1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Fennek

Fennek Well-Known Member

Kitört a világbéke. :D

2. weasel007

weasel007 Well-Known Member

Halleluja :rolleyes:

3. arcas

arcas Well-Known Member

Vihar előtti csend...

4. Fennek

Fennek Well-Known Member

szuvorov and arcas like this.
  5. jani22

jani22 Well-Known Member

Azt alapból nem lehet kizárni, hogy nem jól kattintgattam,de szerettem volna a segíteni - bár ez nem minden esetben jön össze.

Kéretik a közvetítés, mert "jurgenbauer" olvtársan szerettem volna leírni ... [ lehet a, hogy a tényleges szöveg a következőben HSz-ben lesz! :D ]

Hogy legyen komplex. :)

HomeÜzenetek
    Új üzenet küldése
    Címzettek:

A felhasználónevek elválasztása vesszővel lehetséges. You may invite up to 10 member(s).

%s" style="margin: 0px; font-size: 18pt; min-height: 36px; -webkit-appearance: none; border-radius: 0px; width: 800px; padding: 6px !important; font-family: "Open Sans", Arial, Helvetica, sans-serif !important; border-width: 1px !important; border-style: solid !important; border-color: rgb(228, 228, 228) !important;">Please enter a valid title.
      • Indent" class="redactor_btn_indent" unselectable="on" tabindex="-1" style="color: rgb(67, 166, 223); border: 1px solid transparent; border-radius: 3px; box-sizing: border-box; display: block; line-height: 0; cursor: pointer; zoom: 1; outline: none; text-indent: -9999px; width: 24px; height: 24px; background-image: url("styles/pixelgoose/metro/blue/xenforo/editor/icons.png?redactor"); background-repeat: no-repeat; background-position: 3px -1309px;">
    • Az üzenetváltásban résztvevők bármelyike meghívhat további résztvevőket
    • Üzenetváltás lezárása (további üzenetek nem küldhetőek)

Fent emlékeztettem az esetlegesen ezt olvasókat, hogy történhet bármi, de én ettől elhatárolódok, mert, csak! :D

6. jani22

jani22 Well-Known Member

"https://forum.htka.hu/conversations/add?to=jurgenbauer"

"Szia! :)

Tényleg, ne haragudj meg érte, de nagyon nagy a hozzászólásaidnak a "Lábrésze"

Nagyon olvashatatlanná teszi az oldalt, akkor még inkább, ha többször hozzászólsz.

Hidd el, hogy értem, hogy van közlendőd a nép felé.

Remélem kisebbíted. :)

Üdv.
    Jani"

"hiba üzenet:

Cím:
    Please enter a valid title.:

7. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ezért korlátozza le a legtöbb fórum az aláírás karakterszámát 250 körül.

8. jani22

jani22 Well-Known Member

Ne haragudj, de nem értem a hozzászólásodat?

Azt szerettem volna jelezni, hogy sokkal kevesebb megjegyzése legyen (ott alul, lent :) ) a kedves olvtársnak, mert így nehezen lehet olvasni a HTKA Fórumát!

Bár lehet, hogy nem 1-ről beszélünk?

Vagy, ha te most

/ https://www.google.com/search?q=mos...gcbiAhVskosKHWaTAi4Q_AUIDygC&biw=1920&bih=937 /

, valamilyen informatikai dumát nyomsz, mert a "250 körül" az nem annyira jó szám, inkább ha írsz, akkor a 255 körüli anomáliák esetleg érdekesek lehetnek, de nem hexadecimálisban!

Remélem, hogy nagyon hamar tisztában leszel, hogy a : "250 körül" nem olyan jó tudományos átlag.

? Kerékpár & fekvőrendőr ?

De, tényleg! Most mi a csudába kellett megszólalnod?
    Azért - szerintem - vannak határok, amíg el lehet menni. Pl. villanyoszlop szemből.

:(

Már jó párszor írtam Neked, hogy nagyon jó képességű vagy, és bátorkodtam remélni, hogy minden jó lesz Neked, csak ne cseszd el. :)

Itt jelezném, hogy nem várom a válaszodat!!

Kelt, mint fent.

Üdv:

jani22

9. molnibalage

J-nek az a szép hosszú szövege nem a kommentmenőben van Az az úgynevezett aláírás (signiture), amit te "megjegyzésnek" nevezel.
    Ez van lekorlátozva az SG.hu-n pl. 250 karakterre. Így néz ki pl. az ottani egyik kommentemnél.

https://sg.hu/forum/uzenet/1207147355/126879

Az ember elmagyarázza neked, hogy mit látsz, nem érted, erre még húzod az ívet. Ehhez kell aztán nagy arc...

Akkor meg minek írsz és kérdezed meg azt, amiről láthatólag halvány lila fingod sincs, majd erre beszólsz vastagon?
    A kommentjeid egy része olyan, mintha egy tudathasadásos személyiség tenné be.

10. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Frissítettem az aláírás beállításokat: 255 karakter max. 4 sorban elosztva. Szúrópróbaszerűen megnézve ebbe az aláírásozók mind vastagon beleférnek :)

Viszont mivel a fórum valahol érthetően nem darálja be ennek hatására a régi aláírásokat, ezért: @jurgenbauer majd módosítsd légyszíves az aláírásodat, mert az jelenleg nem igazán minősíthető annak. Köszi. (Pár napon belül, ha kérhetem, utána ki lesz nullázva a mosatni hosszú.)

jani22 and Masztiff like this.
  11. jani22

jani22 Well-Known Member

Nem tudsz kilépni magadból. Nem érted továbbra sem, hogy mi ért írtam így? :(

12. Hobbijedi

Hobbijedi New Member

Tisztelt Szerkesztőség!

Világviszonylatban ilyen uborkaszezon van, vagy egyéb ok miatt nincsenek új hírek? 18.heti hírhalom már nem kielégítő az információéhségemnek.

13. molnibalage

Erőforráshiány. A HTKA szeretettel várja a tagokat a szerkesztőségbe. Ha minden 10. kommentelő csak heti egy hírt fordít le összefoglalva, akkor minden hírhalom 10 oldal hosszú lenne.

Hobbijedi likes this.
  14. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Üdv.! Topik bannról kivel tudok tárgyalni? Mack vagy Tcat?

15. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Velem. Még nem töröltem ki az offokat. De felemelem a bant.

16. borisz

borisz Well-Known Member

Ahoy!
    Van egy ötletem.
    Mi lenne, ha lenne egy topik a sorozásnak? Kb. fél évente feljön valahol, teljesen ismétlődően...

Littlejohn and pöcshuszár like this.
  17. molnibalage

Ismétlődő hülyeségekkel, tök ugyanazon "zseniális" ötletekkel, amik az állampolgári jogok diszkriminatív csonkításával, lehetetlen anyagi háttérrel és felesleges igénnyel dobálóznak. Gumiszobának elmenne....

fedett_mókus and silurusglanis like this.
  18. jani22

jani22 Well-Known Member

Nem bánom, de le is írom! :)

Nagyon sokszor ellensúlyozta a meghagyottakat! Nekem mindig az volt az elvem, hogy legyen kiegyensúlyozott a beszélgetés, de jelezni kell a túltolóaknak, hogy nem helyes.

Hogy mi a helyes, ezt itt semmiképpen nem én döntöm el, és csak jeleztem a gondolataimat Nektek, mint betolakodóan írva!

Át kellene gondolni a meghozott döntést a 'boki' Bizpol. kizárásánál.

Az újra éledő erő:

Csak nem értem, hogy ezek a szóhasználatokat/szófordulatokat nem moderáljátok ki, már, ha ki akarnátok!

https://forum.htka.hu/threads/biztp...vjetunió-utódállamai.536/page-809#post-565820

Nem is érdekel már, kár volt magamat jól felbosszantani. :(

19. boki

boki Well-Known Member

Figyelem!
    Érdeklődnék, hogy készül-e valaki a következő kiállításokra:
    1, 2019.június 25-30 (közönség számára 26-tól) Kubinkában a Patriot Parkban (Moszkva mellett)között megrendezésre kerülő Armija-2019(Army-2019) nemzetközi haditechnikai kiállítás
    2, 2019. június 26-30 között megrendezésre kerülő 9. Nemzetközi haditengerészeti szalon(Szentpétervár)
    3, 2019 augusztus 27- szeptember 1 között megrendezésre kerülő MAKSZ-2019 (légi - kozmikus szalon) Kubinka(Moszkva mellett)

Ha igen, bizonyos feltételek mellett anyagilag támogatnám az utazás egy részét.
    Részletek PU-ban.
    Boki

zsolti likes this.
  20. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Sorozás vagy Sorosozás? Nem mindegy asszem :) :) :)

Ezen oldal megosztása