1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Ezek messze nem tévedések. Szemellenzőből fakadó korlátoltság.
    Senkinek se fogom bizonygatni, hogy, de igen, 1241-ben volt egy Muhi csata. Őket a moderátornak kéne visszaküldeni az általános iskolába vagy az adott topikban 300 oldallal korábbra, hogy jelentkezzenek amikor elolvasták és felfogták milyen hülyeséget állítanak.

notaricon likes this.
  2. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

Engem nem érdekel milyen az írásképe, lehet igénytelenség, lustaság vagy diszgráfia miatt is. De az hogy valaki egy kibaszott fórumot csetként használ, 7 hozzászólást ír egymás után 2-3 mondatokkal, az sok. Idegesítő. Nálam kimeríti a spammelés, szemetelés fogalmát. Szóltunk neki 15 alkalommal, kultúráltan. Ha valaki ezt nem érti meg és tovább csinálja akkor le kell róla szoktatni. Ha a hullás képeket vissza lehetett szorítani akkor erre is van megoldás.

vilmoci, arcas, fip7 and 3 others like this.
  3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Valami megkergült a statisztikában. Tisztám emlékszem, hogy tegnap nem volt 22400 db hsz-em sem (szép kerek szám), most meg van 22489.

4. papajoe

papajoe Well-Known Member

Nálad is tejfakaszó buli lehetett, azért emlékszel ennyire "tisztám" .:D

5. jani22

jani22 Well-Known Member

6. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

fedett_mókus, jani22 and formosa1 like this.
  7. boki

boki Well-Known Member

...ami viszont nem mondható el a biztpol topikokról... :)

superjet100, fishbed and zeal like this.
  8. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

A hétvégén elkezdtem a magyarosítását. Tippre a publikus felület kb. 40-50 százalékban kész. Még a végén lesz motor upgrade november folyamán... :)

anonim999, arcas, fip7 and 7 others like this.
  9. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Úgy tűnik a szír topik 3 utolsó oldalát cakk-pakk át kéne tenni a sakktáblába. Vagy máshová...

10. boki

boki Well-Known Member

Miért törölted ki a hsz-t a Szu-27 topikból ? Az válasz volt az egyik kollége kérdésére mert nem rendelkezik megfelelő információkkal.:mad:

A T-80-as topikot kellene kipucolni a GMO-s szarságoktól...

11. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Persze, és akolléga hsz is törlődött.
    Majd arra is sort kerítek.

12. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

Az offtopik elkerülése miatt, valaki röviden leírná egy hsz re hogyan lehet egy másik oldalon válaszolni? (Próbàltam de nem tudok rájönni).

13. molnibalage

Többféle módon is.

Az egyik a fórum beépített metóduse. A +quote gombra rányomva az egész hsz bemásolódik egy fórumon belüli vágólapra. Ezt aztán másol behívható úgy, hogy a hsz box alatti insert quotes listából beilleszted. Akkor onnan el is tűnik, de maga az idézett hsz + quote gomba az idézés után - quote lesz, oda klikkelve eltűnik a "vágólapról" a hasz.

De ez ténylegében csak automatizált módja a manuális módszernek. Nyomjál hagyományos módon egy hsznél a "válasz" gombra. Ekkor ugye bemásolódik a hsz idézetként. De az szöveg. Simán átmásolható tetszőleges válasz szövegmezőbe. Így lehet válaszolni akárhány helyről akárhány kommentből egy helyen. Én jellemzően így válaszolok sok kommentre egyben, hogy ne legyen flood.

Ha a @ után elkezdesz user never gépelni, akkor, ha be van állítva (?), akkor a user értesítést kap arról, hogy megemlítetted. Mint most itt.
    @HAndrás

Nagyjából ennyi a trükk.

HAndrás likes this.
  14. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

2 lehetőség is van:
    - a válaszra nyomsz, és megszerkeszted a szövet, majd a kész szöveget egyszerűen kikopizod, és beteszed a cél topicba, mint új hosszászólást.
    Ilyenkor a válaszba bekerülő "quote" abszolút hivatkozásokat tartalmaz. A rendszer címzettet úgyan úgy értesíti, valamint az idézetbe bekerül a visszalink az eredeti topicba.
    - egyszerűen Quote-olod azt a hozzászólást, amire válaszolni akarsz, és még ugyan abba a böngészőablakba elnavigálsz az új céltopicba. Ott elvileg az insert quote megnyomásával már az új helyre tudod beilleszteni az idézetet.
    A végeredmény elvileg ugyan az lesz.

HAndrás likes this.
  15. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Nagyjából az előbbi 2 hozzászóéásban kivesézték a lehetőségeket. A molni által említetthez adalékban:

#1: egyszerre több hozzászólás is (akár több topicból összeválogatva) "fórumos vágólapra" tehető így. Beillesztéskor pedig még mindig dönthetsz úgy, hogy némelyiket törlöd a vágólapról, nem illeszted be.

#2: nem feltétlenül kell az egész hozzászólást vágólapra tenni. Csinálhatod azt is, hogy kijelölöd az idézni kívánt szövegrészt -> ekkor meg fog jelenni egy kis overlay ablak, benne 2 lehetőséggel. Ha a "+Quote" opciót választod, akkor az idézendő dolgokat gyűjtő vágólapra kerül a kijelölt szöveg.

anonim999 and HAndrás like this.
  16. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

17. papajoe

A kinzsalnak van topikja?

18. molnibalage

Tudtommal nincs, de szerintem simán elfér ide.
    https://forum.htka.hu/threads/orosz-levegő-föld-rakéták.701/

Nem kell mindennek saját topik, ez a régi rendszer nem jött be.
    Ha a kommentekben benne van a rendszer szép neve és típusjelzése akkor a kommentek jól kereshetőek.

19. papajoe

Emlékeztem,hogy a Mig31 topikban volt róla szó,de nem találtam a topikját,ok,köszi.

20. molnibalage

A MAKSZ 2019 írást be kéne tenni szerintem a cikkek közé, mert az Ostrava beszámolók is ott vannak.

fedett_mókus likes this.

Ezen oldal megosztása