Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
De, ha valaki a "zárt osztályról" idetéved és szól, hát annak "beszólnak", hogy: "agyámá" hiteles információt!

Ok, de ez valahol logikus nem? Valaki idetéved és azt állítja, hogy olyan tudás birtokában van, ami átlag halandó számára elérhetettlen, nem logikus, hogy akkor az átlag halandók kíváncsiak lesznek a részletekre? Továbbmenve, az nem logikus, hogy az átlag halandók dühösek lesznek, ha az a valaki elzárkózik a válasz elől, mivel titkos?
Találgatni kezdenek majd, hogy az a valaki tényleg tud valamit, vagy csak a bolondját járatja velük?
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Pocok75

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Mondjuk, hàny embernek van egyàltalan ebben az orszàgban köze valamilyen valòs HT fejlesztéshez? Gyanum, hogy ezek szàma tart a nulla felé. Vagy ennyire sikerül ezt titokban tartani ? :)
Mert ugye az is "titok", hogy 8,12 vagy éppen 36 kohòszökevény T-72-esunk van :)
Azért voltak és vannak egypáran! A VSZ idején volt nem kevés "internacionalista élménybeszámolásunk" nem kevés zárt városban a SZU területén! Mit gondolsz? Akik ott dolgoztak, beszélhetnek a mai napig is?
Miért titkos a mai napig is a T55-nek a lőszer javadalmazása, amit még Te is tudsz?
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 101
3 065
113
[QUOTE="Továbbmenve, az nem logikus, hogy az átlag halandók dühösek lesznek, ha az a valaki elzárkózik a válasz elől, mivel titkos?[/QUOTE]

Továbbmenve,az nem logikus hogy esetleg tényleg nem mondhatja el??
"Lassan" már tényleg az lesz,hogy a fórum egy része csak linkekkel válaszolhat,míg a másik minden mondata alapjában véve "hiteles".
 
  • Tetszik
Reactions: bartinieffektus

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Ok, de ez valahol logikus nem? Valaki idetéved és azt állítja, hogy olyan tudás birtokában van, ami átlag halandó számára elérhetettlen, nem logikus, hogy akkor az átlag halandók kíváncsiak lesznek a részletekre? Továbbmenve, az nem logikus, hogy az átlag halandók dühösek lesznek, ha az a valaki elzárkózik a válasz elől, mivel titkos?
Találgatni kezdenek majd, hogy az a valaki tényleg tud valamit, vagy csak a bolondját járatja velük?
Ez így nem igaz! Ha, valaki szól, hogy: "ájj, töke van a menyaszonnynak!" mert az internet a félrevezetés nagymestere! Miért "szarember"?
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 458
18 011
113
Ez egy feloldhatatlan probléma szerintem, Akagi tudhat olyan dolgokat, amiket nem mondhat el, de megpróbálhat utalni rá, hogy az nem egészen úgy van a realitásban (bár az igaz, ne haragudj Akagi, hogy néha tényleg kicsit bántó, lekezelő stílusban mondod ezt), viszont a másik oldal is megérthető. Azzal értelemszerűen nincs baj, ha valaki valamit rosszul, pontatlanul tud, és erre felhívják a figyelmet, viszont ha nem kap magyarázatot arra, hogy mi a probléma, az zavaró, frusztráló lehet, onnantól max azon múlik a dolog, hogy az érintett elhiszi-e, hogy a másik fórumozó az, akinek állítja magát. Sakk-matt.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Ok, de ez valahol logikus nem? Valaki idetéved és azt állítja, hogy olyan tudás birtokában van, ami átlag halandó számára elérhetettlen, nem logikus, hogy akkor az átlag halandók kíváncsiak lesznek a részletekre? Továbbmenve, az nem logikus, hogy az átlag halandók dühösek lesznek, ha az a valaki elzárkózik a válasz elől, mivel titkos?
Találgatni kezdenek majd, hogy az a valaki tényleg tud valamit, vagy csak a bolondját járatja velük?
Még valami!
Hányan ismertétek a "piros" szolgálati útlevelet a SZU-ba? Legalább olyan nehéz volt megkapni, mint a "kék" turista útlevelet nyugatra! Anno.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Ez egy feloldhatatlan probléma szerintem, Akagi tudhat olyan dolgokat, amiket nem mondhat el, de megpróbálhat utalni rá, hogy az nem egészen úgy van a realitásban (bár az igaz, ne haragudj Akagi, hogy néha tényleg kicsit bántó, lekezelő stílusban mondod ezt), viszont a másik oldal is megérthető. Azzal értelemszerűen nincs baj, ha valaki valamit rosszul, pontatlanul tud, és erre felhívják a figyelmet, viszont ha nem kap magyarázatot arra, hogy mi a probléma, az zavaró, frusztráló lehet, onnantól max azon múlik a dolog, hogy az érintett elhiszi-e, hogy a másik fórumozó az, akinek állítja magát. Sakk-matt.
Igazat adok!
De, tudomásom szerint, két hozzászóló kapcsán helyes a meglátásod!
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Mivel látom, hogy nem vetted a fáradtságot arra, hogy visszatekerjél néhány oldalt a visszajelzések topicban és nem nézted meg a korábban kitett haditechnika - biztpol oldalletöltési arányokat, ezért mégegyszer. Ezúttal a biztol 2 "húzó topicjára" a szír és ukrán topikra rászűrve.

A screenshoton a százalékok a fórum összes topicja által generált forgalomhoz mért arányok. A legutóbbi 30 nap adataiból származnak az adatok.

a-fo-biztpol-topicok-aranyai.png


Felhívnám a figyelmet, hogy ezek oldalletöltés adatok, nem olvasó adatok.

A biztpol topicok jellemzően máshogy működnek, mint a haditechnikai topicok, sokkal gyakoribb az, hogy rövid hozzászólások születnek: gyakran kommentár nélkül 1-1 térkép, tweet beillesztve. A többi topicban ugyan nem kizárólagosan, de általában, mondom általában hosszabb kommentek vannak, melyek hosszabb idő alatt születnek meg, azaz egységnyi idő alatt kevesebbszer is néznek rá a témában résztvevők, mint a sok kis poszt miatt látszólag szénné pörgő biztpol topikra a biztpolt / biztpolt is követők.

Namost ennek fényében jön ki, hogy az ukrán helyzet 13, a szír pedig 17 százalékát hozza össze az összesített oldalletöltéseknek. Ráadásul a két topic olvasótábora kb. egyezik is, ugyanazok olvassák. A többi biztpol topic jellemzően a futottak még kategóriában versenyez. És mondom, ezek oldalletöltések, nem azt jelenti, hogy az olvasók 30-40%-a pörög a biztpolon...




Ez a kedvencem a biztpol szekciótól - többetek bepróbálkozott már azzal, hogy azt sugallja, hogy valakik utasítására történnek itt dolgok úgy ahogy.

Különösebben nem érdekel mit gondoltok erről, de azért megnyugtatok mindenkit, hogy sem Washingtonból, sem Moszkvából, de máshonnan sem üzengetnek, sőt még Gyuri bácsi se telefonálgat ide... Egyébként az ilyen nézetek miatt is van jó helyen ott a biztpol, ahol.

De láttam, csak ez engem nem győzött meg semmiről sem. Azt hiszem megpróbálom az alapoktól.
A szakmai része a blognak természetesen nagyon érdekes és nem nagyon van hasonló színvonalú a neten.
Azt hiszem azonban, hogy pont szakmaiságból adódóan torzult mára odáig a látásmód, hogy ez a vita egyáltalán kialakulhatott.
A valóság makacs dolog és jobb szembenézni vele. Nincs lart pour lart haditechnika és lart pour lart hadsereg. A biztonságpolitikai problémák hoznak létre első körben haditechnikát- elemi szinten bicska, vasvilla, kasza, csákánnyél, majd következnek a fejlettebbek, mint lőfegyverek és társaik- majd a különböző társadalmi csoportok szervező tevékenysége következményeképpen katonaságot, hadsereget, hadseregeket.
A biztonságpolitikai problémák mindenkit érintenek, a haditechnikaiak ilyen közvetlenül csak a szakmát. Ebből adódóan nekem természetes dolognak tűnik, hogy a előbbinek nagyobb a népszerűsége és ezzel az olvasottsága is nagyobb lenne, ha hozzáférhető lenne mindenki számára. Ami persze azzal is jár, hogy sülthülye is olvassa és még belé is szól. De ez minden szakmai vagy ilyen jellegű fórumon így van. Az utcán sem külön járdán jönnek a hülyék szembe.
Én a torz világképem alapján úgy látom, hogy vannak a biztonságpolitikai problémák, ezek hoznak létre, kényszerítenek ki első körben haditechnikát, majd a szervezés következtében jönnek létre a katonák, a hadsereg, hadseregek.
Ez a vita nekem olyan mintha az orvosok magukban szeretnék megvitatni, hogy ők milyen betegséget és milyen módon szeretnének gyógyítani.
Az kurva érdekes lehet, de a beteget ez nem biztos, hogy érdekli. Ezt a vitát egy zárt fórumon kellene folytatni. A beteg az egyszerűen csak meg szeretne gyógyulni. Abból a betegségből ami neki van. És a legkevésbé a fennkölt szakmai viták érdeklik.
Mint molni is akaratlanul bevallotta néhány hozzászólással ezelőtt pont az kényszerítette ki a biztpol topik létrehozását, hogy a szakmaiak is olvashatatlanná váltak a biztpol témájú vitáktól.
Ezen még egy zárt fórum sem segítene mert a téma- mint bebizonyosodott- megkerülhetetlen.
Tehát kéretik tudomásul venni, hogy van A BIZTONSÁGPOLITKA és minden egyéb amiről ti beszéltek innen ered és utána jön.
Én úgy vagyok vele, hogy ha a az ember úgy érzi nem lát semmit akkor jobb ha odafordul a fa felé, hogy legalább azt lássa, hogy mi takarj el azt a tetves erdőt.
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 450
11 437
113
"...Ez a kedvencem a biztpol szekciótól - többetek bepróbálkozott már azzal, hogy azt sugallja, hogy valakik utasítására történnek itt dolgok úgy ahogy.

Különösebben nem érdekel mit gondoltok erről, de azért megnyugtatok mindenkit, hogy sem Washingtonból, sem Moszkvából, de máshonnan sem üzengetnek, sőt még Gyuri bácsi se telefonálgat ide... Egyébként az ilyen nézetek miatt is van jó helyen ott a biztpol, ahol
..."

Köszönöm a válaszod.

Amúgy én nem városokra;)(Tudom, országokra gondoltál.), s nem Gyuri bácsira tippeltem. ;)
Ha meg máshonnan sem üzengetnek, az tényleg jó, mert azt jelenti, hogy függetlenek vagytok, pressziók nélkül.
Akkor viszont a saját világnézetetek, értékrendetek, prekoncepciótok, stb. miatt változtattatok.
Rendben, ezzel nincs is gond. Csak akkor szerintem fel lehetett volna, akár fel kellett volna vállalni, hogy gyerekek, nekünk ezek a tendenciák, hangsúly eltolódások nem tetszenek, nem kívánatosak. Ti üzemeltetitek a fórumot, a Ti jogotok, mi meg így jártunk.

Ide erős többségében - így látom - nem választási krumplival manipulálható tagok járnak, hanem kétbites gondolkodásúnál azért fejlettebb olvasó/író közönség. S nem dől be ennek a - nem írok semmilyen általam hatásosnak, jópofának, humolosnak vélt jelzőt, mert nem bántani akarok, hanem jobbító szándék vezérel, de mint tudjuk a pokolba vezető út is... - az eljárási sorrendnek, átlátszó érvelésnek. Átlátszó, mert szerintem erősebb reflektálásokat, több reakciót szült, mint amire számítottatok. / Vélemény, sejtés; ha netán igaz is, nincs közöm hozzá/.

Amúgy meg semmi jelentősége ennek az egész cécónak:
A kutya ugat, a karaván halad.

Jó éjt!
 
M

molnibalage

Guest
Mint molni is akaratlanul bevallotta néhány hozzászólással ezelőtt pont az kényszerítette ki a biztpol topik létrehozását, hogy a szakmaiak is olvashatatlanná váltak a biztpol témájú vitáktól.

A "viták" nagy része pontosan agylövött hülyeség volt, szemétbe való. Ezért nyílt gumiszoba jelleggel meg a BIZTPOL részleg.
Továbbra sem értem az bizpolosok önigazoló vergődését. Van biztpol, nem akarják egyelőre az oldal üzemeltetői beszántani. Viszont ez továbbra is Haditechnikai kerekasztal és továbbra is az olvasól majdnem 2/3-a azt olvassa. Ennyi...
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Hmm, ha már ennyi hozzászólás itt, akkor én is reagálnék. Talán nem kellett volna behisztizni, kisgyermek módjára, ulippo miatt. Oké, ő propagandista. De ez mindenkinek nyilvánvaló lehet, mivel ő eléggé nyíltan tolja. De a másik oldal propagandistáinak ez nem tetszett. Ezért elkezdték kikezdeni Macket itt. Hát, így jártak. Ha érveltek volna vele, vagy csak simán ignorálják ulit, akkor nem fajultak volna idáig a dolgok. Amúgy én is sajnálom, mert kicsit megbonyolították a biztpolhoz hozzáférést (én el szoktam olvasni itt mindent), de megértem, hogy Tcat-éknek elege lett.

[QUOTE="Továbbmenve, az nem logikus, hogy az átlag halandók dühösek lesznek, ha az a valaki elzárkózik a válasz elől, mivel titkos?

Továbbmenve,az nem logikus hogy esetleg tényleg nem mondhatja el??
"Lassan" már tényleg az lesz,hogy a fórum egy része csak linkekkel válaszolhat,míg a másik minden mondata alapjában véve "hiteles".[/QUOTE]

Aha. Ez tök mókás amúgy. Érdekes módon kalapacs miatt (aki bizonyítottan egy AEGIS-hajón szolgál), nem tört ki ekkora palotaforradalom itt, amikor az őt ért folytonos támadások, meg az általa szolgáltatott infók megkérdőjelezése miatt lelépett... K.rvára kezd elegem lenni a kettősmércéből...
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Ez így nem igaz! Ha, valaki szól, hogy: "ájj, töke van a menyaszonnynak!" mert az internet a félrevezetés nagymestere! Miért "szarember"?

Nem szarember, csak a többiek óhatattlanúl megkérik majd, hogy mutasson róla képet.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
[QUOTE="Továbbmenve, az nem logikus, hogy az átlag halandók dühösek lesznek, ha az a valaki elzárkózik a válasz elől, mivel titkos?

Továbbmenve,az nem logikus hogy esetleg tényleg nem mondhatja el??
.[/QUOTE]

Ha valaki olyan munkahelyen dolgozik hogy titkos/bizalmas információkkal rendelkezik, attól szerintem elvárható hogy kívülálló civilek vitájába ne szálljon be ha nem hivatkozhat a konkrét adatokra/forrásokra, vagyis tagadjon/megerősítsen akármit bármilyen bizonyíték/hivatkozás nélkül. Ha meg mégis megteszi, akkor ne csodálkozzon és ne egy csak általa ismert magas ló hátáról vitatkozzon tovább ha a többiek ugyanolyan kívülállónak, csak éppen bizonyítékok és adatok nélkül vitatkozó kekeckedőnek nézik.
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
A "viták" nagy része pontosan agylövött hülyeség volt, szemétbe való. Ezért nyílt gumiszoba jelleggel meg a BIZTPOL részleg.
Továbbra sem értem az bizpolosok önigazoló vergődését. Van biztpol, nem akarják egyelőre az oldal üzemeltetői beszántani. Viszont ez továbbra is Haditechnikai kerekasztal és továbbra is az olvasól majdnem 2/3-a azt olvassa. Ennyi...
Tökéletesen egyetértünk, én sem értem a felesleges konfrontálódást (nekem könyvjelzőzve van a biztpol, ignorálva a csőlátásúak és csak az ott folyó anyázásból szereztem tudomást a problémáról) csak én a másik oldal értetlenségén akadtam fenn.
El kell dönteni, hogy szűk szakmai jellegű fórumot akarnak-e üzemeltetni és akkor könyörtelenül el kell távolítani mindent és mindenkit aki más jellegű hozzászólást publikál, vagy egy nyíltabb szélesebb spektrumú vitafórumot.
Ez esetben azonban mint fentebb is írtam kéretik figyelembe venni, hogy először vannak a biztonságpolitikai problémák mint mindennek a forrása és a kedvencetek a haditechnika csak ezekből ered, utána jön.
Az átlag olvasó, vendég számára ez a fontos és érdekes, a szakmai viták jó részét nem is értve erre kíváncsi.
Belebeszélni persze ettől még szeret.
Ezt a döntést az üzemeltetőknek kell meghozni és az ezzel járó felelősséget felvállalni mert miután a biztpol esetleges megszüntetésével vagy ellehetetlenítésével egy alternatív hírforrást szüntetnek meg a konteós vádakat sz életben nem fogják tudni lemosni magukról.;)
 
M

molnibalage

Guest
Tökéletesen egyetértünk, én sem értem a felesleges konfrontálódást (nekem könyvjelzőzve van a biztpol, ignorálva a csőlátásúak és csak az ott folyó anyázásból szereztem tudomást a problémáról) csak én a másik oldal értetlenségén akadtam fenn.
El kell dönteni, hogy szűk szakmai jellegű fórumot akarnak-e üzemeltetni és akkor könyörtelenül el kell távolítani mindent és mindenkit aki más jellegű hozzászólást publikál, vagy egy nyíltabb szélesebb spektrumú vitafórumot.
Ez esetben azonban mint fentebb is írtam kéretik figyelembe venni, hogy először vannak a biztonságpolitikai problémák mint mindennek a forrása és a kedvencetek a haditechnika csak ezekből ered, utána jön.
Az átlag olvasó, vendég számára ez a fontos és érdekes, a szakmai viták jó részét nem is értve erre kíváncsi.
Belebeszélni persze ettől még szeret.
Ezt a döntést az üzemeltetőknek kell meghozni és az ezzel járó felelősséget felvállalni mert miután a biztpol esetleges megszüntetésével vagy ellehetetlenítésével egy alternatív hírforrást szüntetnek meg a konteós vádakat sz életben nem fogják tudni lemosni magukról.;)
Az nem vagy képes megérteni, hogy a HT iránt érdeklődöket adott szituációkban levő képességek érdeklik. A biztpolos agymenések meg nem feltétlenül.
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Az nem vagy képes megérteni, hogy a HT iránt érdeklődöket adott szituációkban levő képességek érdeklik. A biztpolos agymenések meg nem feltétlenül.
Ugyanazt mondod amit én is csak nem akarod tudomásul venni a megkerülhetetlen következményeit a dolognak.
Ha hegedűkészítőként annak az egy garnieri hegedűnek a hangjára vagy kíváncsi- arra, hogy hogy szól az az életben teremben, zenekari körülmények között- akkor egy kamarateremben rendezett kis létszámú, válogatott közönség előtt megtartott hangversenyre kell elmenned.
Ha nyilvános hangversenyre mész, nagyzenekari előadásra akkor ott zaj van, bunkók vannak és időnként a közönség fütyül ha nem tetszik neki a darab. Ez ezzel jár. Nem kell odamenni.
 
M

molnibalage

Guest
Ugyanazt mondod amit én is csak nem akarod tudomásul venni a megkerülhetetlen következményeit a dolognak.
Ha hegedűkészítőként annak az egy garnieri hegedűnek a hangjára vagy kíváncsi- arra, hogy hogy szól az az életben teremben, zenekari körülmények között- akkor egy kamarateremben rendezett kis létszámú, válogatott közönség előtt megtartott hangversenyre kell elmenned.
Ha nyilvános hangversenyre mész, nagyzenekari előadásra akkor ott zaj van, bunkók vannak és időnként a közönség fütyül ha nem tetszik neki a darab. Ez ezzel jár. Nem kell odamenni.
Én csak azt tudom, hogy a bizpolosok önnön fontosságuk bizonygatása rohadtul unalmas már...
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 101
3 065
113
Hmm, ha már ennyi hozzászólás itt, akkor én is reagálnék. Talán nem kellett volna behisztizni, kisgyermek módjára, ulippo miatt. Oké, ő propagandista. De ez mindenkinek nyilvánvaló lehet, mivel ő eléggé nyíltan tolja. De a másik oldal propagandistáinak ez nem tetszett. Ezért elkezdték kikezdeni Macket itt. Hát, így jártak. Ha érveltek volna vele, vagy csak simán ignorálják ulit, akkor nem fajultak volna idáig a dolgok. Amúgy én is sajnálom, mert kicsit megbonyolították a biztpolhoz hozzáférést (én el szoktam olvasni itt mindent), de megértem, hogy Tcat-éknek elege lett.



Továbbmenve,az nem logikus hogy esetleg tényleg nem mondhatja el??
"Lassan" már tényleg az lesz,hogy a fórum egy része csak linkekkel válaszolhat,míg a másik minden mondata alapjában véve "hiteles".

Aha. Ez tök mókás amúgy. Érdekes módon kalapacs miatt (aki bizonyítottan egy AEGIS-hajón szolgál), nem tört ki ekkora palotaforradalom itt, amikor az őt ért folytonos támadások, meg az általa szolgáltatott infók megkérdőjelezése miatt lelépett... K.rvára kezd elegem lenni a kettősmércéből...[/QUOTE]
Kalapács adataival semmi gond nem volt (nekem) csak amikor ,már azt is tudta hogy mit tud az orosz cucc akkor volt egyesek számára vicces.MIlyen érdekes Laaiki-t nem nagyon sajnálltad az őt ért folyamatos támadás miatt......kettős mérce nos uram?
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 101
3 065
113
Azért halkan megjegyezném ................
Továbbmenve,az nem logikus hogy esetleg tényleg nem mondhatja el??
.

Ha valaki olyan munkahelyen dolgozik hogy titkos/bizalmas információkkal rendelkezik, attól szerintem elvárható hogy kívülálló civilek vitájába ne szálljon be ha nem hivatkozhat a konkrét adatokra/forrásokra, vagyis tagadjon/megerősítsen akármit bármilyen bizonyíték/hivatkozás nélkül. Ha meg mégis megteszi, akkor ne csodálkozzon és ne egy csak általa ismert magas ló hátáról vitatkozzon tovább ha a többiek ugyanolyan kívülállónak, csak éppen bizonyítékok és adatok nélkül vitatkozó kekeckedőnek nézik.[/QUOTE]


egyáltalán nem erről beszélek...........arról beszélek ,hogy a sok "gyökér" csak a saját világán belül tud gondolkodni,és azonnal eretnekké válik az "ellen" ha nem osztja a napi "OROSZ?KÍNAI,ÁMÉRIKÁI mantrát.
 
M

molnibalage

Guest
Kalapács adataival semmi gond nem volt (nekem) csak amikor ,már azt is tudta hogy mit tud az orosz cucc akkor volt egyesek számára vicces.MIlyen érdekes Laaiki-t nem nagyon sajnálltad az őt ért folyamatos támadás miatt......kettős mérce nos uram?
Érdekes, de amikor ghostraider vagy bárki más orosz fegyverendszerek adatai posztolja be, akkor valahogy senki nem lesz szkeptikus...