1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sport

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - silurusglanis által indítva @ 2014. január 17..

1. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

2. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

3. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

4. Schurrer

5. Schurrer

6. Schurrer

7. Schurrer

Bocs, kétszer ment, elsőre nem küldte el ezt a kifejezetten briliáns és valljuk be, zseniális okfejtést. :cool:

8. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Amikor azt hiszed, hogy már nincsen lejjebb:

Dehogy nincs!!!!!!!!

https://index.hu/sport/futball/2019/08/06/budapest-honved-craiova-europa-liga-uefa-fellebbezes/

9. Schurrer

10. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem értem a képet.
    6 < 1?

Ocses likes this.
  11. rejsz felügyelő

12. Schurrer

Fehérvári hoki csapat az MH 43. Nagysándor József Híradó és Vezetéstámogató Ezred Fehérvári bázisán volt egy kis átmozgató kiképzésen.

Rotten878 likes this.
  13. rejsz felügyelő

Az megvan hogy a Miskolc vezeti a szlovák jégkorongligát? :rolleyes:

szuvorov and svajcibeka like this.
  14. fip7

fip7 Well-Known Member

Furkó Kálmán:

15. rejsz felügyelő

16. rejsz felügyelő

21 éve a régi Puskásban. :rolleyes: Arra emlékszem hogy a gól után vagy 10 sorral lejjebb kerültem egy szempillantás alatt. :D

17. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ezt lehet, hogy az autó motorba kellett volna. Nem tudom.
    https://index.hu/sport/forma1/2019/10/22/ferrari_liberty_f1_veto_elojog_szerzodes/

Fel nem tudom fogni, hogy milyen alapon lejthet a pálya egy csapat felé. Csak azért, mert régóta ott vannak? Mert az utóbbi 40 évet nézve kb. ez az egyetlen érdemük.
    Ha nincs Schumacher és ő zsenialitása, akkor 1979 óta Kimi Raikönnen 2007-es VB címét leszámítva a csapat nem nyert egyéni VB címet, de Msc nélkül sanoszan konstruktőrit sem.

Mégis ez a csapat diktálhat? Még MSch félelmetes teljesítményével is az fajlagos VB nyerési mutatója rosszabb n+1 élő és már nem létező csapatnál sem.

És így nem képes VB címre...?
    Ez aztán a "verseny"...

18. fip7

fip7 Well-Known Member

molnibalage

Nagyon rég óta nem nézek F1-et. Rég nem a versenyzésről és fejlesztésekről szól már. :(

19. rejsz felügyelő

Más a közönség. Nagyrészben.
    Nekem nincs ellenemre a dolog, de akkor érdemes elfelejteni a sorozatos értelmetlen büntetéseket rigmusokért vagy piróért. Így az eredmény annyi lenne hogy a meccsek fele zártkapus lenne, közönség nélkül meg szart sem ér, még ez a foci sem.

20. rejsz felügyelő

Sylvester Stallone az MTK-Vörös Meteor játékosaival edz, a Menekülés a győzelembe című filmes szerepére készülve.
    A kép 1980-ban készült.
    Balról jobbra: Fülöp Ferenc, Kovács Béla, Turner Csaba, Sylvester Stallone, Takács László, Palicskó Tibor, Boda Imre, Gáspár József.

BiancoGasto, papi, fishbed and 2 others like this.

Ezen oldal megosztása