[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
<blockquote rel="galland"><blockquote rel="molnibalage"><blockquote rel="joker">

Ha másodikok kesznek a csoportban, akkor Anglia lesz az ellenfél, és a magyar szurkolók is elengedhetik magukat a sok beteg állattal szemben.

Látom a turbómagyar gomb megint le van nyomva.

Számomra örök emlék, mikor Kispesten volt röpimeccsem 21:00-kor pénteken, Fradi-UTE meccs előtt. Odafelé még egyben volt a Népliget metróállomás. Visszafelé a befelemenő oldalon több 10 m2-es nagyságrenden szét volt rúgva a fal borítás, széttörve minden szék.

Na ennyit az "állat" szurkolókról...</blockquote>

Kedves molni!
Hallottál, vagy láttál valami olyat a Magyar szurkolóktól, mint monjuk az orosztól, angoltól, horváttól, esetleg a romántól? A magyar szurkolók mikor verekedtek? Az ottani szurkolók 150-200 ezer forintot költöttek erre a 2-3 napra. Szerinted azért megy ki? Nekem 8 ismerősöm van kinn. 3 németben dolgozik, egy Zürichben fogorvos, egy londonban szushi manager, és 3 itthon élő. Egyik sem huligán és náci fajta.</blockquote>

Meg szerencse hogy ezek a joravalo magyar emberek akik atjonnek a hataron mind orvosokbol meg agysebeszekbol all. Meg veletlenul se torni zuzni, eroszakoskodni jonnek ide nyugatra. A legrobbjuk nem naci fajta, aki europaban akar pusztotani hanem artatlan joember (vagy no es gyerek).

Deja vu-m van. Ez olyan magyar(huligan)simogato duma.</blockquote>

Te most frankón a saját honfitársaidat nézed le, miközben te magad is ugyan abban a cipőben jársz, hiszen te sem ott születtél, hanem kivándoroltál. Szóval ezzel a hozzászólásoddal saját magad szegénységi bizonyítványát állítottad ki. Gratulálok. Szánalmas.
 

formosa

Member
2015. május 18.
427
2
18
Sajnos futballhuligánok minden országban vannak /Mo-on is/, nem csak Angliában. /Persze Angliában már nem engedik őket a stadion közelébe, igy hát külföldön tombolnak./
Az EB-re kilátogató magyarok többsége normálisnak tűnik, de /mint látható/ van köztük néhány "fékezett habzású" alak is..
 
M

molnibalage

Guest
Te most frankón a saját honfitársaidat nézed le, miközben te magad is ugyan abban a cipőben jársz, hiszen te sem ott születtél, hanem kivándoroltál. Szóval ezzel a hozzászólásoddal saját magad szegénységi bizonyítványát állítottad ki. Gratulálok. Szánalmas.

Az, hogy vannak magyar focihuligánok az tény. Csak pont annyira általánosított, mint joker... Ezek szerint akkor más nemzetek szurkolóinak kollektív leköpése az simán belefér neked a normádba, de bezzeg, ha magyar, akkor fúúúúúúúúúúj? Igen szép kettős mérce, mondhatnám tipikus. Éljen soká a Hungarian master race? Jaj...
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 731
113
Azóta az angol sajtóban bemutatott magyar "náci ultráról" is kiderült, hogy spanyolban él, 3 szoros testépítő bajnok és egy ottani egyetemen oktat.
Szerintem jó dolog az, ha egy ország ilyen szintű "náci ultrákkal" rendelkezik :)

Más:
Mivel a Spanyolok kikaptak ezért most úgy néz ki, hogy az lenne a jó ha elsők lennénk a csoportban :)
Mutattak az M4-en egy táblát erről, hogy ki kivel hogyan, de sajnos most neten nem találom :-(
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
<blockquote rel="ghostface">
Te most frankón a saját honfitársaidat nézed le, miközben te magad is ugyan abban a cipőben jársz, hiszen te sem ott születtél, hanem kivándoroltál. Szóval ezzel a hozzászólásoddal saját magad szegénységi bizonyítványát állítottad ki. Gratulálok. Szánalmas.

Az, hogy vannak magyar focihuligánok az tény. Csak pont annyira általánosított, mint joker... Ezek szerint akkor más nemzetek szurkolóinak kollektív leköpése az simán belefér neked a normádba, de bezzeg, ha magyar, akkor fúúúúúúúúúúj? Igen szép kettős mérce, mondhatnám tipikus. Éljen soká a Hungarian master race? Jaj...</blockquote>

Olvasd el Panoz kommentjét és prübáld értelmezni is, jajgatás helyett.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
<blockquote rel="molnibalage"><blockquote rel="ghostface">
Te most frankón a saját honfitársaidat nézed le, miközben te magad is ugyan abban a cipőben jársz, hiszen te sem ott születtél, hanem kivándoroltál. Szóval ezzel a hozzászólásoddal saját magad szegénységi bizonyítványát állítottad ki. Gratulálok. Szánalmas.

Az, hogy vannak magyar focihuligánok az tény. Csak pont annyira általánosított, mint joker... Ezek szerint akkor más nemzetek szurkolóinak kollektív leköpése az simán belefér neked a normádba, de bezzeg, ha magyar, akkor fúúúúúúúúúúj? Igen szép kettős mérce, mondhatnám tipikus. Éljen soká a Hungarian master race? Jaj...</blockquote>

Olvasd el Panoz kommentjét és prübáld értelmezni is, jajgatás helyett.</blockquote>

*próbáld
 
M

molnibalage

Guest
Hamut szórok a fejemre, a srácok megtanultak csapatként focizni. Ezt a szintet kellene tartani.
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 659
9 247
113
Storck-nak nincs véletlenül egy hadügyminiszter ismerőse? Importálnánk!
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Nekem Storck is jó, teljesen ki tudnák békülni egy Dzsudzsák Balázs harckocsidandárral!
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 731
113
molnibalage
<i>
"Hamut szórok a fejemre, a srácok megtanultak csapatként focizni. Ezt a szintet kellene tartani."</i>

Minden tiszteletem a tiéd, hogy elismered a korábbi tévedésedet.

És természetesen minden tiszteletem a fiúké akik ilyen jól játszottak :p
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Írtatok itt a Monsanto-ról és a génmódosításról. Most olvastam el az indexes cikket, ott írja, hogy a Monsantos vetőmagokból kinővő magokat már nem lehet többet elvetni. Ezt a cég jogi úton tiltja, vagy úgy alakította, hogy nem hajt ki?
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 731
113
Amúgy azt nem tudom, hogy tudjátok-e, hogyha megverjük a Belgákat akkor valószínűleg EB elődöntőt is fogunk játszani?

A Belga csapat játékerőben nem erősebb, mint a Portugál. Persze győznünk kellene, itt már nem jó az X, de én szerintem nem lehetetlen megfogni a belgákat.
Az más kérdés, hogy ez lesz a válogatottunk eddigi legnehezebb mérkőzése!

<b>De ha tovább megyünk akkor: </b>
Az én meglátásom szerint, a Wales-Ír meccsen majd Wales fog tovább menni, mi meg ennek a párosnak a győztesével játszunk majd ha megverjük a belgákat.
Véleményem szerint egyik csapat sem erősebb nálunk, sőt... Szóval ez majd egy "simán" nyerhető meccs lesz.

<b>Ezután:</b>
Az águnk másik 4 csapata közül pedig a Horvátok torony magasan a legerősebbek, úgyhogy onnan ők jutnak majd az elődöntőbe, szerintem.
Ebből kifolyólag könnyen lehet, hogy Horvát-Magyar elődöntő lesz az EB-n , ami azt jelenti, hogy a válogatottunk mindenképpen bronzérmes lesz! Ez egy óriási dolog szerintem.
És, hogy mennyi esélyünk van a döntőbe kerülésre? Szerintem semmi. A horvát csapat nagyon erős, jó formaidőzítéssel, én úgy gondolom, hogy 90%, hogy a horvátok mennek majd tovább egy horvát-magyar párharc során.
Viszont nem hiszem, hogy nagy gólkülönbséggel győznének majd le minket. Szóval nem kapunk majd nagy zakót :)

Én remélem, hogy így alakul és sikerül bejutnunk az elődöntőbe!
Hajrá Magyarok! :)
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 731
113
Itt pedig statisztikák vannak:
http://www.origo.hu/foci-eb-2016/hirek/20160622-van-amiben-vilagklasszis-teljesitmenyt-nyujtottak-a-magyarok.html
 

formosa

Member
2015. május 18.
427
2
18
Egyetértek fip7-tel! Persze lehet, hogy az utcán kiabálók másképp gondolják, de maradjunk a realitásoknál.
Ám addig még a horvát-portugál és az olasz-spanyol nyolcaddötő is érdekes lesz, mert 2 csapat biztosan kiesik.
 
M

molnibalage

Guest
<blockquote rel="molnibalage">Hamut szórok a fejemre, a srácok megtanultak csapatként focizni. Ezt a szintet kellene tartani.

Ha így játszanak ezután is, lehet, hogy bővíteni kell a stadionokat. :)</blockquote>
Ez viszont nem igaz. A válogatott teljesíménye miatt a hazai bajnokság semmivel sem lesz színvonalasabb... Mellesleg az eddig felhúzott stadionok hatása pontosan 0. Elég csak megnézni válogatott átlag életkorát...
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 565
15 482
113
Molni......
Elfeledkezel az egyszerű emberek pszichológiájáról. A tévében is mindenki mond minden okosat, mégis elfeledik a régi római mondást: kenyeret és/vagy cirkuszt.... Ugyebár kenyeret nem nagyon adnak :)
Ha és amennyiben a válogatott szépen szerepel (már most is le a kalappal), akkor a bajnokikon is több néző lesz. Ráadásul, ha a Fradi valami ismeretlen oknál fogva a BL főtáblára kerül (fél karomat rá, hogy lesz igazolás egy vagon pénzért), akkor méginkább.
A sikerek hatására több gyerek komolyabban fog focizni és ez egygeneráción belül érezteti hatását. (Főleg, ha olimpiát is rendezünk és sikeres lesz).
Belpol vonatkozásban az egyszerű emberek nem látják át a Te gondolataidat, ezért ha - mint fent - jól szereplünk, a következő kétharmad biztos.... Okosan ki van találva...
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 565
15 482
113
Molni.... Akkor sem jönnél ki, ha az MTK-Fradi meccs előtt az izraeli F-15-ösök műrepülnének az új Hungária körúti pálya felett? :) :) :)
 
Status
Not open for further replies.