[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 774
17 904
113
Azt bizonyitsd hogy szemelyeskedek.
Mondjuk ki lett osztva csipōbōl pár jelzō. Nem attól leszel mesterlövész, hogy sörétessel eltalálsz 80 verébbōl 3-at 5 méterrōl, hanem úgy, hogy egyet szedsz le 250 méterrōl.

A jelzōk sörétes és véletlenszerű - pláne általánosított keretbe foglalva, vagy talál, vagy nem. A célzott lövés vita és skill.

Vagy fogalmazz meg egy gondolat-villamost, amire bárki felugorhat, de ne tartsd ott erōszakkal, ha rossz irányba szállt fel...

Peace
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 018
23 249
113
Kihagytam pár oldalt, de itt már Ti olyan dimenzióban vagytok, hogy számomra az már felfoghatatlan :p
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 018
23 249
113
Amennyire en tudom az egy par negyzetmeteres teruletcsere volt hivatalosan kb. olyan okbol, hogy kenyelmesebb legyen mindket felnek, mert valami domborzat ott eppen ugy kanyargott. Valojaban meg szerintem szlovak trukk volt, hogy meg tobb orszagot vonjanak be a magyarok ellen, ezt a hulye lengyel politikusok beszoptak, ugyanugy mint amikor elotte egy-ket evvel a csehekkel cserelgettek el par negyzetmetert. Igy most mar csehoban is van a regi Mo-bol, persze igy nehezebb lesz a csehekkel bekeben maradni. Amugy sajnos jelenleg epp az a baj, hogy Lo-nak eszebe sem jut piszklani szlovakiat, ezt csak en szeretnem mint magyar. Nyilvan egy pl. pravoszlav meg nem szeretne ha szlovakiat barki piszkalna, hiszen az eg yszlav massza, nem is onallo nep meg. Alapvetoen a letrejottuk ota orosz proxi.

Egyébként elég gyakoriak a tarületcserék, csak nem látványosak. Gyakran igazitanak ki telkeket, cserélnek el egymás közt országok, ez teljesen normális folyamat. Domborzati viszonyok, folyómedrek változása stb. mind szükségessé teszi a kiigazitásokat.

Pont ebből az okból volt érdekes Bős esete, mivel az eredeti határvonal szlovákiával a hajózható dunamederben lett definiálva! A szlovákok erőműhöz kiépitetett északi csatornával ez oda tolódott, tehát nemzetközi jog szerint a határvonal eltolódott volna észak felé. Erre utalt anno Kövér is, mikor egy meg nem történt jogos katonai beavatkozásról beszélt Szlovákiával szemben a Bős-Nagymaros kapcsán...és ez nem urban-legend.
 
  • Tetszik
Reactions: Pal and fip7

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 774
17 904
113
Kihagytam pár oldalt, de itt már Ti olyan dimenzióban vagytok, hogy számomra az már felfoghatatlan :p
Ha a jelen térben értelmezett fizikai jelenségeket magasabb dimenziókban értelmezed, akkor jelentōsen leegyszerűsíthetō.

Egy háromdimenziós problémát 4 dimenzióssá transzformálsz - mondjuk a relativítás elméletet, akkor nagyban leegyszerűsödik, illetve "szebb" egyenletekhez vezet.

A húrelméletben is ez a szép, csak a közérthetōséget rontja, hogy a minimális dimenziószám 26 vagy 11.

Szóval nem hátrány a magasabb dimenzió :)
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Ursa Major, a jelenség leírása jó, de a magyarázata csapnivaló. Azért így alakult, mert akinek magasabb iskolai végzettsége, több jövedelme van az egy sokkal autonómabb személyiséget tud felépíteni. Közülük kevesebbnek lehet beadni a sok butaságot és egetverő sületlenséget. Viszont a kis falvakban sokan, akik alig iskolázottak, ráadásul alacsony a jövedelmük is, a rendszerváltás vesztesei. Az előzőek miatt önnállóan nem is vesznek részt a kulturális termékek fogyasztásában, mert se pénzük se idajük se igényük nincs rá. Becsületesen dolgoznak, munkahelyen, az otthoni kertben, az egyetlen szórakozásuk a TV. És mivel tudjuk mi folyik ki onnan, ezek a nem autonóm emberek beszívják a jól felépített hülyeségeket is. Egy normális politikai párt azért kedvezni próbál a választóinak. Előre borítékolom, hogy a jövő évi önkormányzati választások meg karácsony előtti Erzsébet utalványon kívül semmit sem fognak kapni. Eddig sem kaptak, és olyanok választották nmeg a F@SZ-t, akiknem voltak a kormányzásuk haszonélvezői. Ezeknek az embereknek az a személyes tragédiája, hogy a következő 4 évben sem fognak többet kapni. A helyzetüknél fogva hátrányos, sérülékeny emberek, akiket egyszerűen jól kihasználtak.

Az előző hozzászólásoddal nagyrészt egyetértek, ahhoz nem is szólnék hozzá.
Ehhez írnék ismét egy saját élményt.
Vidéken lakom. A szavazás előtt kaptam rendesen a sok szórólapot a különféle pártoktól. Gyorsan át is futottam őket.
Tény, a fidesz szórólapja elég undorítóan sorosozott és migráncsozott is. Viszont mellette megírták (és én magam is látom, tapasztalom), hogy az én településem és a környékbeli települések is sorra mennyi pénzt kaptak orvosi rendelő, óvoda, iskola, bölcsőde felújjításokra, több ipari park és fürdő építésére.
A többiek mondanivalója kimerült abban, hogy megszüntetjük a korrupciót és a presztízsberuházásokra a pénzszórást úgy, mint stadionok, Paks 2, stb.
A stadionok még talán jogos is (bár gondolom az ellenzék azt is lestadionozza, hogy uszoda és tornaterem épült a közeli iskolában).
Na de Paks is pénzszórás??? Ezzel kampányolni??? Ezek után meg csodálkoznak, hogy a "buta vidékiek" nem úgy szavaznak ahogy ők akarják.
Abba belegondoltak már, hogy vidéken talán nem is a migránsoktól félnek, hanem esetleg több a villanyszerelő, mint a bölcsész Pesten (bocs Molni, te ugyan értesz hozzá, de te nem is született pesti vagy, szóval a mondanivalóm erősíted :p) és ezért ők tudják, hogy az áram nem a konnektorban terem?

Egyébként ha már TV, akkor vidéken is van ám RTL (ha valami oknál fogva internet nem lenne), ők ugyan úgy kormányoznak mint ahogy az M1 sorosozik, szóval az "egyszerű" emberekhez mindkét üzenet eljut. Ha pedig feltételezzük, hogy a vidéki szavazatát meg tudja fogni az M1 primitív sorosozása, akkor azt is kellene feltételezni, hogy az ugyanilyen primitív RTL-es kormányozás, fideszezés is meg tudná. Már ha valóban ez döntött volna és nem azok a szempontok amiket feljebb soroltam.
 

sata

Well-Known Member
2014. július 20.
432
548
93
( Lehet egyébként független magyar politikáról beszélni? /NATO -EU tagként/
Csak azért kérdem,mert míg a kormány végig migránsozta az egész kampányt,addig az ellenzék is inkább a kormányleváltáson és az összefogáson rúgozott.De semmi külpolitikát nem lehetett hallani,csak az "európai szellemiség" ,vissza európába stb stb. Egyáltalán nem hallottam magyar érdekek védelméről NATOval vagy EUval szembe.
Több idős ember dumáltam eddig,mind kerek-perec kijelentették,hogy a Fideszre szavaztak,mert nem tudtak másra,nem hittek az ellenzékben.
Szerintem hiba hülyének nézni a lakosságot és a vidékieket.
Az ellenzéki pártok nem tudták őket meggyőzni és pont. )
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Már nem gyakorlom.
aki olyan emberekkel lóg együtt,
Hát ezt meg honnan veszed ?
Mindenféle ismerősöm van, ezerféle ideológiai irányzatból, akár. Vitázunk, megismerjük egymás nézőpontjait.
a 30-as évek náci szelleme lengete körül a kommentet.
Nah persze mert az csak úgy megy. Kérlek, mesélj még, miben manifesztálódik az általad kiállított cimke.
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 018
23 249
113
Ha a jelen térben értelmezett fizikai jelenségeket magasabb dimenziókban értelmezed, akkor jelentōsen leegyszerűsíthetō.

Egy háromdimenziós problémát 4 dimenzióssá transzformálsz - mondjuk a relativítás elméletet, akkor nagyban leegyszerűsödik, illetve "szebb" egyenletekhez vezet.

A húrelméletben is ez a szép, csak a közérthetōséget rontja, hogy a minimális dimenziószám 26 vagy 11.

Szóval nem hátrány a magasabb dimenzió :)

Egyszóval hülye vagyok a témához xD
 

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
Nem az a gond, hogy kire szavazott ez a réteg, hanem az, hogy miért. Még ennyire egyetlen kampány sem volt olyan gyűlöletkampány, amiben valós problémákról esett volna szó. Dióhéjban, itt minden rendben van, csak azok a fránya migránsok ne jöjjenek, mert akkor vége lesz a tejjel-mézzel folyó Kánaánunknak.. A baj csak ott van, hogy hazánkban több megoldatlan kérdés van, mint megoldot, és a megoldásokból is jó sok ember eleve kiesettt...

A megoldott/megoldatlan problémák kérdésben, illetve miről KELLENE hogy szóljon a kampány abban nagyjából egyetértünk.

Egyébiránt gyűlölet kampány volt a a javából a Kígyós Gyurcsány féle 23 millió román jön és elveszi a nyugdíjat stb. Ja hogy az (külhoni) magyarok ellen irányult! Az más hiszen azok bozgorok mint az köztudomású.

Mondom a Fidesz NEM csinál olyat, amit a szocik ne próbáltak volna már ki itthon. A méretek, na azok különböznek.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Az előző hozzászólásoddal nagyrészt egyetértek, ahhoz nem is szólnék hozzá.
Ehhez írnék ismét egy saját élményt.
Vidéken lakom. A szavazás előtt kaptam rendesen a sok szórólapot a különféle pártoktól. Gyorsan át is futottam őket.
Tény, a fidesz szórólapja elég undorítóan sorosozott és migráncsozott is. Viszont mellette megírták (és én magam is látom, tapasztalom), hogy az én településem és a környékbeli települések is sorra mennyi pénzt kaptak orvosi rendelő, óvoda, iskola, bölcsőde felújjításokra, több ipari park és fürdő építésére.
A többiek mondanivalója kimerült abban, hogy megszüntetjük a korrupciót és a presztízsberuházásokra a pénzszórást úgy, mint stadionok, Paks 2, stb.
A stadionok még talán jogos is (bár gondolom az ellenzék azt is lestadionozza, hogy uszoda és tornaterem épült a közeli iskolában).
Na de Paks is pénzszórás??? Ezzel kampányolni??? Ezek után meg csodálkoznak, hogy a "buta vidékiek" nem úgy szavaznak ahogy ők akarják.
Abba belegondoltak már, hogy vidéken talán nem is a migránsoktól félnek, hanem esetleg több a villanyszerelő, mint a bölcsész Pesten (bocs Molni, te ugyan értesz hozzá, de te nem is született pesti vagy, szóval a mondanivalóm erősíted :p) és ezért ők tudják, hogy az áram nem a konnektorban terem?

Egyébként ha már TV, akkor vidéken is van ám RTL (ha valami oknál fogva internet nem lenne), ők ugyan úgy kormányoznak mint ahogy az M1 sorosozik, szóval az "egyszerű" emberekhez mindkét üzenet eljut. Ha pedig feltételezzük, hogy a vidéki szavazatát meg tudja fogni az M1 primitív sorosozása, akkor azt is kellene feltételezni, hogy az ugyanilyen primitív RTL-es kormányozás, fideszezés is meg tudná. Már ha valóban ez döntött volna és nem azok a szempontok amiket feljebb soroltam.


Azért ha TV-knél vagyunk, akkor az M1-től a TV2-ig közpénzből fizetettek, míg az RTL klub az nem köztévé, hanem kereskedelmi csatorna. És nem hinném, hogy a Momentum, vagy éppen Simicska finanszírozza. (Elvileg a TV2 is az volt, amíg nem a Vajna birtokolta.) Mikor erről gondolkozol, azért tégy különbséget. De értsél meg valamit, nem azt súlykolom, hogy ne szavazz a F@SZ-re, ha Te ílátsz fejlődést, magad körül, akkor tegyed. A gond az, hogy a minden értelmes dolgot háttérbe szorító kampány mellett, nem igazán volt téma a kampányban, hiszen a pártok le sem ültek vitatkozni egymással. Hát hogy is tették volna, mikor példátlan módon le voltak azok Sorosiztázva és hazaárulózva azok a jelöltek, akiket magyar választópolgárok ajánlottak a megmérettetésre. Eleve bűnözőknek volt szinte kikiáltva mindenki, aki nem F@SZ-es. Ha ma ezt sokan nem is látják át, de ezért a történelem nem fogja OV-t megdícsérni, de ez nem gyógyír azoknak, akik ezt nem érik majd meg..
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
( Lehet egyébként független magyar politikáról beszélni? /NATO -EU tagként/
Csak azért kérdem,mert míg a kormány végig migránsozta az egész kampányt,addig az ellenzék is inkább a kormányleváltáson és az összefogáson rúgozott.De semmi külpolitikát nem lehetett hallani,csak az "európai szellemiség" ,vissza európába stb stb. Egyáltalán nem hallottam magyar érdekek védelméről NATOval vagy EUval szembe.
Több idős ember dumáltam eddig,mind kerek-perec kijelentették,hogy a Fideszre szavaztak,mert nem tudtak másra,nem hittek az ellenzékben.
Szerintem hiba hülyének nézni a lakosságot és a vidékieket.
Az ellenzéki pártok nem tudták őket meggyőzni és pont. )

Könnyebb lehülyézni több millió nem jól szavazót, mint beismerni, hogy béna kampányt folytattak.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7, zeal and sata

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
mindeközbem, csendben:
Budapest lett az ötödik azon a listán, ami azokat a városokat sorolja fel, ahol a leggyorsabban nőnek az ingatlanárak. Budapesten 2017-ben 15,5 százalékos volt a növekedés.

A magyar fővárost a listán Vancouver (16 százalék), Reykjavík (16,6), Izmir (18,5) és Berlin (20,5) előzi.

A berlini ingatlanpiacot elsősorban a város népességének folyamatos növekedése hajtja, na meg az, hogy a biztonságos és pezsgő európai nagyvárosban még mindig nagyon alacsonyak az ingatlanárak a londoni, New York-i, párizsi vagy római kínálathoz képest.

Budapest Hongkongot, Hamburgot, Münchent, Rotterdamot és Frankfurtot előzi meg. (Guardian, Mansionglobal)
 
  • Tetszik
Reactions: blitzkrieg

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
Gyakorló ateistaként megengedhetem magamnak a luxust, hogy kritizálhatok minden vallást és nem kell felfűznöm a lényemet valamely lázálom kijelölte vonalon.

Gyakorló katolikusként megtehetem, hogy lenézhetek minden ateistát és minden eszközt megengedek az erre kijelölt szent inkvizíciónak, hogy a hitetlenek lelkét megmentse az örök kárhozat tüzétől. Gyengébbek kedvéért ez itt irónia.

Viszont ennek van egy másik oldala is. Az állam - amely elvileg deszekularizált, ne dönthessen "keresztényi" értékek alapján mondjuk se az eutanázia, se a génterápia vagy az abortusz elutasításáról helyettem.

Az állam amely amúgy is alacsonyabb szinten áll a SZentszékhez képest, hiszen semmilyen isteni felhatalmazással nem rendelkezikk ne kényszerítse semmilyen lelkiismeretével ellentétes cselekedetre a hívőket, és ne avatkozzon be az isteni rendbe, se mesterséges megtermékenyítéssel, se az Isten által létrehozott rend szabályainak erőszakos megváltoztatásával. Ennek bármilyen eszközzel történő megakadályozására a Vatikáni Titkosszolgálat Andie McDowell a Hudson Hawk esetben már bizonyított ügynök vezette csoportját jelölöm ki. Gy k. ez is irónia

Az meg tényleg epic, hogy a jelenlegi hatalom ennyire elōtérbe tolja a vallást, miközben szemmel láthatóan nem törik magukat a 10-bōl bizonyos parancsok betartására.

Nem valláshoz meg a szociális elvekhez kellene alakítani a kormányzást, hanem az erkölcshöz, de hát most nem ilyen idōket élünk.

A III. vatikáni zsinat (ilyen nincs) rendelkezéseinek értelmében az emberi jogizmus néven elhíresült, álszent és kirekesztő monoteizmust eretnekségnek nyilvánítom és a nevében elkövetett bűnökért (pl. tömeges migráns halál embercsempészet közben, terrorista támadások elősegítése, másképp gondolkozó emberek életének tönkretétele, de legfőképpem a kettős mérce nevű tömegpusztító fegyver rendszeres és szándékos alkalmazásáért) kiközösítem. Gyengébbek kedvéért a kiközösítetteknek tett eskü nem kötelező, életük és javaik szabadon elvehetőek, és végezetül semmilyen szentség nem szolgáltatható ki nekik ideéértve a szentelt földbe való temetést is.

Ja baromságokat én is tudok gátlás nélkül írni.
 
  • Tetszik
Reactions: melampo and zeal

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Gyakorló katolikusként megtehetem, hogy lenézhetek minden ateistát és minden eszközt megengedek az erre kijelölt szent inkvizíciónak, hogy a hitetlenek lelkét megmentse az örök kárhozat tüzétől. Gyengébbek kedvéért ez itt irónia.



Az állam amely amúgy is alacsonyabb szinten áll a SZentszékhez képest, hiszen semmilyen isteni felhatalmazással nem rendelkezikk ne kényszerítse semmilyen lelkiismeretével ellentétes cselekedetre a hívőket, és ne avatkozzon be az isteni rendbe, se mesterséges megtermékenyítéssel, se az Isten által létrehozott rend szabályainak erőszakos megváltoztatásával. Ennek bármilyen eszközzel történő megakadályozására a Vatikáni Titkosszolgálat Andie McDowell a Hudson Hawk esetben már bizonyított ügynök vezette csoportját jelölöm ki. Gy k. ez is irónia



A III. vatikáni zsinat (ilyen nincs) rendelkezéseinek értelmében az emberi jogizmus néven elhíresült, álszent és kirekesztő monoteizmust eretnekségnek nyilvánítom és a nevében elkövetett bűnökért (pl. tömeges migráns halál embercsempészet közben, terrorista támadások elősegítése, másképp gondolkozó emberek életének tönkretétele, de legfőképpem a kettős mérce nevű tömegpusztító fegyver rendszeres és szándékos alkalmazásáért) kiközösítem. Gyengébbek kedvéért a kiközösítetteknek tett eskü nem kötelező, életük és javaik szabadon elvehetőek, és végezetül semmilyen szentség nem szolgáltatható ki nekik ideéértve a szentelt földbe való temetést is.

Ja baromságokat én is tudok gátlás nélkül írni.
kifelejtetted, hogx Jézus fotogna a sírjában, ha ismerné a S, Zsolt rénszarvasvadászt, meg ilyesmi...
 

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
Itt bűnökről beszélsz, megbocsájthatatlan dolgokról. olyanok ellen, akik semmi büntetendőt nem tettek még, hiszen jogszerűen működő pártok, politikai irányzatok képviselői. És senki sem akarja megmondani közölük, hogy hogyan élj, miben higgyél, kire szavazz. Ez a Te szuverén dolgod. Itt sokkal mélyeb dolgokra próbálunk utalni, nem konkrét személyekre. Pld. arra, hogyan lehetett választást nyerni (azaz statisztikai értelemben felfogott elégséges embertőmeget megnyerni), egy alapvetően félrevezető programmal. De a Te dőntésedet nem vitatja el tőled senki, legfeljebb nem értünk egyet veled. Az előbb leírt két dolgot azért ne kevers össze egymással..

Ne már! Nézd meg ozymandias feljebbi posztját.

A tévesen liberalizmusnak, vagy liberális demokráciának mondott irányzat PONTOSAN erről szól. Megmondják mit gondolhatsz, mi a helyes és mi tiltott SŐT még azt is hogy az amúgy lenézett vallást (bármilyen vallást!) gyakorlóknak mit kell csinálniuk. A haladás mindenek felettisége, a dogmává merevült gyakorlatok, és elképzelések, maiket nemhogy megkérdőjelezni, de megvitatni sem lehet mind egy TELJESEN új MONOTEISTA türelmetlen vallás sajátosságait hordozzák. Csak NEKIK van igazuk, mindenki más téved.

A zsidóság, a kereszténység már átesett ezen a fázison és toleránssá vált (legalábbis nagyrésze). Az iszlám és az emberi jogizmus még nem.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal and blitzkrieg

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 889
47 567
113
Hm.Azthiszem angolszász mintára az általános alatantervbe bele kéne illeszteni a vitakultúra elsajátitását is.Sok egyébb mellet valahogy ez is kimaradt belőle.De talán az autódidakta önképzés ppótolhatná....
Az az a magasan fejlett vitakultúra, ahol felsőfokú képzésen rész vevő hallgatók akarják a saját professzorukat meglincselni, mert nem ért egyet a SAFE SPACE biztosításával minden hallgató számára?
Jól bejött a vitakultúra oktatás odaát, egyre több csodás példát lehet látni hogy beérett a gyümölcse!
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 774
17 904
113
Gyakorló katolikusként megtehetem, hogy lenézhetek minden ateistát és minden eszközt megengedek az erre kijelölt szent inkvizíciónak, hogy a hitetlenek lelkét megmentse az örök kárhozat tüzétől. Gyengébbek kedvéért ez itt irónia.



Az állam amely amúgy is alacsonyabb szinten áll a SZentszékhez képest, hiszen semmilyen isteni felhatalmazással nem rendelkezikk ne kényszerítse semmilyen lelkiismeretével ellentétes cselekedetre a hívőket, és ne avatkozzon be az isteni rendbe, se mesterséges megtermékenyítéssel, se az Isten által létrehozott rend szabályainak erőszakos megváltoztatásával. Ennek bármilyen eszközzel történő megakadályozására a Vatikáni Titkosszolgálat Andie McDowell a Hudson Hawk esetben már bizonyított ügynök vezette csoportját jelölöm ki. Gy k. ez is irónia



A III. vatikáni zsinat (ilyen nincs) rendelkezéseinek értelmében az emberi jogizmus néven elhíresült, álszent és kirekesztő monoteizmust eretnekségnek nyilvánítom és a nevében elkövetett bűnökért (pl. tömeges migráns halál embercsempészet közben, terrorista támadások elősegítése, másképp gondolkozó emberek életének tönkretétele, de legfőképpem a kettős mérce nevű tömegpusztító fegyver rendszeres és szándékos alkalmazásáért) kiközösítem. Gyengébbek kedvéért a kiközösítetteknek tett eskü nem kötelező, életük és javaik szabadon elvehetőek, és végezetül semmilyen szentség nem szolgáltatható ki nekik ideéértve a szentelt földbe való temetést is.

Ja baromságokat én is tudok gátlás nélkül írni.
Még mindig adós vagy a kreditek beváltásával...
 
Status
Not open for further replies.