1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sport

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - silurusglanis által indítva @ 2014. január 17..

1. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Tcat, fip7, megazez and 1 other person like this.
  2. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

3. fapp_supervisor

Naja. Kár h

4. Schurrer

Szintén ebben az időszakban volt, hogy hokiban a magyarok 1-0-ra verték Kanadát, a kapusunk mindent védett. Hirscher azt hiszem.

5. Schurrer

Szóval 0-0 lett és Hircsák volt a kapusunk.

fapp_supervisor likes this.
  6. anonim999

anonim999 Well-Known Member

Egy kis extrém vízi sport:

Meghibásodott egy kínai hullámmedence, a „cunamiban” 44 ember megsérült

Hétfőn egy népszerű, kínai turistaparkban meghibásodott a hullámmedence, ami miatt hirtelen 3 méter magas hullámokat kezdett el dagasztani a gép. Az esetről készült videókhoz azt írták, a részeg gépkezelő rontott el valamit, de erről nincsen hivatalos információ.

Az aquapark szóvivője kiadott egy közleményt arról, hogy egy technikai hiba történt, de csak kb. 10 ember sérült meg. Ehhez képest a hatóságok szerint kb. 44 ember sérült meg, közülük hárman még mindig kórházban vannak csonttörésekkel és komoly vágásokkal.

https://444.hu/2019/08/01/meghibasodott-egy-kinai-hullammedence-a-cunamiban-44-ember-megserult

7. Schurrer

Videoton kiesik egy liechtsteini csapat ellen, hát... Jó helyre mennek a milliárdok Fehérvárra. Craiovában meg botrányos meccs van, verekedések, petárda kiütötte a vezető bírót, remélem Honvéd tiziknél jobb lesz a románoknál.

8. Schurrer

9. fapp_supervisor

Vicc volt az egész, ha nem lenne egy rakat szar a sportdiplomáciánk, a Honvédnak meg lehetne óvni a meccset.

10. Robur

Robur Well-Known Member

Megóvták.

11. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Nekem az ütötte ki a biztosítékot, hogy "Ha félbeszakítják a meccset, a csendőrség nem tudja garantálni a biztonságot"... EZ NYÍLT ZSAROLÁS!
    Ettől függetlenül..... a magyar foci még mindig fényévekre van a FOCI-tól...

12. anonim999

formosa1 likes this.
  13. Schurrer

Én is tartok a gyenge sportdiplomáciánktól. Egyértelműen ki kéne zárni a Craiovát, ők voltak a hazai csapat, ilyenkor az felel mindenért, emellett még az ő idiótáik szektorából lőtték ki a petárdát.

14. Schurrer

15. fapp_supervisor

Engem különösebben nem érdekel a gyalázkodásuk, én is rühellem őket mint a szart, bármikor rázendítek egy "Ledarálunk..." vagy "lesz még Erdély..." kezdetű nótára, de amennyiben nem tudják garantálni a stadionban lévők biztonságát, nem szabadott volna megrendezniük a mérkőzést.
    Amúgy ha véletlenül igazat adnak a Kispestnek, akkor sem ők fognak tovább jutni, mivel végigjátszatták a meccset a bírók, szóval a krajovát egyszerűen kizárják és a következő ellenfele(asszem' az AEK Athén) mehet tovább lejátszott mérkőzés nélkül.

Schurrer likes this.
  16. Schurrer

Amennyire én tudom, kizárás esetén a vétlen félnek adják a meccset 3-0-val és ezzel továbbjut a következő körbe. De majd meglátjuk. Nem vagyok bizakodó.

17. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Nocsak él az öreg?

18. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

19. anonim999

20. papajoe

papajoe Well-Known Member

A kezét is meggyógyíttatta.

Ezen oldal megosztása