Militavia és a HTKA

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

dkes

Well-Known Member
2019. december 5.
2 388
8 957
113
...

2021-09-02-12-55-30-Window.jpg


A marketing anyagokban megjelenő 100km feletti hatótáv persze csak a 20km magasan, Mach3-al közeledő célokra igaz csak.
:D

Amik pontosan akkor érnek oda a HMZ csücskébe amikor a rakéta is. Ez nem semmi időzítést kívánna meg egy 120 km -re ellőtt rakétától meg egy Mach3-al közeledő cél tekintetében ... :D:D
 
M

molnibalage

Guest
A helyzet az, hogy még legalább 1,5-2 (egy hosszú vés egy rövid, vagy két középhosszú) videót lesz angolul.
Utána térhet vissza a magyar csatorna majd valamivel.
 
M

molnibalage

Guest
Kora délután videópremier várható.
A Gripen videó eddigi tanulsága.
Elképesztő mennyi nagyhangú, személyeskedő érvelése képtelen ember találja meg és kommentel be mindenféle hülyeséget vagy szemetet...
Az olvasói aranyköpések topikot szépen ki lehetne tapétázni velük...
 
  • Tetszik
Reactions: krisss
T

Törölt tag 4082

Guest
A Gripen videó eddigi tanulsága.
Elképesztő mennyi nagyhangú, személyeskedő érvelése képtelen ember találja meg és kommentel be mindenféle hülyeséget vagy szemetet...
Az olvasói aranyköpések topikot szépen ki lehetne tapétázni velük...
Tedd meg, ne kímélj :)
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 498
10 594
113
A Gripen videó eddigi tanulsága.
Elképesztő mennyi nagyhangú, személyeskedő érvelése képtelen ember találja meg és kommentel be mindenféle hülyeséget vagy szemetet...
Az olvasói aranyköpések topikot szépen ki lehetne tapétázni velük...
Készíts nekik egy megvásárolható anyagot tele azokkal a hülyeségekkel amit hallani akarnak, és keress sokat.
Szívesen :D
 
W

Wilson

Guest
A Gripen videó eddigi tanulsága.
Elképesztő mennyi nagyhangú, személyeskedő érvelése képtelen ember találja meg és kommentel be mindenféle hülyeséget vagy szemetet...
Az olvasói aranyköpések topikot szépen ki lehetne tapétázni velük...
Akkor ezek szerint a magyarok nem csak a focihoz és a politikához hanem most már a haditechnikához is értenek :)
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
A Gripen videó eddigi tanulsága.
Elképesztő mennyi nagyhangú, személyeskedő érvelése képtelen ember találja meg és kommentel be mindenféle hülyeséget vagy szemetet...
Az olvasói aranyköpések topikot szépen ki lehetne tapétázni velük...
Üdv a klubban:) Megyek is böngészni ::)
 

laca

Well-Known Member
2013. november 6.
803
2 033
93
Akkor ezek szerint a magyarok nem csak a focihoz és a politikához hanem most már a haditechnikához is értenek :)
Pontosítanálak, nem a magyarok, az internet népe mindenhez IS ért. Az ember úgy röhög, hogy közben a vérnyomása az egekben.

Beleolvastam én is a kommentekbe még a megjelenés után, gyorsan abba is hagytam.
Csak az egyik gyöngyszem.
Ez a "Bill Super", és még egy halom nem bírta felfogni az "összehasonlítás" kiindulópontját sem, a sokadik elmondás után sem.
Külön röhej, hogy az életkor firtató bunkózása után milyen "profi" (nedves tiniálom kategória) légiharc forgatókönyveket vázolt fel:D.
13 évesen, az első évad Top Gun elolvasása után már komolyabb elképzeléseim voltak a légiharcról.:rolleyes:
 

laca

Well-Known Member
2013. november 6.
803
2 033
93
Azért ahogy nézem a kommentek jelentős része pozitív, VISZOINT összefüggést fedeztem fel a kommenetek agyhalottsága és a magyarkodó nickelnevezések között:)))
Túlzottan ne keverd bele légyszi a politikát és a normál nacionalizmust.
A turbó nacionalisták pont úgy, mint a turbó liberálisok, turbó zöldek és az összes szélsőséges, mind jellemzően gyengébb értelmi képességű és/vagy műveletlenebb népek.
Nem csak a magyarok!
 
M

molnibalage

Guest
Pontosítanálak, nem a magyarok, az internet népe mindenhez IS ért. Az ember úgy röhög, hogy közben a vérnyomása az egekben.

Beleolvastam én is a kommentekbe még a megjelenés után, gyorsan abba is hagytam.

Ez a "Bill Super", és még egy halom nem bírta felfogni az "összehasonlítás" kiindulópontját sem, a sokadik elmondás után sem.
Külön röhej, hogy az életkor firtató bunkózása után milyen "profi" (nedves tiniálom kategória) légiharc forgatókönyveket vázolt fel:D.
13 évesen, az első évad Top Gun elolvasása után már komolyabb elképzeléseim voltak a légiharcról.:rolleyes:
Már nem vicces amit előad, szétspammeli a levelesládát a hülyeségével, szóval kivágtam azt a marhát is.
Eddig senkit nem vágtam ki, de most 1,5 nap alatt 3 ember is elérte ezt.