Mil Mi-8-/17 "Hip"

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 430
2 203
113
Igen én is azért tettem be roe oldalát ott az eredeti orosz szövegben az S csak ugye a spanyol nyelvű híradást amit betettem angol cikkből fordították ami persze Sh-t írt:).
Igazából csak azért bátorkodtam rögtön orosz oldalt linkelni, mert az 517-ben, meg az 518-ban is angolul nyitotta meg a linkjeidet és ha átálítottam РУ-ra, akkor rögtön visszadobott a főoldalra... Onnét meg lusta voltam kikeresni megint a cikket.

• Tetszik
Reactions: Wilson

Wilson

Well-Known Member
2017. szeptember 19.
11 646
25 550
113
Igazából csak azért bátorkodtam rögtön orosz oldalt linkelni, mert az 517-ben, meg az 518-ban is angolul nyitotta meg a linkjeidet és ha átálítottam РУ-ra, akkor rögtön visszadobott a főoldalra... Onnét meg lusta voltam kikeresni megint a cikket.
Semmi probléma nyugodtan:)

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
39 881
37 911
113
Vojennaja Prijomka vasárnapi adása az új MI-8 helikoptert mutatta be.
Mi-8AMTS-VN a Specnaz számára.Export verziója a Mi-171Sh (Sturm)

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
18 645
28 900
113

"Very interesting Mi-17 in service of CIA. 2 US-built AN/ALQ-144 IR jammers and exhaust IR-suppressor also from USA. The doppler speed and drift indicator has ben removed from the helicopter and almost all the entire Flight Navigation suite have upgraded Iraqi, 2006. "

Mi-8/17 helicopters with US made exhaust AIR-suppressors. That suppressors are developed by BOEING / HONEYWELL / DAVIS team for various types of helicopters (AS332, Bell-407, Bell-205, Bell-212/214, Mi-17).