Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
mem-2.jpg


mem-12.jpg


Sir Bobby Charlton a Németországi siker után
mem-5.jpg


mem-8.jpg
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 703
113
Én sajnáltam őket. Először is utálom a svájciakat, akik közül sok alig volt a pályán látható. A franciák végig sokkal jobbak voltak, csak ugye 3:1nél lehozták a csapat eszét, Mbappénak meg SEMMI, DE SEMMI nem jött be az egész EBn, így a meccsen se, pedig végig qurva jól nyomta, viszont eredménytelenül. Marhára sajnáltam. Tét meccsen klubszinten MINDEN be fog neki jönni, de most vége volt. Én vele rúgattam volna az elsőt, nem az utolsót, VAGY nem rúgattam volna vele egyet sem. Didi megtette, meg is szopta.

Benzema első gólja viszont talán az egyik legszebb gól volt az EBn.

Összességében, ha kiesnek a gestapósok is ma, akkor figyeljétek meg, mindenki cikizni fogja a válogatottat, hogy: "Halálcsoport!? Meg az apátok farka!" Amúgy, amikor a svájciak kimentek a hosszabbításra, látható volt az arcukon, hogy ŐK FOGNAK TOVÁBBMENNI.

De azért egy mosoly ott volt az arcomon, hogy a franciák pont Bukarestben estek ki ... :D
Íme:

 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 703
113
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 835
113
W

Wilson

Guest

"A 10-es mezt nem viselheti, mert az Mauro Shampóné, aki a klub legendás játékosa volt 1987 és 1995 között. Ezt azzal érdemelte ki, hogy ebben az időszakban egyetlenegy gólt sem tudott szerezni."

:):)
Amúgy erről nekem Moldova (szerintem) zseniális novellája a Börtönválogatott jut eszembe:)

"Mind a francia, mind a mexikói csapatot a legszigorúbb védekező taktikára utasíthatták az edzők, mert a középkezdés után mindkét csapat otthagyta a labdát, és rohant hátra a saját kapujához. Colstokot vettek elő, a tizenhatos vonala mentén kimérték azt a helyet, melyet az edző meghatározott számukra, és nem voltak hajlandók elmozdulni onnan.

A labda a mérkőzés végéig ott feküdt a középkörben anélkül, hogy bárki is hozzáért volna, mindkét oldalról egy-egy ügyeletes hátvéd figyelte látcsővel, hogy szükség esetén riassza társait. A bíró eleinte próbálta akcióra bírni a csapatokat, de látva, hogy hiábavaló, felhagyott vele, és leült ultizni a két partjelzővel. Ötvenezer néző feszült csendje követte, mikor kezében három kis pirossal megkontrázta ellenfele negyvenszáz ultimóját.


A mérkőzés, mint gondolni lehet, gól nélküli döntetlennel végződött, Paprikás elismerően bólogatott:

– Ez a két csapat játssza jelenleg a legkorszerűbb futballt a világon. Nekünk még nagyon sokat kell dolgoznunk, hogy utolérjük őket."
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: fishbed and Bleroka

hete

Well-Known Member
2021. január 7.
699
1 746
93
Eltűnt a szivárványos buziskodás a pályákról? Csak mert minden hirdető eredetiben pompázik gestapóéknál is ...

itt azt írja a VW megtartja a többi nem mert vége a pride hónapnak, e két helyen meg nagyon helyesen megtiltották, nálunk is ez kellett volna
 
K

kamm

Guest
PUFF, megfogta - de komoly meccs ez, zsenialisan megerte elo stream utan kutatnom egy feloran keresztul. :cool:

UPDATE: jujjj, azt az alazos utolso buntetot. :D
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1