Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
M

molnibalage

Guest
Manus manum lavat.
Az elozo esetben o tamadta a biztpolt, most pedig te.
Te még viszonylag új vagy itt ezért nem feltétlen ismered a múltat.

A BIZTPOL csakis azért jött létre valamikor 2013 elején, mert a töke tele volt már azzal sokaknak és az oldal üzemeltetőinek is, hogy a technikai topikot mindenféle biztpolos agymenéssel szemetelik tele. Hát lett ez a megoldás. Ekkor még nem volt olyan szinten szír mocsok, mint ma és Ukrajna sem volt sehol. Nem tombolt a propaganda és személyeskedés, szimplán afféle off topik volt, mint modjuk a repszimes oldalon az egyéb alrészek.

Csak azért idővel az egész átment elmebajba, és innentől fogva megkérdőjeleződött, hogy erre mi szükség van... Azért, hogy a modi egész nap dolgozzon? Azért, hogy az oldal nettó kreténeket vonzzon be? Az oldalnak nem célja a féktelen kattintás generálás arra ott van a sok hülye YT celeb, games csatornának csúfolt sok streamelő oldal és amit akarsz. A HTKA szerkesztősége a valódi értékes tartalom híve. Mikor a BIZTOL-ban, ha néha technikai dolog vetődöt fel, akkor kiderült, hogy borzalmasan tudatlan egyébek irkálnak oda egészen eszeveszett hülyeségeket. (Lásd a 200 db Pantsirt kis hazánkba esetét...)

És akkor megint ott vagyunk, hogy akkor a BIZTPOL helye hol vana HTKA felületén. A BIZTPOL soha nem volt kőkeményen támogatva itt, megtűrt volt. Ez nem "támadás". A támadás legfeljebb az lenne, ha szó nélkül törlik az egészet úgy ahogy van.
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

Phoenix

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
553
1 255
93
Csak rettenetes az a blogmotor. Es miert ne lehetne az egy haditech es biztpol oldal egyszerre? Ha mar egyszer itt beszantjak az egyiket...

Eddig nem vettem részt a beszélgetésben, de most már kénytelen vagyok megszólalni.

Kedves Bizpolosok!

Ahogy Tcat is említette, az oldal a Haditechnikai Kerekasztal nevet viseli, nem biztonságpolitikai kerekasztal, emiatt engedtessék meg nekünk, hogy a haditechnikai vonalat preferáljuk. A biztonságpolitikai oldalakon pedig a biztonságpolitikát preferálják és nem a haditechnikát. Hogy miért nem lehet mindkettő egyszerre? Mert híríróink és az olvasóink nagy része a haditechnika miatt jár ide, a bizpol vonalat az olvasók csak egy nagyon kis százaléka erőlteti.
Beszántani persze nem akarjuk teljesen a témát, viszont ehhez a Ti közreműködésetek is kell. Ha túl sok időnket leköti a bizpolos moderálás, akkor kénytelenek vagyunk még jobban gátat szabni a tevékenységeteknek. Szabadidőben csináljuk az oldalt, szeretteinkkel töltött idő kárára, így értsétek meg, hogy nem szeretnénk még jobban szétaprózódni. Ha normális mederben tudtok véleményt cserélni, akkor a [BIZPOL] homokozóban továbbra is mehet a játék.

Minden egyes Olvasónak örülünk, mert hát az oldalt értük csináljuk, de nem tudunk sajnos minden egyes személy kedvére tenni, és a nagy többség a haditechnika miatt jár ide. Emiatt azon sem sértődünk meg, ha valakinek ezek a játékszabályok nem tetszenek és máshol keresi igényeinek kielégülését, viszont aki marad, annak ebből a felhozatalból kell választania.

Tervezünk az oldalra fejlesztéseket, remélhetőleg a bizpolos olvasóknak is tetszeni fog, de azzal is rengeteg munka van, a hírírást sem szeretnénk hanyagolni, így türelmeteket kérjük.
 
M

molnibalage

Guest
https://forum.htka.hu/online/?type=guest
Ha megnézitek nyilvánvalóvá válik, hogy a vendégek akik ötször annyian olvassák az oldalt mint a tagok szinte kivétel nélkül a biztpol topikot olvasgatják és a többit le sem szarják.
Sokszoros a biztpolt olvasók száma mint a többi topiké.
Az ilyen népszerű fórumot meg kell szüntetni mert ha ez így folytatódik még komoly befolyásunk lesz a közvéleményre és megszűnik az olvasók manipulálhatóságának az esélye.
M i lesz így a demokráciával?:rolleyes:
Öööö, én a megynyitás pillanatéban az első húsz találat között EGY biztpolt látok. A többi mind HT topik...
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
https://forum.htka.hu/online/?type=guest
Ha megnézitek nyilvánvalóvá válik, hogy a vendégek akik ötször annyian olvassák az oldalt mint a tagok szinte kivétel nélkül a biztpol topikot olvasgatják és a többit le sem szarják.
Sokszoros a biztpolt olvasók száma mint a többi topiké.

Ez így egyszerűen nem igaz. Feltételezem nem láttad pár hete, így megemlítem, hogy ezt már bepróbálta 1-2 biztpolban aktív fórumtárs, jöttek itt az érvelések a milliós biztpol oldalmegtekintésekől, stb. Csak aztán amikor dobtam Google Analytics-ből származó kivonatokat és letisztáztuk, hogy miért az a pontos, utána nagyon gyorsan elült annak erőltetése, hogy a biztpol olvasókból áll itt az egész közösség és nélkülük lehúzhatjuk az egész oldalt a WC-n... :)

Az ilyen népszerű fórumot meg kell szüntetni mert ha ez így folytatódik még komoly befolyásunk lesz a közvéleményre és megszűnik az olvasók manipulálhatóságának az esélye.
M i lesz így a demokráciával?:rolleyes:

A fenébe, pedig már olyan jól elterveztünk mindent a gyíkemberekkel, meg a háttérhatalommal közösen... (Bocs, de erre mást nem lehetett írni :D)

Na ja... csak azokat a technikákat amikről a haditech oldalakon beszélgetünk a biztpol topicokban látom működni vagy épp elfüstölni ugye... de aztán nekem mindegy.

És mond csak, most mi akadályoz meg benne, hogy lássad elfüstölni a nem beszántott biztpol részben, hmm?

Manus manum lavat.
Az elozo esetben o tamadta a biztpolt, most pedig te.

#1: egy kicsit vegyél vissza ebből a tempóból, köszönöm!
#2: megsúgom, hogy időközben Mack volt az aki még kicsit lobbizott is a biztpol érdekében

-----

Ne haragudjatok, hogy ilyet kérdezek, de néhányotoknak problémái vannak az értő olvasással, vagy direkt nem akarja megérteni, amit szövegelek itt? o_O
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Csak azért idővel az egész átment elmebajba, és innentől fogva megkérdőjeleződött, hogy erre mi szükség van...
Eppen a haditech... elnezest, kantin topikban haborogsz eszetlenul az egeszsegugyrol. Ha az nem elmebaj akkor semmi.

Ahogy Tcat is említette, az oldal a Haditechnikai Kerekasztal nevet viseli, nem biztonságpolitikai kerekasztal, emiatt engedtessék meg nekünk, hogy a haditechnikai vonalat preferáljuk.
Azert nyitottatok biztpol topikokat, hogy a tech. topikok tisztan szakmaiak legyenek. Nekem ugy tunt jobb lett a rendszer.
Amig a biztpol. porgott es szerzett uj olvasokat az oldalnak addig nem zavart senkit, de amint a haditech resz hozott 50% folott(? Khmm...!), azonnal eldugjatok az alagsorba.
Ez így egyszerűen nem igaz. Feltételezem nem láttad pár hete, így megemlítem, hogy ezt már bepróbálta 1-2 biztpolban aktív fórumtárs, jöttek itt az érvelések a milliós biztpol oldalmegtekintésekől, stb. Csak aztán amikor dobtam Google Analytics-ből származó kivonatokat és letisztáztuk, hogy miért az a pontos, utána nagyon gyorsan elült annak erőltetése, hogy a biztpol olvasókból áll itt az egész közösség és nélkülük lehúzhatjuk az egész oldalt a WC-n... :)
Oké, itt lehet lemaradtam valamirol. En ugy emlekszem, a gugli statok egyetlen januari honaprol szoltak. Az egyik oldalon a biztpol, a masikon pedig minden mas volt. Akkor Mack rugoztatta a biztpolosokat, hogy mennek a levesbe es te finomitottal a szovegen. Most forditva van.
#1: egy kicsit vegyél vissza ebből a tempóból, köszönöm!
#2: megsúgom, hogy időközben Mack volt az aki még kicsit lobbizott is a biztpol érdekében
1, Sajnalom ha megsertettelek, de nezd meg az en szememmel is a dolgokat:
Biztpol olvasokent folyamatosan azt kell olvasnom, hogy az egy "gumiszoba". Ezt mindig minden valamilyen olvasok folotti admin jogosultsaggal rendelkezo tag is elmondja, de konyorgom, ti nyitottatok azokat. Nyugodtan bezarhatod felolem, de ne pitiztess erte! A korabban felig bemutatott statisztika es a mostani atalakitas sem volt eppen egyenes huzas. A regisztalatlan olvasok pedig mostantol azt sem fogjak tudni, hogy vannak olyan topikok. Vagy ha igen, akkor sem egy lepessel erik el azokat. (Khmm...!) Ha a kantin, beszelgeto, a humor, az ufo, stb offtopik csoportot szurted volna ki az aktiv topikok elso oldalarol, azt mindenki megertette volna, de igy... Most olvashatod ahogy a fooldalon az egeszsegugyrol megy a duhos diskurzus es elarulom, par nap mulva ujra a fegyvertartas miatt fog zizegni par arc... Ha ez igy neked jobb, akkor legyen.
2, Megertettem elsore is. Most te vagy a rossz zsaru, Mack pedig a jo zsaru. Kuldd csak be ot (meg az ugyvedem) es majd alkudozunk.:)
Eleve fórummotor, blogra nem véletlenül nem jó.
Igaz, forummotor.
Amúgy bokiék fóruma alatti Invision Power Board fórummotor régen nem volt rossz emlékeim szerint, most nem tudom milyen, de annyira vacak nem lehet!
Tulsagosan megterheli a netkapcsolatomat az ottani oldalak letoltese. Olyankor pedig mas programok akadnak es nekem az problemat jelent. Hogy egyedul vagyok-e ezzel a problemaval vagy mas is sziv vele azt en nem tudom. Nalam sajnos alig mukodik.
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
, Sajnalom ha megsertettelek

Nem sértettél meg, csak egy kicsit elmérted a megjegyzést, azért írtam rá, amit, no problemo.

, Megertettem elsore is. Most te vagy a rossz zsaru, Mack pedig a jo zsaru. Kuldd csak be ot (meg az ugyvedem) es majd alkudozunk.:)

Hehh :D Marhára nem ez zajlik a háttérben. Ha elhiszed OK, ha nem az is.

Nyugodtan bezarhatod felolem, de ne pitiztess erte! A korabban felig bemutatott statisztika es a mostani atalakitas sem volt eppen egyenes huzas. A regisztalatlan olvasok pedig mostantol azt sem fogjak tudni, hogy vannak olyan topikok. Vagy ha igen, akkor sem egy lepessel erik el azokat. (Khmm...!)

Figyelj, hányszor írjam még le, hogy nem lesz beszántva? :) Vagy annak örülnétek titokban, hogy állandóan ezen pörögtök? o_O Illetve egész biztosak lehettek benne, hogy nem az idegeiteket huzigáljuk és pitiztetünk a kategória miatt. Nemár...

Igen, pár hete valóban jobban rezgett a léc a kategória alatt, de időközben született az a megoldás, amit tegnap írtam. Tekintve, hogy igen nagy százalékban megmaradt az olvasói bázisotok szerintem nem rossz kompromisszum.

Mert ugye nagyban megmaradt az olvasói körötök, hiszen aki
  • regisztrált tag, annak ugyanúgy 1 kattintás
  • aki nem regisztrált olvasó az meg:
    • vagy eleve a biztpol miatt (is) jött és akkor eleve oda (is) megy, nagy kaland, max. bekönyvjelzőzi a Biztpol kategóriát, ha az a kedvence
    • vagy eleve nem a biztpolért jön, akkor meg tökmind1 számotokra
De ha a legrosszabb esetet nézzük, akkor is 2 lépés akárkinek a biztpol világa.

OK, egy kisebb csökkenés lehet a biztpol témák olvasottságában, de mivel úgysem megrendelésre születnek ott a posztok, nem mind1? :) A témabeli véleményeiteket, hírlinkjeiteket továbbra is sokan fogják olvasni és kapnak esetleg kedvet hozzászólni. Nem elég? Mert többet nem tudok kínálni.

Amig a biztpol. porgott es szerzett uj olvasokat az oldalnak addig nem zavart senkit, de amint a haditech resz hozott 50% folott(? Khmm...!), azonnal eldugjatok az alagsorba.

Ha a sugallt koncepcióból indulunk ki, miszerint a biztpolt olvasószerzésre használtuk, akkor nem az lenne a gondolatmenet logikus továbbvitele, hogy hagynánk pörögni, mint egy búgócsigát? Generálódjon csak az oldalletöltés, mindegy hogyan címszóval? Mintha éppen ellentétes dolog történne most... :)

-----

Tulsagosan megterheli a netkapcsolatomat az ottani oldalak letoltese. Olyankor pedig mas programok akadnak es nekem az problemat jelent. Hogy egyedul vagyok-e ezzel a problemaval vagy mas is sziv vele azt en nem tudom. Nalam sajnos alig mukodik.

Hmm, esetleg a fejlécben lévő "fényújság" javascript okoz problémát nálad, de csak tipp. A Chrome erőforrás kezelője (Shift + ESC billentyűzet kombó) nálam mindenesetre jelzi erőforrás zabálónak azt a fület, amin bokiék fóruma van nyitva, meg nem is érződött eddig lassúnak.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Te még viszonylag új vagy itt ezért nem feltétlen ismered a múltat.

A BIZTPOL csakis azért jött létre valamikor 2013 elején, mert a töke tele volt már azzal sokaknak és az oldal üzemeltetőinek is, hogy a technikai topikot mindenféle biztpolos agymenéssel szemetelik tele. Hát lett ez a megoldás. Ekkor még nem volt olyan szinten szír mocsok, mint ma és Ukrajna sem volt sehol. Nem tombolt a propaganda és személyeskedés, szimplán afféle off topik volt, mint modjuk a repszimes oldalon az egyéb alrészek.

Csak azért idővel az egész átment elmebajba, és innentől fogva megkérdőjeleződött, hogy erre mi szükség van... Azért, hogy a modi egész nap dolgozzon? Azért, hogy az oldal nettó kreténeket vonzzon be? Az oldalnak nem célja a féktelen kattintás generálás arra ott van a sok hülye YT celeb, games csatornának csúfolt sok streamelő oldal és amit akarsz. A HTKA szerkesztősége a valódi értékes tartalom híve. Mikor a BIZTOL-ban, ha néha technikai dolog vetődöt fel, akkor kiderült, hogy borzalmasan tudatlan egyébek irkálnak oda egészen eszeveszett hülyeségeket. (Lásd a 200 db Pantsirt kis hazánkba esetét...)

És akkor megint ott vagyunk, hogy akkor a BIZTPOL helye hol vana HTKA felületén. A BIZTPOL soha nem volt kőkeményen támogatva itt, megtűrt volt. Ez nem "támadás". A támadás legfeljebb az lenne, ha szó nélkül törlik az egészet úgy ahogy van.

Na már megint a 200db Pantsir, bazmeg. :mad:
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
Öööö, én a megynyitás pillanatéban az első húsz találat között EGY biztpolt látok. A többi mind HT topik...

Én meg most 8-at.

Lovagolhat ezen mindkét oldal, de igazából teljesen lényegtelen, hogy adott pillanatban a HT, vagy a biztpol topicok aktívabbak, úgyis egy nagyobb - hetes, hónapos - intervallumra van értelme nézni, arra meg az jön ki, amit párszor már leírtam.

1-1 időpillanatban ránézve simán lehet az a 2 véglet, mint ami molni és haubagoi ezen 2 kommentjében látszik :)
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 376
55 060
113
Tudom engem senki sem kérdezett , de nekem tetszik az oldal duális szerkezete. Vagyis, hogy van biztpol. meg technika is. Mindkettőt aktívan olvasom, napi szinten, ahogy szabad időm engedi. Szerintem jót tesz/tett a HTKA-nak ez a kettős felépítés. ;)
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 870
9 831
113
Tudom engem senki sem kérdezett , de nekem tetszik az oldal duális szerkezete. Vagyis, hogy van biztpol. meg technika is. Mindkettőt aktívan olvasom, napi szinten, ahogy szabad időm engedi. Szerintem jót tesz/tett a HTKA-nak ez a kettős felépítés. ;)

Egyetèrtek.
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Öööö, én a megynyitás pillanatéban az első húsz találat között EGY biztpolt látok. A többi mind HT topik...
Ez így egyszerűen nem igaz. Feltételezem nem láttad pár hete, így megemlítem, hogy ezt már bepróbálta 1-2 biztpolban aktív fórumtárs, jöttek itt az érvelések a milliós biztpol oldalmegtekintésekől, stb. Csak aztán amikor dobtam Google Analytics-ből származó kivonatokat és letisztáztuk, hogy miért az a pontos, utána nagyon gyorsan elült annak erőltetése, hogy a biztpol olvasókból áll itt az egész közösség és nélkülük lehúzhatjuk az egész oldalt a WC-n... :)



A fenébe, pedig már olyan jól elterveztünk mindent a gyíkemberekkel, meg a háttérhatalommal közösen... (Bocs, de erre mást nem lehetett írni :D)



És mond csak, most mi akadályoz meg benne, hogy lássad elfüstölni a nem beszántott biztpol részben, hmm?



#1: egy kicsit vegyél vissza ebből a tempóból, köszönöm!
#2: megsúgom, hogy időközben Mack volt az aki még kicsit lobbizott is a biztpol érdekében

-----

Ne haragudjatok, hogy ilyet kérdezek, de néhányotoknak problémái vannak az értő olvasással, vagy direkt nem akarja megérteni, amit szövegelek itt? o_O

tn8z88eyu7135qzns4jq.jpg

izsy97w5p2sa97jmekpc.jpg


Akkor most a hülyéskedést félretéve szabad kérnem egy egyenes választ arra, hogy a fórum főoldalon látható témák amiknél jól látható olvashatóan, hogy több napja, órák óta, egy hete, stb. nem írt senki egy büdös szót sem azok mit keresnek a főoldalon?
Illetve a biztpol ahol percenként esetenként több hozzászólás jelenik meg miért mostohagyerek?
Nem létkérdés számomra ez az oldal- miután úgyis csak Monte írásai hoztak ide és ő sem ír már ide- csak nem szeretem a mellébeszélést, jobban szeretem az egyenes beszédet..
4d045z1i7ve98634amee.jpg

il9vx6htg8z3a7xdcmcl.jpg


Ezt ebben a pillanatban mentettem le. Kell hozzá magyarázat?
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 823
2 542
113
Jesszus emberek! Titeket pisztollyal tartanak sakkban, hogy ezt az oldalt olvassátok?? Ha valakinek valami nem tetszik akkor simán átlehet menni másik olyan fórumokra, oldalakra ahol ez a fő profil. Itt régen, évekkel ezelőtt akkor is volt egy csomó olvasó amikor még egy deka biztpol sem volt, a fórumon meg kb 4 naponta volt egy hozzászólás. A cikkek miatt volt érdemes idejárni és még most is. Amikor elkezdték a srácok akkor ez a téma, HADITECHNIKA még igen kevés oldalon volt hozzáférhető magyarul. Ekkor időt, fáradságot nem kímélve létre hoztak egy ilyen oldalt ami még most is egyike a legjobb magyar nyelvű oldalaknak. Akinek ez nem tetszik az nekiállhat egy biztpol oldalt létrehozni(mint ahogy ezt már meg is tették itt néhányan). Évek múltán meglátjuk ki élt tovább. Ennyit szerettem volna hozzátenni ehhez az őrülethez ami itt megy most már 2 napja.
u.i.: a biztpolt megtekinteni pedig tényleg csak egy gombnyomás továbbra is, csak egyel kell jobbra kattintani! ;)
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 352
10 748
113
Csak halkan kérdem, ha haditechnikai a fő profil, akkor a csajok, humor, ufók is szoros része ennek?
Hiszen a megszokottan elsődleges tájékozódást biztosító felületről érhetők el a nyájas olvasók számára.

Akkor a biztpol topikok - ahol már majdnem real-time láthatunk haditechnikai eszközök éles:hadonaszos: bevetéséről, működéséről, hatásukról, hatásfokukról képeket, videókat, azok miért is vannak diszkréten hátrébb terelve a megszokottan elsődlegesen tájékozódást biztosító, könnyen észlelhető felületről?

Nekem az az érzésem, hogy az ott folyó, minden oldalról intenzíven folytatott információs háború a - valakiknek - reméltnél és kívánatosnál kiegyensúlyozottabb képet és lehetőséget tudott biztosítani azok számára, akiket a főcímek átsikló elolvasásánál és automatikus elfogadásánál jobban érdekelnek, jobban elgondolkoztatnak a világban folyó események.
Az irányított tendencia meg tud hatásos lenni.


Ez alternatív pluralizmus.:(

Nna mindegy, megyek megnézem a zindexen, hogy született e Veszprémi Állatkert a kis zsiráfban.
 
M

molnibalage

Guest
Lovagolhat ezen mindkét oldal, de igazából teljesen lényegtelen, hogy adott pillanatban a HT, vagy a biztpol topicok aktívabbak, úgyis egy nagyobb - hetes, hónapos - intervallumra van értelme nézni, arra meg az jön ki, amit párszor már leírtam.

1-1 időpillanatban ránézve simán lehet az a 2 véglet, mint ami molni és haubagoi ezen 2 kommentjében látszik :)
A kommentem pont erre próbált rávilágítani, amit állandóan mondok. llyen röhejesen kis mintán veri a seggét a biztpolos gárda...? Meg lett mondta statból., hogy a HT viszi a prímet és nem egy rohadt 30 perces mintából..
 
Status
Not open for further replies.