Könnyű mobil felfegyverzet járművek (Dzsihad mobil)

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

papi

Well-Known Member
2017. április 22.
1 409
3 737
113
120 nem 110 ott baxtad el. 120x2+80=320 plusz azert nem milimeter passzos a dolog es a belso meret a lenyeg. :)
Dusseldorfi lesz ott a nyero paletta vagy az angol.
Édes Istenem, pedig hány ezer ilyen szart számoltam már. És nem az a durva, hanem az, hogy mikor szóltál sem tűnt fel, meg mikor megint újra gondoltam akkor sem. Na az ilyenekből van az, hogy a barom főnök kiszámolta, a srácok meg ott állnak, hogy gebasz van, ez a szar nem fér be sehogy, mit számolt az a majom.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
22 255
23 897
113
Édes Istenem, pedig hány ezer ilyen szart számoltam már. És nem az a durva, hanem az, hogy mikor szóltál sem tűnt fel, meg mikor megint újra gondoltam akkor sem. Na az ilyenekből van az, hogy a barom főnök kiszámolta, a srácok meg ott állnak, hogy gebasz van, ez a szar nem fér be sehogy, mit számolt az a majom.
Semmi baj,biztosan tulsagosan belemerultel a dolog megoldasaba. :)

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
8 922
23 125
113

Moszul, még aznap kilőtték atgm-el. 2016.

Líbiai alkotások.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
11 951
16 563
113
Az egyik boszniai szerb szabadcsapat, a 'Garda Panteri' által használt UAZ-469 technikal. Ha jól emlékszem Praga M53/59 elemekből alakították ki a felépítményt, .50-es Browningokat raktak a hátára.

Gondolom a rendszeresített homlokpánt alap felszereltség. Ha jól látom 2 különböző időben készült felvételt tettél be.
Mondjuk meg is értem, hogy kell a pánt, hogy a rettenetes mértékű kreativitás szét ne repessze a kis buksit. :D

Ruby de Puteaux

Well-Known Member
2020. augusztus 18.
629
3 267
93
Gondolom a rendszeresített homlokpánt alap felszereltség. Ha jól látom 2 különböző időben készült felvételt tettél be.
Mondjuk meg is értem, hogy kell a pánt, hogy a rettenetes mértékű kreativitás szét ne repessze a kis buksit. :D
Úgy tudom több készült belőle, ahogy látod az egyik képen csak egy nehézgéppuska van rajta.

A pántot gondolom az akkori Rambó-kultusz miatt használták.