1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sport

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - silurusglanis által indítva @ 2014. január 17..

1. Technikai sportokból leginkább a motokrosszt és salakmotort szeretem.
    Sajnos egyiket sem csinálom, így nekem marad a röplabda, floorball és néha(így vén faszként is még) az utcai hoki-street hockey ha úgy tetszik.

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Cigókkal. Az igen...
    A gyepen pityergés meg inkább ránk jellemző, mert igazi tétmeccset mióta én élek egy kezemen is könnyedén megszámolom, hogy mikor hozott le a magyar válogatott. Úgy, hogy közben kb. 3 generáció ment le alsó hangon, de inkább 4.
    A magyar válogatott impotenciája majdnem konstansabb, mint egyes fizikai állandók.

2ndt and formosa1 like this.
  4. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Ne vedd a szívedre, ez a kis cinkelés egy meccsen a minimum. Impotencia ide, impotencia oda, azért a legutóbbib EB qrvajó volt. Szóval annyira nem konstans a xar.
    Ez az út mist oda a legtökéletesebb. Főleg ha a bolgárokat lefizetjük /elbénázzák, tök mind1.

Nem tudnak annyiszor kikapni, hogy az ilyen meccseket ne várjam 100%os optimizmussal. Még józanon is, hát még "felkészülve" a kezdésre.:cool:
    De ez már az én programhibám.

rejsz felügyelő likes this.
  5. Megemelhetjük a fejfedőt Norbi előtt, világkupa-győztes lett.

Bleroka, Ocses, fip7 and 4 others like this.
  6. papajoe

papajoe Well-Known Member

Ha már motorsports, némi retró, ki emlékszik még pl kis hazánk egyetlen F1-pontjára?
    Drapál János?
    Gyurászik László(falumbeli)?
    Harmati Árpád?

rejsz felügyelő and Pocok75 like this.
  7. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Zsóóóóti!

És Talmácsi Gábor? Ő hol marad a felsorolásból?

zsolti likes this.
  8. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nekem Talma a legnagyobb király :D!

Az mekkora volt már, mikor kirakta a "ne fürgyé' le!" láz csúcspontján a motorjára a kis áthúzott zuhanyzó pálcikaembert, amit igazából az egész világ csak nézett hogy mi a szar, nem értették hogy miért röhög rajta sírva az egész magyarság!

Talma mint karakter a legjobb arc volt akit láttam motorsportban :D!

9. papajoe

Ő már nem annyira retró,említettek inkább 60's-80's.

10. Nem akarok a hót unalmas stadionozásig meg a többi szarságig eljutni csak bemásolom ide ezt, "így is lehet" címszóval.
    https://www.veol.hu/sport/helyi-spo...-magyar-zaszloval-unnepelte-a-sikert-3244884/

A 25 éves labdarúgót számos érdekes élmény érte a kint töltött hónapok alatt. Például ott van a jótékonykodás, amellyel kapcsolatban Dél-Koreában mások a szokások, mint nálunk. Tőlük, futballistáktól például fizetésük egy százalékát automatikusan levonják szegény gyermekek támogatására, de nem is ez az igazán különleges, hanem az, hogy a lőtt gólok is értékesek. Sománál minden szerzett találat ezer dollárt ért, amelyet szintén jótékonykodásra fordított a klub. Egy alkalommal, amikor a magyar fiú mesterhármast ért el, egy kórházban fekvő férfi ellátására fordították az összeget. Kiderült, ezzel elérhetővé vált a beteg számára egy drága műtét, amely megmentette korábban levágásra ítélt lábát.

silurusglanis and zsolti like this.
  11. boki

boki Well-Known Member

12. papajoe

A lenyugvó napnak is van ereje.... :D:D

fip7 and blogen like this.
  13. blogen

blogen Well-Known Member

Na jó, azért látszott, hogy az öreg tud mozogni meg ütni! Szóval öreg bokszolónak se lötyögtesd ki a sörét! :rolleyes:

papajoe and formosa1 like this.
  14. [​IMG]

A képen látható úriember neve Nonno Ciccio, 94 éves Foggia-szurkoló, 1937 óta jár meccsre! Remélem még sokszor lesz alkalma kilátogatni a déli kanyarba.

15. papajoe

16. papajoe

Ennek a kke verziója,amikor Kálmán bátyánk bemegy a román deszantosok kiképző dozsójába...:D:D

17. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Főleg mindkét harcos kifinomult védekező taktikáját ajánlom követni.

Ocses and molnibalage like this.
  18. papajoe

A legjobb védekezés a támadás! :D

19. fip7

fip7 Well-Known Member

Ezt beteszem ide, mint érdekességet:

20. phaidros

phaidros Well-Known Member

Erről a videóról jut eszembe, egy nem is annyira sport, a mensur. Mennyire ismerős itthon?

Ezen oldal megosztása