Szu-27 / Szu-30 / Szu-33 / Szu-35 Flanker (Szuhoj)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
<a class="spLink spProfilePopupLink vtip" title="Profile" rel="nofollow">varga dima</a>

 

"...és nincs ott Magyarország"

 

sf-cry.gif
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Én is kérdeztem a szervezőket, azt írták, biztos itt lesznek a vitézek. Na ezt akkor hiszem el, ha az első gépük landol a kecskeméti betonon.
Nem igaz, hogy lehet így lebegtetni vmit. Tegyenek ki szerződést vagy akármit, mert ha bebizonyosodik, hogy etetik a népet, az nagyon alá fog vágni a szervezők renoméjának.
 
M

molnibalage

Guest
Hát, ha nem lesznek Kecsón és csak kamuztak eddig, akkor lehet, hogy én nem megyek ki...
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
mindkét napon ugyanaz lesz a program Kecskeméten?
Bár ezt sugallja a prospektus a honlapon, de explicit nem mondja ki.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
<b>A repülőnapos megbeszéléseket a továbbiakban a repülőnapos topikban folytassátok, legyetek szívesek.</b>

http://htka.hu/kozosseg/discussion/42485/kecskemeti-nemzetkoezi-repuelonap#latest
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 309
11 224
113
Én is kérdeztem a szervezőket, azt írták, biztos itt lesznek a vitézek. Na ezt akkor hiszem el, ha az első gépük landol a kecskeméti betonon.
Nem igaz, hogy lehet így lebegtetni vmit. Tegyenek ki szerződést vagy akármit, mert ha bebizonyosodik, hogy etetik a népet, az nagyon alá fog vágni a szervezők renoméjának.

Úgy jönnek, ahogy eddig is.
Nagyon gondolkodom, hogy elmenjek-e...
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Ha esetleg mégsem jönnének...:

Iron birds are in the sky again
http://englishrussia.com/2013/06/27/iron-birds-are-in-the-sky-again/
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 394
79 348
113
Az a pár rakéta kb olyan ennek a gépnek mintha ott sem lenne,csak a hatótóvnak vág oda .
 
M

molnibalage

Guest
Az a pár rakéta kb olyan ennek a gépnek mintha ott sem lenne,csak a hatótóvnak vág oda .

Nem érzed az ellentmondást a kommentben? Ha a hatótávnak odavág, akkor azt jelenti, hogy számottevő légellenállása van. Akkor meg a repteljesíményen is komolyan érezhető. Mennyire? Teljes légiharc fegyverzettel gép hatósugara kb. 25-30%-kal kisebb, mint tisztán.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 040
82 460
113
Ha megnézed a taktikai rakétafegyverzetek topicot, ma linkeltem táblázatokat az export megrendelésekkel 2015-ig, benne van Kína is mint megrendelo bizonyos rakétatípusok alatt, amik integrálva lesznek a Szu-35-hoz. Szerinted ez mit jelent? :))
 

Kulso_54

Well-Known Member
2010. június 14.
2 969
5 938
113
Ha megnézed a taktikai rakétafegyverzetek topicot, ma linkeltem táblázatokat az export megrendelésekkel 2015-ig, benne van Kína is mint megrendelo bizonyos rakétatípusok alatt, amik integrálva lesznek a Szu-35-hoz. Szerinted ez mit jelent? :))
Hogy nem csak a repcsit kopizzák hanem a fegyvereket is? :D :)
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 040
82 460
113
<blockquote>Ha megnézed a taktikai rakétafegyverzetek topicot, ma linkeltem táblázatokat az export megrendelésekkel 2015-ig, benne van Kína is mint megrendelo bizonyos rakétatípusok alatt, amik integrálva lesznek a Szu-35-hoz. Szerinted ez mit jelent? :))
Hogy nem csak a repcsit kopizzák hanem a fegyvereket is? :D :)</blockquote>

Nem pont arra gondoltam.:)
Китай - Kína 2015-ben 50 millio USD értékben H-31,A, PK
50 millio USD értékben H-59МК, H-58USKE,
 

Galcom

Well-Known Member
2010. július 2.
973
3 431
93
Ha megnézed a taktikai rakétafegyverzetek topicot, ma linkeltem táblázatokat az export megrendelésekkel 2015-ig, benne van Kína is mint megrendelo bizonyos rakétatípusok alatt, amik integrálva lesznek a Szu-35-hoz. Szerinted ez mit jelent? :))

Helló,
a felsorolt rakéta típusok különböző változatai a kínai Szu-30-asokon is hadrendben vannak. Akár azokhoz is érkezhetnek.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 040
82 460
113
Ez igaz, de az 50 millio USD,elég komoly osszeg, szerintem benne vannak a Szu-35-osokhoz is.....