Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 843
113
Szóval az én hibám :D Igyekszem megnyitni minden értesítőt, a lenyíló kis listát nem használom ha sok van belőle, olyankor inkább az értesítésekre kattintok és új oldalon látom az egészet. De ki fogom próbálni, ha legközelebb észreveszem, hogy egyik topik nem küldött, akkor bemegyek a topikra és megnézem, hogy legközelebb küld-e amikor valaki posztol valamit. Megpróbálom úgy is, hogy a fórumról lépek be, úgy is, hogy a főoldalról és úgy is, hogy egy régebbi értesítésről. Ha reagál akkor ez a gond és valamiért ki-kimarad egy-egy topik (ami probléma, mert ha egyszer is kihagyom akkor többet nem küld az adott topik), ha nem akkor máshol van a gond.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 515
79 637
113
Valamit tényleg találjunk ki arra,hogy tele van spam-elve minden topick képekkel.Mert tényleg nagyon zavaró,hogy van 20 topickhoz hozzászólás de abból 19 csak kép ráadásul olyan amikben az ég adta egy világon semmi érdekes nincs csak egy 1000+1. fotó az adott technikáról.
 
  • Tetszik
Reactions: silurusglanis
M

molnibalage

Guest
Valamit tényleg találjunk ki arra,hogy tele van spam-elve minden topick képekkel.Mert tényleg nagyon zavaró,hogy van 20 topickhoz hozzászólás de abból 19 csak kép ráadásul olyan amikben az ég adta egy világon semmi érdekes nincs csak egy 1000+1. fotó az adott technikáról.
Ma is megnéztem az új hsz-ek. Egy rakás topik, mind ghostraider. Csak az első kettőt nyitottam meg, képek, gondoltam a többi is csak képspam.
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 294
26 349
113
Molni!
"A spam, a fogadók által nem kért, elektronikusan, például e-mailen keresztül tömegesen küldött hirdetés, felhívás vagy lánclevél."
Kik nem kérik, hányan vannak, sorold már fel légy szíves? (Én 3-4 tagról tudok eddig). A képek nem hirdetés, felhívás vagy lánclevél. Hány képet is tettem fel az utóbbi pár napban és hány topicban átlagban és mennyiben jeleztem a képek számát, ÓHAJOD szerint?
Ha a képeken nincs valós tartalom, akkor min van? Oldalak vannak nem kevés topic-ban, ahol a nagy duma mellett egyetlen rajz vagy kép sincs! (Néha borzalom volt végig olvasni.) Ha valaki olvassa, vajon mivel azonosítja az ott leírtakat? Oda képzeli? A típusokon belül a különböző változatokat, módosításokat, korszerűsítéseket hogy lehet észrevenni, kiértékelni, írni róla. Te hány képet. ábrát, rajzot néztél meg, amikor valamiről írtál?
Neked és másoknak lehet, hogy nem tetszik, de sokan vannak, akiket érdekel a sok "spam" kép. Vagy legyen leírva a fórum szabályzatban, hogy mit, miből és mennyit lehet. Ez csak fröcsögés, amit néhányan csináltok.
 
M

molnibalage

Guest
GR. A baj az, hogy ezek szerint nem érted. Egyszerűen egy idő után nem lehet látni, hogy mikor jön valódi tartalom és mikor van csak képekkel teleszemetelve a fórum. Igen, "szemét". Mert mai képeresőkkel kb. semeddig sem tart azokat a képeket megtalálni, amiket linkelsz. Viszont ha az ember biztos akar lenni benne, hogy nem mulaszt el esetleg valami érdekes szöveges kommentet, akkor mind a 30 topikot végignézhezi, amibe napi szinten öntöd be a képeket.
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 294
26 349
113
Te nem érted. Csak neked szemét, másnak nem! A képek mellett azt is írom, hogy van-e leírás hozzá! Különben max 2-3 képnél többet mostanában már csak igen ritkán teszek be a topicokba, kivétel ez alól, ha több változatról van szó, pl. a VIGGEN. Jó és értékelhető képeket találni a mostani képkeresőkkel könnyebb, mint régebben, de azért az egyáltalán nem igaz, hogy semeddig sem tart! Sokan vannak, akik csak néhány helyről akarnak keresni, ezért is van többek között ez a fórum is.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 843
113
A Csajok topikba azért maradjanak meg a képek :D A többit döntsétek el, engem nem zavar, de ha mást igen akkor az sem gond ha csökken a mennyiségük.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Lehet segítene a dolgon, ha össze lennének vonva a topikok nagyobb témák szerint.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 092
82 745
113
Szerintem molni arra utalt , hogy a képek nem frissek, már korábban posztolva voltak az évek során. Van amelyik 2x-3x is az adott topikban van.
 
M

molnibalage

Guest
Szerintem molni arra utalt , hogy a képek nem frissek, már korábban posztolva voltak az évek során. Van amelyik 2x-3x is az adott topikban van.
Ezt nem tudnám megmondani. Szimplán arra utalok, hogy minden nap akár 30 topikot is megnézni, hogy akkor ott komment vagy kép vagy egy idő után inkább csak idegesítő.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Lehet segítene a dolgon, ha össze lennének vonva a topikok nagyobb témák szerint.
Nem-nem, nem erről volt szó :D
De szép próbálkozás. :D

Ha esetleg lehetne a topikon belül albumokat kialakítani az esztétika és nem az új információk miatt megosztott képeknek, az lenne az igazi megoldás.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
A képes témánál tulajdonképpen nem is a képpel van baj. A baj az, hogy lényegében csak az van és semmi más.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
A képes témánál tulajdonképpen nem is a képpel van baj. A baj az, hogy lényegében csak az van és semmi más.

Olyat szerinted lehet, hogy a komment elküldése előtt bejelölni, hogy "csak képes tartalom" kategóriájú a komment, és kattintásra nyílik ki? +1 beállítási lehetőség a személyes profilunkban, hogy akarjuk-e az új kommentek között ezeket listáztatni vagy rejtse.