Kína hadiipara és haderőfejlesztési programja

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
<blockquote rel="Mackensen">Nem tettem be a videót, mert borzalmas, de ha valaki akarja látni, megosztom.


Annyira szerintem nem szörnyű pedig. Betettem ide. Remélem, azért nem téped le az arcom! :D

</blockquote>

Nem az amit belinkeltél, hanem ez. De én szóltam előre

ELKÉPESZTŐ! Ez a "Battle Declaration" (Hadüzenet) - a Kínai Hadsereg első rap videoklipje
2016.05.03. 14:15 Pekingi Zsazsa



Read more: http://pekingikacsa.blog.hu/2016/05/03/elkepeszto_ime_a_battle_declaration_a_kinai_hadsereg_elso_toborzo_rap_videoklipje#ixzz488GQz5VS
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 123
82 890
113
Kínai hadihajókon...
2da57145843c.jpg
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Végül is nem ilyen színben, de ugyanilyen modell. Van feketém, meg két terepszínűm. Holnap ha jobb lesz a fény lefényképezhetem őket.
Kb 20 dolcsi körül meg lehet kapni aliexpressen
http://www.aliexpress.com/item/Comfortable-non-slip-quality-military-products-military-men-black-canvas-shoes-Spring-and-Fall-plimsolls-and/32255311758.html
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
és mennyire szellőzik?

Közepesnek mondanám. Nem gumírozott az anyag, viszont elég sűrű a szövése. Talán picivel jobb mint egy Converse, viszont vastag és recés a talpa, nem érezni minden kavicsot. Ezen kívül a legkönnyebb lábbeli amit valaha hordtam.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Minden méretszámozást megadnak. Tekerd lejjebb az oldalt és ott vannak a táblázatok. Viszont bármilyen ruhaneműt, cipőt rendeltek aliexpressről egy számmal nagyobbat rendeljetek. Nem tudom miért, de hiába a táblázatok stb valamiért kisebbek. Ha valakinek 42-es a lába és a méret is passzol, rendeljen 43-ast és akkor tökéletes lesz.

http://www.aliexpress.com/item/Comfortable-non-slip-quality-military-products-military-men-black-canvas-shoes-Spring-and-Fall-plimsolls-and/32255311758.html

Vannak rendes kirándulócipők is, elég korrekt árban
http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=200100001&initiative_id=AS_20160607021610&SearchText=hiking+shoes
 
T

Törölt tag 008

Guest
Ha sima kinai uzletbe veszek cipot, ott is mindig az 1 szammal nagyobb jo ram, mintha normalis uzletben vasarolok. Ez naluk valami standard lehet. :)
Amugy jonak tunik a cucc. Koszi a linket :)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Értettem, de amit megadnak elsőre jónak tűnik, mégis félrevezető. Betesznek egy táblázatot centikkel, EU, USA stb méretekkel, te leméred azt hiszed, hogy ok és közben kicsi. Egy méretet mindenképpen rá kell számolni pluszba.