Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Nincs probléma egyébként, össze lehet vonni felhasználókat, nem kell veszni hagynia a Formosa felhasználónevet.
Köszi a lehetőséget, elképzelhető, hogy majd élek vele, de most nem 1 szám a legnagyobb probléma az életemben...

Ja, és köszönöm, hogy foglalkoztok a kérésemmel, mert sok felhasználónak /határon innen és túl/ nincs - vagy időnként nincs - megfelelő hardware a közelében.
1-2 /legjobb/ kép vagy video beillesztése bőven elég, majd jöhet a sablonszöveg a linkekkel: "További képek és videók itt:"
Szerintem sokak örömére így is lehetne spórolni az adatforgalmon.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
@silurusglanis Erre visszatérve egy korrekció erejéig:

Visszanéztem a lezárt bejelentéseket. Ha jól számoltam 4 db kommentet jeleztél a moderátor felé.
  • mindegyikre kaptál választ a moderátortól

Namost Mack válaszolt ezen említett 4 bejelentésre, ahogy írtam is, de ezeket a válaszokat igen esélyes, hogy nem kaptad meg. Miért is? Nos, van egy megjegyzés doboz az adott bejelentést részletező oldalon. Olyan, mintha válaszolni lehetne a bejelentőnek. Csak eléggé elveszik alatta a fórum motor üzenete, miszerint amit oda írunk, azt csak a moderátorok látják. Azaz a bejelentő nem. Nekem frankón most tűnt csak fel, pedig használtam már... :S De úgy néztem Macket is megtréfálta a halványszürke kisbetű :)

A bejelentés lezárásakor lehet rövid üzenetet küldeni a bejelentőnek (egysoros szövegmező) - ha Mack oda már nem írt semmit abban a hiszemben, hogy már ment feléd válasz, akkor jó esély van rá, hogy nem kaptál semmiféle üzenetet. Illetve lehet ez esetben is küldött értesítőt a fórum, hogy le lett zárva a bejelentés. Ha van üzenet a lezáráskor, akkor biztosan küld.

Ez a tegnapihoz kívánkozott, így kerek + korrekt feléd a történet úgy érzem.

Mondjuk ez érint még pár emberkét itt :)
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
@silurusglanis Erre visszatérve egy korrekció erejéig:



Namost Mack válaszolt ezen említett 4 bejelentésre, ahogy írtam is, de ezeket a válaszokat igen esélyes, hogy nem kaptad meg. Miért is? Nos, van egy megjegyzés doboz az adott bejelentést részletező oldalon. Olyan, mintha válaszolni lehetne a bejelentőnek. Csak eléggé elveszik alatta a fórum motor üzenete, miszerint amit oda írunk, azt csak a moderátorok látják. Azaz a bejelentő nem. Nekem frankón most tűnt csak fel, pedig használtam már... :S De úgy néztem Macket is megtréfálta a halványszürke kisbetű :)

A bejelentés lezárásakor lehet rövid üzenetet küldeni a bejelentőnek (egysoros szövegmező) - ha Mack oda már nem írt semmit abban a hiszemben, hogy már ment feléd válasz, akkor jó esély van rá, hogy nem kaptál semmiféle üzenetet. Illetve lehet ez esetben is küldött értesítőt a fórum, hogy le lett zárva a bejelentés. Ha van üzenet a lezáráskor, akkor biztosan küld.

Ez a tegnapihoz kívánkozott, így kerek + korrekt feléd a történet úgy érzem.

Mondjuk ez érint még pár emberkét itt :)

Nem kaptam értesítőt a bejelentés feldolgozásáról, üzenetet meg pláne :D Mondjuk mostanában a hasonlóan egyszerű műveletek is megtréfálnak több más oldalon is, lehet frissíteni kellene a böngészőmet vagy valami, mert folyton torkosborzot játszok akaratomon kívül is, sosem bénáztam ilyenekkel.
Mindegy, a lényeg, hogy működik a rendszer, köszi a visszajelzést.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 285
55 523
113
Mit jelentenek a pontok?Mire lehet használni őket,levásárolhatom valahol?Valamelyik ex szu hűtőgépgyárban,hűtőgép alkatrészeket vennék,majd otthon összeraknámm a T72-est belőlük,ha van ilyen opció.:D
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 843
113
Az értesítéseknél a Szíria topik új hozzászólásainál nem kapok jelzést. Ezt még egyszer csinálta, akkor leiratkozatam a téma követéséről, utána megint beállítottam a téma követését és megoldotta a problémát. Valószínűleg megoldja most is, csak nem tudom, hogy más topikoknál is csinálja-e ezt. Valami nem működik tökéletesen.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 843
113
Az Oroszország topikban is ugyanezt csinálja. Remélem az összes követett topikon nem kell végigmenjek és ki-be állítgassam a követést és kéthetente megismételjem.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 843
113
A repülőesemények - balesetek, Humor, Irán topikokról érkezik az értesítés, a Nagy sakktábláról nem. Egy ki-be kapcsolás továbbra is megoldja valameddig a dolgot, de nem egyszerre kapcsol ki és nem az összesnél az értesítés küldése.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Az új hozzászólásokat néztem épp, és akkor jutottam arra, hogy a témán még csiszolni kellene egy kicsit: A téma neve alatt az van, hogy ki és mikor nyitotta, melyik "gyűjtő témában". Ez nagyon rossz, hogy nem az van ott, hogy ki szólt utoljára hozzá, mert nagyon máshova kell nézni, sok szemmozgást igényel, de ami miatt még rosszabb, mint kényelmetlen: hogy mindig azt hiszem elsőre, hogy az szólt hozzá utolsónak, aki a topikot nyitotta.

Nem lehetne ezzel kezdeni valamit? Legalább kivenni ezt az amúgy felesleges infót onnan alulról, hogy ne vezessen mindig félre?
 
  • Tetszik
Reactions: ghostface

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Az új hozzászólásokat néztem épp, és akkor jutottam arra, hogy a témán még csiszolni kellene egy kicsit: A téma neve alatt az van, hogy ki és mikor nyitotta, melyik "gyűjtő témában". Ez nagyon rossz, hogy nem az van ott, hogy ki szólt utoljára hozzá, mert nagyon máshova kell nézni, sok szemmozgást igényel, de ami miatt még rosszabb, mint kényelmetlen: hogy mindig azt hiszem elsőre, hogy az szólt hozzá utolsónak, aki a topikot nyitotta.

Nem lehetne ezzel kezdeni valamit? Legalább kivenni ezt az amúgy felesleges infót onnan alulról, hogy ne vezessen mindig félre?
Ezt én is támogatnám, szerintem a sánta kutyát se érdekli, hogy ki indította a topikot X évvel és többszáz/többezer hsz.-el ezelőtt. Nekem pl. fontosabb lenne tudni, hogy az utolsó látogatásom óta hány új hsz. van a topikokban, esetleg ki volt az utolsó hozzászóló. (régen erről volt infó).
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Jó-jó, tudom, hogy erre a hétre ígértem, csak nem jött össze... Jövő héten végre belefér egy kis szabi, azalatt megcsinálom már tényleg.
Mert amúgy tényleg ótvar így, ahogy most van :)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Időközben azért csináltam egy részleges módosítást, így most már nem az adott témát indító adazai vannak a baloldalon. A listában az avatar viszont perpill most mindenkinek az alapértelmezett.
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros
M

molnibalage

Guest
A Viggenben levő beszélgetést kérem rakjátok át a gondolatok topikba, a Viggenhez köze már nincsen.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Felőlem védheti a dzsihadistákat. Nem tisztem eldönteni, hogy kinek van "igaza" ebben a konfliktusban. Ameddig civilizáltan teszi és nem lép át bizonyos határokat, bárki azzal tart, akivel csak akar.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
korábban írtam, hogy a felső hamburgermenü win phoneon mindig nyitva van a főoldalon. Az imént frissítettem win phone 10-re, és már jó.

Most láttam, hogy van 2 faktoros hitelesítés is. HATALMAS GIGAMEGA PLUSZEGY!

király az oldal, csak így tovább!