értelmisége elsajátítja.
1f609.png
(Boros Bánk Levente)
Most azon a H betűn rugózól? Egyébként az a ember még az sem érdemli meg, hogy helyesen írják le a nevét...
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and 2ndt

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Az egész kommented annak fényében vicces, hogy meg sem értetted a kommentemet láthatóan...

Egyébként meg...
Ja, persze, mert magyar még soha nem követett el nemi erőszakot vagy bűnt... Az arányokról van itten szó, de te és páran totálisan fekete-fehérben látjátok a világot, ami nagyon durva...

Az külön vicces, hogy a műszaki témájú írásaimat ez alapján ítéled meg...

Nem mintha lövésem lenne arról ki lennél, de ennek fényében nem hinném, hogy érdemi eszmecsere lehetséges lenne kettőnök között...

Libsi fasz... Epic...

Nézd itt mi akik ettől az etnikai kicserélésről hányinger kerülget minket. Nem feketén fehéren látjuk a világot.
Még egyetemen voltam mikor Szeged átvonultak az első sáskaraj. Anno írtam Szegedi vasút állomás, a Nyugati és Keleti pályaudvar közel állt ahhoz, hogy közegészségügyi vészhelyzet miatt bezárját őket. Baráti társaságomba tartozó leányzó testvére Szegeden nemtős, és ezt ő mondta anno.
Lehet fekete-fehér szemüveg, de idő még is ezt az álláspontot igazolja.
Remek a hadsereg a hadügy stb meg az egész katonáskodik mikor a katonák és nehéz fegyverzett a kaszárnyában, utcán meg tombol a terror.
Az amúgy is recsegő ropogó egészségügyi rendszer egzotikus betegségekkel, is szembe kell nézni.
Hab a tortán hogy az idevert jött mentek követelik, hogy már itt élők alkalmazkodjanak hozzájuk, és nem fordítva. Természetesen alapszükségleteikről és oktatásukat is ezen gyűlölt fehérek fizessék. Menekült státus mellett azért évente 2x haza látogatnak, meg beállnak ISIS harcosnak. Svédeknél börtön helyett nyalókát kapnak. Egyedül talán egy kurdok oldalán harcoló Brüsszeli születésű nőt ítéltek el távol létében, mert hogy kimert menni és távcsövessel ölte az ISIS harcosokat aki Eu-ból kapták a munkanélküli segélyt.
Abszurd világ ez kérem szépen, Tudom tudom mi vagyunk a hülyék. A libernácik meg a jó fiúk aki emberségre hivatkoznak de a hajléktalanokkal nem törődnek. Vallás szabadságról beszélnek miközben a keresztényeket vegzálják. Oroszok invázióval fenyegetnek miközben városaikban katonák, és egyes város részeikben iszlám törvénykezés az úr.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
A kapitalista rendszer nem oli meg a tarsadalmat, hanem mas szerkezetet preferal. Amivel onmagaban nincs gond; a gond ott van, mint anno a kommunizmussal. Sem az, sem a kapitalizmus sem letezett soha annak idealizalt formajaban, az "istenadta nep" meg pont egyforman buta mindkettoben.

Mondj egyetlen-egy kapitalista országot, ahol a társadalom belső szaporulata elégséges a fennmaradáshoz (bevándorlás nélkül). Nem tudsz egyetlen-egyet sem mondani, mert nincs. Vagyis a kapitalizmus megöli a társadalmat.
 
  • Tetszik
Reactions: nekerdez

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 768
17 867
113
Huha! Én legtöbbször csak olvasom a fórumot és ha azt látom, hogy hozzászólsz valamihez, akkor tudom, hogy van értelme a témának. De most nagyon megleptél. Azt nem tudtam, hogy egy igazi libsi fasz vagy. Azt meg, hogy a magyart ezekhez a férgekhez hasonlítod kiveri nálam a biztosítékot. Más az értékrend barátom. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a magyar kimegy és nőket molesztál, rendőrre támad stb. Más kúlturkörből érkeztek, talán még a neveltetésük is más. Na ezt nem gondoltam rólad. Innentől kezdve a munkásságot szart sem ér. Neked ez nem kell hogy fontos legyen, elég ha nekem az.
Kedves Laci, amúgy erre a hozzászólásra milyen reakciót vársz? Kapásból úgy lépsz egy vitába, hogy kijelentes magadról, hogy hülye vagy és kétbites, majd ezután mondasz véleményt valamirōl/valakirōl, miközben észre sem veszed, hogy minden egyes mondatod egyre jobban anullál komolyanvehetō tényezōként.

Az expozédra kíváncsi lennék, de szerintem elōbb kapsz letiltást, mint rákeresel valaki koherens mondataira a témában.

A gond az, hogy ezen a fórumon más attitűd dívik. Mi sivatagban vagyunk. Az ilyen trollokat nem az általános magyar "vitakultúra" vívmányaival intézzük el. Miközben sértégetsz vagy anyázol, mi hallgatunk és szépen elkezdjük a körülötted lévō homokot felvizezni. Észre sem veszed, de a saját magad kreálta mocsárba süllyedsz, végül betemet a saját hülyeséged. Emléked megōrizzük (valahol biztos)...
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
"Az etikaóra nem csapja ki a biztosítékot, csak akkor, ha annyi fölösleges dolgot kérnek számon az érettségitárgyakba, most célzok itt a történelemre, meg lexikális tudást, ami nem fontos a XXI. századi diákok számára – mondta Fehérvári Marcell, a fórum szervezője." - tudósít a HírTV.
Jó ostoba ez a kölök.
 
Status
Not open for further replies.