Az első képen az RCWS mögül elfelejtették kivenni a hátteret egy olyan képről, amin igazából nem indít?VN20 rakétát indít, lő..
![]()
![]()
![]()
Vagy mi az ott? Igen, valami turpisság van abban a képben.Az első képen az RCWS mögül elfelejtették kivenni a hátteret egy olyan képről, amin igazából nem indít?Vagy mi az ott?
Mindenesetre tetszik a jármű, működő fődarabokból összerakva, a kényszeres meginnováljuk a faszságig dolog helyett, oszt tádáám, van.
Oroszoknak annyira nem teszik.Igen, valami turpisság van abban a képben.
Ettől függetlenül nekem is kifejtettem tetszik a gép, főleg az alacsony profilú torony..
Feszkót is okozott köztük, mert gátlástalanul fegyverzetestől másolták a kínaiak a BMP-3-at. 

Ez meg vajon milyen főfegyver? Valami 60mm körüli csökkentett nyomású löveg? Esetleg olyasmi rakétás ágyú mint a BMP-1-nél?VN20 rakétát indít, lő..
![]()
![]()
![]()
Copy-paste orosz 100 mm +30 mm.Ez meg vajon milyen főfegyver? Valami 60mm körüli csökkentett nyomású löveg? Esetleg olyasmi rakétás ágyú mint a BMP-1-nél?
Copy-paste orosz 100 mm +30 mm.
Nagyrészt egyetértek vele. Ez tényleg egy amolyan "kocepció IFV", amit ha esetleg valaki megrendel, akkor kigfaragnak belőle valami életszerűbbet.
a kínaiaknak a szárazföld nagyon megy. a fehérkönyvük szerint haladnak. 4évente 4 éves súlyozás válltás.Új toron, régi jármű
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..