Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
Hát ez nevetséges. Heti átlagos nézőszám az nb1 ben magasabb szám, mint a tanártüntetések összes résztvevője.
És erre megy a pénz. :D

Aha. Persze....

7o8Vg3htlcGQeKQts-lg.jpeg



A tüntetés ingyen van.
A foci meg állami támogatásból megy.

De köszönjük.
 
M

molnibalage

Guest
Balázs, azért ilyen butaságot se írj már, hogy ingyen van. Nem kell átesni a ló túlsó oldalára.
A rendőri biztosítás kötelesség, azért van az adónk befizetve. Tudod, alapszolgáltatás az alkotmányos jogodhoz.
Az miből derviálódik le, hogy milliárdokat szórnak el arra, amit hetenete megnéz egyes helyeken 1200 ember átlagosan?
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
A rendőri biztosítás kötelesség, azért van az adónk befizetve. Tudod, alapszolgáltatás az alkotmányos jogodhoz.
Az miből derviálódik le, hogy milliárdokat szórnak el arra, amit hetenete megnéz egyes helyeken 1200 ember átlagosan?
A szemetet meg elfújja a szél. -Például.
Meg persze tök szívességi és jószolgálati alapon van a színpad, hangosítás stb. amit természetesen ott kalapoznak össze a tanároktól. De ez már más téma.
Amire utaltam, hogy lehet, hogy néző arányaiban sok van költve a focira, de azért az is túlzás, hogy bármelyik tüntetés ingyen van -pláne ahol infrastruktúra is van.
 
M

molnibalage

Guest
A szemetet meg elfújja a szél. -Például.
Meg persze tök szívességi és jószolgálati alapon van a színpad, hangosítás stb. amit természetesen ott kalapoznak össze a tanároktól. De ez már más téma.
Amire utaltam, hogy lehet, hogy néző arányaiban sok van költve a focira, de azért az is túlzás, hogy bármelyik tüntetés ingyen van -pláne ahol infrastruktúra is van.
Szerinted az állam fizeti azt adóból?
Bármelyiket?
Ja, nem még ezt a jogot is el akarja venni.
Ne fárasszál már kérlek.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 229
9 378
113
Legmagasabb átlagos nézőszámok a környező országokban
Bosznia- Fk Sarajevo (8750)
Magyarország- Ferencváros ( 9460)
Románia- Rapid (12 479)
Szerbia- CZ (8476)
Horvátország- Hajduk Split (17 048)
Szlovénia Maribor (3 157)
Ausztria - Rapid (17 029)
Szlovákia- Dunaszerdahely (4 506)

Egyébként, ha a nemzetközi meccseket is nézzük a Fradinak 14 867. A Fradi stadion befogadóképessége 20.022 fő.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Szerinted az állam fizeti azt adóból?
Bármelyiket?
Ja, nem még ezt a jogot is el akarja venni.
Ne fárasszál már kérlek.
Nem érted, vagy nem akarod érteni, mert nem fér bele a világképedbe, vagy másért. Nem kell jobban itt is politizálni, legalábbis én nem akarok belemenni a témába jobban.
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 686
5 512
113
Aha. Persze....

7o8Vg3htlcGQeKQts-lg.jpeg



A tüntetés ingyen van.
A foci meg állami támogatásból megy.

De köszönjük.

Az NB1-es stadionok tizenx milliárdból épültek, a többség, az aprópénz, elment volna másra, de akkor se a szent UH/lélegeztetőgép lett volna belőle, kár ezzel idegelni magad, engedd el, kit érekel mennyi szurkoló megy ki egy hétvégén. Nézd meg a válogatott meccseket, ha háromszor ekkora lenne a Puskás, azt is megtöltenénk :) Az azért már mennyiség, és a hangulat is jobb, mint az ilyen tüntikézéseken, egyszer gyere, próbáld ki :)
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 645
15 019
113
Feltételezem nem voltál Fradi meccsen :) Mert akkor ilyet nem írnál.
De.
Apám nagy fradista volt.
Úgyhogy kamasz koromban jópár meccsen voltam.

Aztán mivel egy jóbarátom is az volt, 3 Topgun/meccsért kijartam vele is. :D
Node ez 90es évek.

És igen. Több felnőtt férfit is láttam sírni vesztes meccs után.:rolleyes:
Vagy első osztályból való kieséskor.

Ok a sógi Vasas szurkolóként.:D
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 229
9 378
113
De.
Apám nagy fradista volt.
Úgyhogy kamasz koromban jópár meccsen voltam.

Aztán mivel egy jóbarátom is az volt, 3 Topgun/meccsért kijartam vele is. :D
Node ez 90es évek.

És igen. Több felnőtt férfit is láttam sírni vesztes meccs után.:rolleyes:
Vagy első osztályból való kieséskor.

Ok a sógi Vasas szurkolóként.:D
Az más világ volt. A stadion monumentális. Próbáld ki most, örök élmény lesz. Pl tavasszal az EL meccsen. Mármint, ha lesz jegy még.