1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Cifu

Cifu Well-Known Member

Nem tudom más mit tapasztal, de az új Firefox alatt a képek bejövetele.... kérdéses.
    Van, hogy 5 perc alatt se jelennek meg (csak a "homokóra" futkos a helyükön), míg pl. Chrome alatt (ha nem is egyből), de betöltődnek.

borisz likes this.
  2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Igen, sokszor frissíteni kell, hogy betöltse. A posztom kommentelése után a képek nálam otthon meg sem jelennek máshogy.

A céges gépen és otthon is Chrome-mal nálam a nyilas kommenthez ugrás csak akkor működik, ha a kommentek nem azonos oldalon vannak.

Cifu likes this.
  3. borisz

borisz Well-Known Member

Légicsapást kérek a [BIZTPOL] Irán topik 110-111-112. oldalaira.

sirdavegd, Szpéter and tonyo like this.
  4. thomashewitt

thomashewitt Member

Elnézést videót szerettem volna linkelni a "beszélgető"-be nem jött össze, de kitörölni sem tudom a hozzászólást, ha valaki megtenné örülnék neki, köszönöm!

5. jani22

jani22 Well-Known Member

Ha úgy gondolod, hogy más témában írnak, ami téged irritál, akkor az olvtársat a "Válasz" alternatívával meg kellene szólítanod a bejegyzéseddel.

Egyébként meg 1 sima pusztába kiáltott szó/mondat amit leírtál.
    Neked is meg kellene értened, hogy az adott szituban nem veled foglalkoznak.

Ha gondod van, akkor szósild meg Őt/Őket. Névre szólóan kell - szerintem.
    Ne idegeskedj, ha nem az van, amit hirtelen elgondoltál.
    :)

6. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

A szerkesztőség nem reagált a javaslatra.

Persze amikor nincs válasz az is egy válasz: ők nem.

Marad tehát a B terv. Minden topik beszerez magának egy ulippot. Az ő kérésére láthatóan azonnal indul a takarítás, lásd:
    https://forum.htka.hu/threads/visszajelzések-és-javaslatok.5/page-217#post-404802
    https://forum.htka.hu/threads/biztpol-ukrajnai-fegyveres-konfliktus.855/page-3004#post-404823

Más kérések, mint az enyém
    https://forum.htka.hu/threads/visszajelzések-és-javaslatok.5/page-214#post-391036
    vagy ez
    https://forum.htka.hu/threads/visszajelzések-és-javaslatok.5/page-218#post-405477
    hatástalanok.

zeal likes this.
  7. molnibalage

Tisztában vagy azzal, hogy a modik nem 0-24-ben vannak itt és nem válaszolnak mindenre vagy bármire azonnal? Nem kell eljátszani a primadonnát vagy az padlón vergődő kisgyereket.

Pocok75 and sirdavegd like this.
  8. kacsacsor

Ez jobban tetszik.

Egyébként mi a probléma? Valami nem igaz abból amit írtam?

9. molnibalage

Nem olvasok biztpolt szóval nem tudom. A türelmetlenségedre reflektáltam...

10. kacsacsor

Ühüm.
    Nov. 28-án kértem egy takarítást. Most már közel a január közepe.

Mikor nem lennék türelmetlen?

11. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Légy türelemmel.

molnibalage and sirdavegd like this.
  12. szpg9

szpg9 Member

Én a GOOGLE CHROM-ra váltottam, mert a firefox újabb verziói elkezdtek Xarakodni...

13. szpg9

szpg9 Member

Egyébiránt lehet az INDEX "szíria" témájú mocks..it" kommentelni egyáltalán, mert én sajnos nem látom ennek a lehetöspégét. Pedig vérlázítóan ostobák... Minden normális belpolitikai cikkkük értékét devalválja az, amit Szíria cím alatt művelnek...

14. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Facebookon lehet.

15. szpg9

szpg9 Member

Köszi, de nem vagyok FACEBOOK-os-meg okos telóm sncsen, SNOWDEN után szabadon, de köszi az infót...

16. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Magam részéről továbbra is a klasszikus módszert pártolom: a rendelkezésre álló eszköztárral jelezni kell az off-topicot, moderálandó tartalmakat és azok bekerülnek a sorba.

Kapcsolódó javaslat: használd a fórum hozzászólás bejelentése funkcióját. Az lényegében egy ticketet nyit, ami ilyen-olyan módon történő lezárásáig látható a szerkesztőség számára. Ha ide írsz a visszajelzések topicba, akkor az kapacitástól függően vagy feldolgozásra kerül, vagy nem. A "vagy nem" alatt azt értem, hogy simán el lehet felejteni.

molnibalage likes this.
  17. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Én nem észleltem, hogy jelentősebben változott volna a helyzet, de máshol ettől még vacakolhat nyílván.

A képek ugye késleltetve kerülnek betöltésre, pontosabban csak akkor, ha görgetés során bekerülnek a böngészőablak látható részébe. Néztem van frissítés ahhoz a fórum bővítményhez, ami ezt a lazy-load funkciót biztosítja. Hétvégén igyekszem feldobni, hátha javít a dolgon. Majd írok ide, ha frissítettem.

Cifu likes this.
  18. szpg9

szpg9 Member

T cat és a tübbiek. Én ugyanazon a néven ugyanaz vagyok, aki legalább 3 éve regisztrált a fórumon. Aztán összevesztem/megsértüdtem azon, hogy TCAT egy csomó hozzászólásom törölte... De, sajna az érdeklődés azt indukálta, hogy a rébebbi nick nevemen üjra regisztráljak itt. -Hiába internett fúggó vagyokk.... Ezt csak azoknak írtam, akik azt hiszik, új ember vagyok itt...

19. arbalest

arbalest Well-Known Member

Sziasztok! A Hírhalom kínai hordozós bekezdésénél Liaoning-et írtatok, de gondolom a CV-17-re gondoltatok.

20. molnibalage

Beszivárgott valami bot.

Ezen oldal megosztása