1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Két nagy kedvencem metszete.

endre likes this.
  2. Roni

Roni Well-Known Member

tonyo likes this.
  3. molnibalage

STALKER Lost Alpha Director Cut új változata tegnap jött ki. Ingyenes. Ajánlom mindenkinek, akinek eddig kimarad a STALKER élmény. Brutális.

endre likes this.
  4. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

5. jani22

jani22 Well-Known Member

6. Szpéter

Szpéter Member

Nem találom,honnan lehetne letölteni....

7. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

8. "AZO29"

"AZO29" Active Member

9. molnibalage

10. Lator

Lator Well-Known Member

Játszik valaki a Steel Division : Normandy 44 el? Érdemes letölteni? Jobb mint a Wargame Red Dragon?

11. molnibalage

Én 10 óra után feladtam, de az még tavaly tavasszal volt. Állítólag azóta sem lett jobb, a WG:RD-t többen tolják úgy, hogy az már 3 éves és az is duplán szét van kúrva. Egyrészt a folyamatos "balasz" után sincs semmiféle balasz, a YUG 1v1-ben vagy low costban kb. a pay to win kategória... A fizetős DLC-k röhejessé tették az egészet. A másik meg maga a közösség. Én a WG-s korszakom legvégén ALB-tem inkább. Ez mindent elmond szerintem arról, hogy hová züllött vissza...

12. Lator

Lator Well-Known Member

Igen a wargame közösség egy rakás lószar. Idióták gyülekezete. Ha nincs egy ismerősöm sem online inkább nem is játszok mert csak vesztek. Semmi co op semmi gondolkodás csak menni mint a barmok. Pedig ebben a játékban minden hibája ellenére is nagyon lehet taktikázni/játszani, semmi hozzáfoghatót nem láttam még

13. molnibalage

1v1-ben nem lehet mást hibáztatni, de az annyira más játék (meg szerencsejáték), hogy engem nem érdekel. Számomra a WG és a Eugen egy időre meghalt. Ha már nagyon nem tudok mit csinálni, akkor venném elő a StDV-t, de ilyen állapot soha nem lesz. N+1 más játék vár évek óta a sorára, élet, cikkírás, stb. Ha lesz új Wargame, akkor talán. A WG : RD alapvetően elkúrt koncepcióra épült sajnos.

Ha lenne még era game játék, az hagyján, de a közösség annyira ostoba, hogy az "only A cat" hozzállás miatt a játék tartalmának kb. 2/3-át elveszti...

14. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Ebben a kérdéskörben nekem a youtube a Post Scriptum-ot hozza fel, mint 2018-as év nagy dobása. 1944, Normandia.

15. molnibalage

https://sg.hu/forum/tema/1516183343

Csak ez nem RTS.

16. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

17. molnibalage

Én játszottam, akciósan megvettem mindkettőt. Mindkettő hatalmas csalódás volt. Játéktechnikailag a Doom I/II magasságában volt a játék FPS lövöldét nézve. A RPG vonalat nézve kb. semmi választási lehetőség, totál lineáris történet és kb. fanatikusok által végrehajtott dolgokkal lehetett alternate ending. A szép grafikát és némi atmoszférát leszámítva a középszerűség alatt volt. Nekem nem jött be, túl sokszor volt idegesítő, mint élvezetes.

Leárazva majd talán ezt is megveszem 5 EUR-ért, de frissen megjelenve biztosan nem.

18. endre

endre Member

A Steam & Iron: The Russo-Japanese War-t próbálta valaki? Az egyik örök kedvencem, bár grafikailag egy sárga csekk és egy közepesen unalmas excel-tábla között van kb. félúton.

19. molnibalage

Az első két fejezet letoltam. Eddig kurvajó. És idén jön a season 2.

Ezen oldal megosztása