Ostrava NATO Day

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
33 326
42 116
113
Akikkel sikerült beszelni.

Kc-135
Egy karbantarto, de elotte 6 evet volt us army-s.
Pilota.

C-17
Pilotano, gepparancsnok

Ah-64
Elektronikus-vellanyasz
Fegyverzetis

Uh-1y
Pilota, paramcsnok

Gripen
Aki csak volt

Szarazfoldiekkel remenytelen volt. Mindeb idejuket az emberek mozgatasa kötötte le.

Videoztam, sanszosan lesz osszevagott anyag.

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
653
936
93
Akikkel sikerült beszelni.

Kc-135
Egy karbantarto, de elotte 6 evet volt us army-s.
Pilota.

C-17
Pilotano, gepparancsnok

Ah-64
Elektronikus-vellanyasz
Fegyverzetis

Uh-1y
Pilota, paramcsnok

Gripen
Aki csak volt

Szarazfoldiekkel remenytelen volt. Mindeb idejuket az emberek mozgatasa kötötte le.

Videoztam, sanszosan lesz osszevagott anyag.

C-17
Pilotano, gepparancsnok

Legalább jó nő volt???....Vagy Ursula típus???:D:D:D:D

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
33 326
42 116
113
A beszámoló jövő hétnél előbb nem várható. Olyan 6-8 oldalnál most nem lesz hosszabb a szöveg, amennyire meg tudom ítélni.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
16 985
24 694
113
Hogy legyen néhány kép Ostravából a szárazföldi eszközökről is...

NATO Days 2018

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
33 326
42 116
113
A Rafale demo a lehető legjobb helyről. 6:00-nál nem látszik sajnos, hogy tényleg mennyire közel volt a gép. Nem tudtam követni és 2-szeres zoom táján sem fért bele. Viszont amit utána hallani, az mindent elmond, hogy milyen volt átélni. Pont felettünk húzta fel a Rafi full utánégetőn. Ezért egyszer érdemes elmenni ide. Ilyen a világon nincs talán máshol.