Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 900
58 114
113

Nekem nem.
Viszont sok olyan videó klip van még , amit nem tárgyalt a videó.
Rihanna - Umbrella, Katy Perry- Dark Horse pl. És azok ismertebbek.
Sőt kb. ezen énekes majd minden munkája ilyen. Rihanna egyik klipjében a háttérben újság hírek futnak, amelyben az van kiírva, hogy ő az illuminátus hercegnő XD (S&M klip)
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 900
58 114
113
Téma: A videóklippekben megjelenő sátánizmus:

Egy rövidebb elemzés ugyan arról:

Szerintem lehet vitatkozni a szimbólumok jelentésén, vagy, hogy mi célja van ennek az egésznek. Mert nem tudom.
Azt sem hiszem, hogy agymosásra alkalmas ez a hülyeség.
Viszont az tény, hogy bizony ezek a szimbólumok ott vannak mindenhol. Ez meg nem véletlen.
És innentől kezdve meg érdekelne mi a francért van ez? o_O
 

ronis

Well-Known Member
2022. március 23.
197
1 130
93
Ebben a videóban szépen benne van, hogy a WEF célja a totális diktatúra, és az is, hogyan tervezik megvalósítani:
valami biztos hogy fut már a háttérben sokan megfigyeltük már beszélünk valamiröl 2 perc mulva a félcbuk bead egy olyan receptet, vagy a témába vágó cikket, és ez sokszor előfordult már ugy is hogy a telefonok nincsenek a közelben, ,
lehet már most is duracellek vagyunk? Neo itt vagy??? ;) ;)

jahh a fém sütis doboz csodákra képes.. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby and fip7

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 801
113
Ha már összeesküvéses napot tartunk. A "Ki az árnyékból" című alkotást ajánlanám figyelmetekbe:

handsmaid-tale-episode-meme-728x728.jpg
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 629
25 167
113
Nekem nem.
Viszont sok olyan videó klip van még , amit nem tárgyalt a videó.
Rihanna - Umbrella, Katy Perry- Dark Horse pl. És azok ismertebbek.
Sőt kb. ezen énekes majd minden munkája ilyen. Rihanna egyik klipjében a háttérben újság hírek futnak, amelyben az van kiírva, hogy ő az illuminátus hercegnő XD (S&M klip)
PPP-PirosPirulaProjekt, érdekes kis csatorna, főleg "Az Üzenet" 6 részes kis elemzései:

Médiavadász ramstein elemzés is megérhet egy misét:
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 900
58 114
113
PPP-PirosPirulaProjekt, érdekes kis csatorna, főleg "Az Üzenet" 6 részes kis elemzései:

Közben rájöttem, hogy annak idején néztem pár videójukat, de nekem a reklámos erőltetetnek tűnt.
Viszont ez nagyon érdekes volt, interiú a sátánista egyház alapítójával:
Érdemes végig követni a logikáját. Viszont nem viszi teljesen végig. Vagyis ha mindenki azt csinál amit csak akar, és ami hatalmában áll, azonnal szétesik a civilizáció és annak minden vívmánya. Gyakorlatilag mindenki az ellenséged lesz. Nem létezik barátság, csak pillanatnyi érdek stb... Elég cudar világ ez. És fejlődés képtelen. Kb. vissza az őskorba.