Szu-27 / Szu-30 / Szu-33 / Szu-35 Flanker (Szuhoj)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
http://www.jetfly.hu/rovatok/jetfly/szimulator/kepgalerian-a-szu-35-os-szimulator/

A virtuálisan megjelenített "дозаправка" /üzemanyag-feltöltés/ panelről készített képen olvastam meghökkenve, hogy még uborkát "уборка" /tisztítás?/ is lehet rajta kapcsolni rajta :)

Ui: Pazar dolog, hogy a google fordítóba latin betűket bepötyögve lehet cirill betűket varázsolni!

Az orosz "uborka" magyarul behúzást, benti helyzetre vezérlést jelent (pl. "uborka sasszi" = futóművek behúzása).
Üdv ML
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
A fehérorosz légiero parancsnoka ma kijelentette, hogy kivonták a hadrendbol a Szu-27 gépeket, helyette a jovoben Mig-35/29M2 , Szu-30 gépeket akarnak vásárolni.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 833
30 927
113
"Angliai Szuhoj fejlemények" -et olvatam :D és csak néztem ki a fejemből, hogy mivaaan?! Hétfő van na :)
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 440
63 786
113
Úgy néz ki vége a sötétszürke korszaknak, az első nem dark Szu-30SzM, ami már a klasszik háromtónusú festést kapja. Száma 04:

http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?99988-Russian-Photos-(updated-on-regular-basis)&p=6934365&viewfull=1#post6934365
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
896758_original.png

Ez a 04-es új festésu széria már a 4. gép ami erosíteni fogja a Keleti-katonau korzet Bajkálon túli teruletén lévo 412. légibázisát Domnában. November 9-én már Domnába érkezett a 01 és 02, november 10-én a 03 , és ez a 04-es is oda fog repulni.Év végéig még további 6-nak kell átrepulni Irkutszkbol . Jovore további 14 érkezik ide. Ezzel teljesítve a megrendelést.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
Szu-30SM 2.33-tol .
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a--U5Q16T1s
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
Ma újabb két Szu-30 SzM gép, a 04 és 05 repult át Irkutszkból Domnába .(Keleti-katonai korzet, Bajkálon túli terulet)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 652
79 873
113
Már azt hittem,hogy soha nem jön el ez a nap(vége az ocsmány színvilágnak).
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 652
79 873
113
kaktusz

Ezt vond vissza!!! :D Az egy vizuális környezetszennyezés volt.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Már megint ez a gagyi festés drága jó atyám!
Remélem lefújják az egészet sötétre nem ez a tarkabarka kék szín lesz !