1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Lockheed Martin F-35 Lightning II

Diskurzus a(z) '5. generációs, vagy afölötti vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. Roni

Roni Well-Known Member

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

3. Roni

Roni Well-Known Member

4. Terminator

Terminator Well-Known Member

5. jani22

jani22 Well-Known Member

Bár kiesik az alig takaró piros fedőpárna a hajtómű beömlőnél,

sikálhatom bármeddig, a festék fedőréteg mindig ott marad és felcsaphatom az arcvédőmet, amely hót retyós.

'Használjon Tip-Top Cleanert, mert az eredmény magáért beszél, mert ez ilyen.' :D

Ez valami reklám?? :(:hadonaszos:
    Komolyra vehető az egész ???

Nekem nagyon nem jött be. Máshol lehet, hogy lelkendeznek. :(

Bocsi kijött. :D
    :oops:

6. jani22

jani22 Well-Known Member

Ja még annyi, hogy a linkelt hozzászólások között van ez is - hagy ne én döntsem el a humorosságot/gúnyosságot -:

:)

7. Terminator

(Amikor a holland tűzoltók a hazatelepülő első gépeket vízsugár helyett véletlenül habbal fogadták...)

endre and jani22 like this.
  8. Terminator

9. jani22

jani22 Well-Known Member

:)

Jó!

Igen, vannak nehezen értelmezhető képek, amiket 1-esek meg is ferdíthetnek értelmezésileg.

Részemről nem bántónak akartam - de igen :D - és az internet varázsa:és intőnek szántam:

talán elgondolkodtat néhány embert, amikor:

Bárhonnan elővett, és nem valós / valósnak ható adatokból össze lehet állítani olyan valósnak ható és ezeket egésznek leírható leírás egynek látszó adathalmazt, amit népszerűsíthetünk, mivel senkinek nincs rá ideje megcáfolni. Oszt jó, hogy van, ahogy ottan :eek:.

Beleuntam!

De valóban más is van, az érdeklődés és ugye ez a varázs!
    Igen, ez jó ha kiegészítik a dolgokat, de ez 1 fricska, még ha a holland tűzoltók 1 bal&@ok.
    DE azért azzal szembeSÜlni kellene, hogy a végfelhasználó a kioktatás után effélék /1 bal&@ok. /.

Ha átmegy:

"Az még nem zárja ki azt az eseményt, hogy ha az autós szőke nő balra indexel, akkor jobbra megy"
    Pénz és határidő, a harácsolókkal.

Kiléptem ebből, ha nem érthető ...

10. Terminator

Valamit nagyon félreérthettél... nem a képen látható ember munkavégzését kritizáltam.
    Holnap bemutató repülésen vesz részt a gép, ezért előtte jól lemossák a gépet, hogy szép tiszta legyen. Azt hogy "mossuk le alaposan az F-35-öst" a fiatalabb generáció úgy mondja hogy "Mossunk F-35-öt jól". De előfordulhat hogy már nem is így mondják, van rá egy másik épp divatos szófordulatuk, ezért volt félreérthető...

endre likes this.
  11. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Kicsit próbáld meg összeszedni magad. Olvasd vissza mindig, amit írtál és csak utána posztolj.
    Sajnos érthetetlen, hogy mi volt a hozzászólásod tartalma, üzenete, célja.

Az általad kritizált képeken egy ember egy F-35-öst takarít kívülről, neked meg a látványtól elmentek hazulról.
    Ez azért nem egy józan szituáció, be kell, hogy lásd...

Bleroka, Ocses, LMzek 2.0 and 2 others like this.
  12. kamm

kamm Well-Known Member

bolneroll, endre and Masztiff like this.
  13. arbalest

arbalest Well-Known Member

14. Fade

Fade Well-Known Member

Mért ne jöjjön? Ott a lengyel beszerzés. Jön block 4el annyiért amennyiért az ef/rafi. Lengyelek és bárki más is akinek lehet őrült ha ef/rafit vesz F-35 helyett.

15. Terminator

July 9, 2020
    The State Department has made a determination approving a possible Foreign Military Sale to the Government of Japan of one hundred five (105) F-35 Joint Strike Fighter aircraft and related equipment for an estimated cost of $23.11 billion. The Defense Security Cooperation Agency delivered the required certification notifying Congress of this possible sale today.

The Government of Japan has requested to buy sixty-three (63) F-35A Conventional TakeOff and Landing (CTOL) aircraft, forty-two (42) F-35B Short Take-Off and Vertical Landing (STOVL) aircraft, and one hundred ten (110) Pratt and Whitney F135 engines (includes 5 spares). Also included are Electronic Warfare Systems; Command, Control, Communications, Computers and Intelligence/Communications, Navigation and Identification; Autonomic Logistics Global Support System, Autonomic Logistics Information System; Flight Mission Trainer; Weapons Employment Capability, and other Subsystems, Features, and Capabilities; F-35 unique infrared flares; reprogramming center access and F-35 Performance Based Logistics; software development/integration; flight test instrumentation; aircraft ferry and tanker support; spare and repair parts; support equipment, tools and test equipment; technical data and publications; personnel training and training equipment; U.S. Government and contractor engineering, technical, and logistics support services; and other related elements of logistics support. The estimated total cost is $23.11 billion.

Implementation of this proposed sale will require multiple trips to Japan involving U.S. Government and contractor representatives for technical reviews/support, programs management, and training over a period of 25 years. U.S. contractor representatives will be required in Japan to conduct Contractor Engineering Technical Services (CETS) and Autonomic Logistics and Global Support (ALGS) for after-aircraft delivery.

16. Roni

Roni Well-Known Member

Terminator. Jo hogy hozol híreket de egy linket is dobhatnàl. Tudod googlefordito mar a megnyitaskor fordítsa :p

17. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Ez DSCA hír.
    Már a nyelvezetből látszik. Ez nem egy híroldalról van. :p

Roni likes this.
  18. altx

altx Well-Known Member

Ezen oldal megosztása