Szuhoj Szu-27, -30, -33, -35 "Flanker"

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 691
23 026
113
Három újabb Szu-35Sz készült el az orosz légirő számára. Ezek a legújabb, idáig legutolsó Szu-35Sz gépek. Itt van az egyik, még oldalszám nélkül.
Különösebben egyéb új dolgot, változást, másfajta antennákat, újfajta panelvonalakat, miegyebet nem látok, ha van is ilyen a korábbi szériákhoz képest, az borítás alatt lesz.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 277
35 470
113
Három újabb Szu-35Sz készült el az orosz légirő számára. Ezek a legújabb, idáig legutolsó Szu-35Sz gépek. Itt van az egyik, még oldalszám nélkül.
Különösebben egyéb új dolgot, változást, másfajta antennákat, újfajta panelvonalakat, miegyebet nem látok, ha van is ilyen a korábbi szériákhoz képest, az borítás alatt lesz.
Csak a látószög fura vagy tényleg ennyire púpos...?
A Szu-27-est soha nem láttam ennyire dundinak...

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 691
23 026
113
Csak a látószög fura vagy tényleg ennyire púpos...?
A Szu-27-est soha nem láttam ennyire dundinak...
Megnyugtatlak, ez hajszálpontosan annyira púpos, amennyire az összes együléses Szu-27-es púpos, 1980, az első T-10Sz felszállása óta. Ugyanaz a törzskeret sor, ugyanazok a gyártó sablonok. Az, hogy itt nincs már meg a törzsféklap, nem módosította a kontúrt.

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
417
1 425
93
:D három éves videó, akkor már kitárgyaltuk.
Hozzáteszem, én is szoktam linkelgetni rég volt repülőnapok videóit, harminc éveseket is, szóval értem, hogy valakinek ez új.
Köszi, hogy szólsz!
Amelyik oldal felhozta, nem írta ki mikori videó fene a fejüket!
Legközelebb jobban körbejárni.
Még 1x kösz!

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 277
35 470
113
Az ős Szu-27-es HUD-ját és rendszereit ismerők talán tudnak válaszolni.
Hogy a búbánatba lehet használni effektíven a gép radarját, ha nem keresési zóna alsó és felső határát nem tünteti fel a rendszer...?

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 691
23 026
113
Milyen érdekes, hogy Lipeck kapta meg ezt a három gépet.
Valószínűleg pótlásra érkeztek.
Lipeck feladata a kiképzés és az új harceljárások kidolgozása, de ez utóbbit a típussal az alakulat már sok-sok évvel ezelőtt elvégezte.
Hacsak, nem új fegyverrendszerek kerülnek majd rendszeresítésre a 35-ösökhöz.
Ott van ugyanis az R-37M, vagy a “180-as gyártmányként” meghivatkozott R-77M, ezek integrációs lövészeteit Aktyubinszkban már elvégezték, vagy lassan végeznek velük.
Így a Lipeck-i harckiképző központnak újra lesz dolga a harceljárások terén.
És ott van még a H-38, vagy néhány újabb precíziós bomba is.
Aztán lehet, hogy hamarosan valami sisakkijelzőt is kapnak végre a Szu-35Sz pilóták, elvégre a Szu-57-eshez fognak rendszeresíteni valamit.