1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[Kantin] Számítógépes játékok - általános topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2016. január 13..

1. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Nem bugos fos kell, hanem olyan elven, mint a WOT, ami alapból ingyenes, de ha akarsz akkor pénzért vehetsz mindenféle extrát.

2. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nem ingyenes, de az 1000+1 éves Red Orchestra-hoz (3.99€) elérhető Steam-en a Darkest Hour mod amit mai napig fejlesztenek és egy zsebszámológépen is elfut :)

3. Fennek

Fennek Well-Known Member

Mackensen likes this.
  4. Fennek

Fennek Well-Known Member

Egy pár kimaradt, pedig népszerűek:

Mackensen likes this.
  5. Fennek

Fennek Well-Known Member

molnibalage likes this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Field Of Glory II vagy az Order of Battle WW2 játszotta itt már valaki?
    Vagy a Field Of Glory Empirest?
    A Civ VI kiegekkel esetleg valaki? A Warmongeringet javították már, ami miatt az alapjáték egy játszhatatlan fos volt?

7. molnibalage

Érdekes játék. A Panzer General szteroidon némi (?) HOI vonásokkal.

arbalest likes this.
  8. Pista a hegyről

Pista a hegyről Well-Known Member

A jó öreg PUBG-t ajánlanám, ha ingyenes kell akkor meg a PUBG Lite, ugyanaz kb csak enyhén butított grafika (így kisebb gépigény, minimumon a szar cserelaptopon is fut, gépem a legjobbkor került szervízbe...) és könnyebb játszani valamivel, de kb annyival hogy kis térképen mutatja a lövések irányát ha rád lőnek. Mondjuk mivel mindig üres kézzel ugrasz és mindent a pályán szedsz össze magadnak, pénzért csak ruhát, álarcot meg ilyen baromságokat tudsz csak venni, bár szerintem ez inkább előny, nincs pay to win mint a wotban. Jó mert ha úgy van solo-ban is élvezetes, de általában egy vagy több barátommal nyomom. De hasonló az új COD Warzone is, az pörgősebb, kevesebbet kell keresgélned a cuccokat hogy fullos legyél, de egyelőre csak 3as csapatok vannak, ha egyedül vagy kapsz két random embert.

Sajna mivel mindkettő ingyenes így van egy rakat csaló, aimbot, átlát a falon stb de ez ilyen műfaj, azért így is lehet nyerni meg játszani.

Mackensen likes this.
  9. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

Order of Battle meg volt, de sokkal nem több mint a Panzer General vagy Panzer Corps.

molnibalage likes this.
  10. megazez

megazez Well-Known Member

Warframe már rég nem olyan mint régen, kb csak akkor kezdj bele, ha szereted a farming szimulátort (kb az elején 100-150 óra van benne amikor érdekes, aztán jön a monoton farmolás).
    CSGO nekem nem jött be (1.6 és source-vel sokat játszottam általános iskola végén középsuli elején)
    Destiny 2 jelenleg rosszabb mint a warframe szerintem.
    Ring of elysiummal nem játszottam.
    Ezek közül így a ~100 óra élvezet miatt a warframet ajánlom.

Ooorky likes this.
  11. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Én mostanában a Naval Action-t tolom itthon a WOT mellett... Qrvaszép grafika...

Kurfürst likes this.
  12. megazez

megazez Well-Known Member

Csak nekem hiányoznak ezek az idők? :D

Littlejohn likes this.
  13. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nekem nagy csalódás volt a Field of Glory, terepasztal pótléknak vettem, de refund lett belőle.

molnibalage likes this.
  14. Veér István

Veér István Well-Known Member

FOS! Megvettem anno egy 4-packot, hogy barátaimmal játsszak. Szétosztottam, feltettük, játszanánk... és amíg ranked lobbyban nem értél el master seargant vey important person of the army szintet, addig nem tudsz privát lobbit csinálni. Erős anyázás jött, mire hajlandóak voltak refundolni, mert már elajándékoztam, meg elrejtették a refund gombot a alig lehetett megtalálni. Szerencsére az EU törvényei az oldalunkon álltak.

megazez likes this.
  15. molnibalage

Nah, a Wasteland 3 is csúszik, ahogy a Cyberpunk 2077 és a Dying Light 2 is...

16. Anti

Anti Well-Known Member

Van Solo is.

17. jani22

jani22 Well-Known Member

18. molnibalage

19. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Microsoft nem halasztja el az új xbox-ot és a ps5 is ugyanott készül, úgyis visszafele kompatibilis lesz mind2 konzol.

20. molnibalage

Ezen oldal megosztása