Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

32karakter

Well-Known Member
2011. február 21.
1 319
2 740
113
Üdvözöllek, dicső lovag! Szép a ruhád, szép a lovad! Hát... Ez már tényleg , a legalsó szint!
Na, most akkor sorold a felsőház minisztereit! (Ki, miért felelős?).

https://en.wikipedia.org/wiki/Cabinet_of_the_United_Kingdom#Current_cabinet

A felsőháznak nincsenek miniszterei.

Lakosztály hotelben szokott lenni, no, azt találtam ottan, de lakosztály szerintem ebben nincsen.

https://www.tripadvisor.co.hu/Touri...k_Oblast_Northwestern_District-Vacations.html

Ha mégis fenntartana, akkor szólni kéne a briteknek, hogy olcsób a Zimmer Frei, úgyse jár sokat arra.

Megetettek valami mesével a helyiek szerintem.
 
M

molnibalage

Guest
https://en.wikipedia.org/wiki/Cabinet_of_the_United_Kingdom#Current_cabinet

A felsőháznak nincsenek miniszterei.

Lakosztály hotelben szokott lenni, no, azt találtam ottan, de lakosztály szerintem ebben nincsen.

https://www.tripadvisor.co.hu/Touri...k_Oblast_Northwestern_District-Vacations.html

Ha mégis fenntartana, akkor szólni kéne a briteknek, hogy olcsób a Zimmer Frei, úgyse jár sokat arra.

Megetettek valami mesével a helyiek szerintem.
Nem, csak a mai esti mesét hallottuk.
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 768
17 868
113
Van egy nagy rehedli nikkel, titán, kobalt, wolfram és ritkaföldfém. Nem tudom, mi ebben a nagy truváj, azon kívül, hogy eszeveszett környezetkárosító módon tárják fel ezeket az érceket.

Ezek közül egyik sem olyan, amit angolok ne tudjanak beszerezni amolyan brit nemzetközösségi alapon... Arról nem is beszélve, hogy a Rolls Royce-nak kicsit komolyabb technológiája volt már a 60-70-es években a fenti anyagok feldolgozására a TWI-vel karöltve. Szóval...
 

sirdavegd

Well-Known Member
2016. január 5.
1 272
2 093
113
Mi van a Kola félszigeten?
Koalák...
(esetleg baconbe tekert rénszarvas)
Mondjuk én ideológiailag nem vagyok elég képzett és csak közép Finnországig jutottam, de soha többet olyan helyre, ahol 3 óra a "nappal". Japánban voltam, mondjuk nem Ibusszal, hanem Airbussal és ők fizették (amikor a bolygó megkerülése, vonatozás és némi futkosás után a helyi erő azon morog, hogy 10 percet késtél :-D ).
Amúgy tényleg nem tudom, mi lehet jó a Kola félszigetben: a klíma pocsék, a kaja is, a csajok nem jobbak mint rendes égövön (+fáznak), nem lehet fürödni a tengerben. A tengóhoz úgyse mehetsz közel, repcsit meg meg kehet nézni repnapokon Moszkvában.
 
  • Tetszik
Reactions: Mackensen

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Kicsit utánakerestem ennek a kola félszigeti nőknek és az eredmény szerint kb ilyen nők élnek ott.
Lehet az egyik meg is volt Akaginak.
samiladies28old29.jpg

22d104a1a646f12df5271aeb1f4ca60f--ellis-island-immigrants-in-color.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

sirdavegd

Well-Known Member
2016. január 5.
1 272
2 093
113
Kicsit utánakerestem ennek a kola félszigeti nőknek és az eredmény szerint kb ilyen nők élnek ott.
Lehet az egyik meg is volt Akaginak.
samiladies28old29.jpg

22d104a1a646f12df5271aeb1f4ca60f--ellis-island-immigrants-in-color.jpg
Még jó, hogy nem a Sptzbergákon volt

(Amúgy Japán egy szempontból volt traumatikus élmény: teljesen üres volt a jónő-radar. Mész az utcán a népek között és semmi ping. Szóval vagy lopakodnak - alacsony észlelhetőségű női személy -, vagy csak ilyen hát nem túl szépek. Mondjuk még mindig jobban jártam, mint haver, aki szezonon kívül volt Görögben és utána ki kellett ülni vele szép lányokat nézni, hogy visszanyerje szeme világát :-D )
 

R0kaúr

Well-Known Member
2017. január 2.
373
376
63
felőlem aztán veheted kötekedésnek, de 2 perc google und wikipédia (tudom tudom lószar az a te tudásodhoz képest), sosem volt ilyen tisztség, ipari miniszter volt, de az se sokági működött konkrétan ezen a megnevezésen
egyébként ne csodálkozz, hogy így állnak hozzád, sosem válaszolsz egyenesen, pökhendi vagy, mindenről ilyen kis titokzatosan nyilatkozol, aztán már mindenki tudja itt rólad, hogy végigjártad az összes titkos magyar és szovjet katonai bázist, mindent tudsz a titkos magyar hadipari fejlesztésekről, voltál harckocsizó, meg ott voltál vmi rejtélyes magyar halálos metró balesetnél stb...stb.stb.. a hozzászólásaidból kalandregényt lehetne szerkeszteni
és még egyszer mondom, pökhendi, lekicsinylő, magas lovon ülő stílusod van...ja és egy undorító halott gyerekes képed, ami miatt rég kibasztalak volna, amíg le nem cseréled....furcsa lelki világa lehet annak aki ilyen profilképet választ...a hsz-edi alapján vagy vagy 60+-os és annyi kalandban volt részed, mint egy 150 éves titkos kgb-cia ügynöknek...vagy a háry jános...de az is lehet, hogy te vagy a dózsa lászló
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 659
113
Nem akarok beleugatni a magas szintű vita menetébe, hogy ki mit kivel hogyan mikor miért csinált vagy nem csinált, de ha már valaki kitiltásra kerül akkor lehetőleg ne a faszizmus miatt jusson oda mert azt maximum egy Veszprém megyei helyi párttitkár említette itókás állapotában valamikor az 50/60-as években (legalábbis Fater elmondása szerint) :D
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Nem akarok beleugatni a magas szintű vita menetébe, hogy ki mit kivel hogyan mikor miért csinált vagy nem csinált, de ha már valaki kitiltásra kerül akkor lehetőleg ne a faszizmus miatt jusson oda mert azt maximum egy Veszprém megyei helyi párttitkár említette itókás állapotában valamikor az 50/60-as években (legalábbis Fater elmondása szerint) :D
De, szerintem jusson.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Te valami antifasiszta anarchista vagy?
Valóban utálom a fajelméletet, kb ugyanannyire mint a kommunizmust. De ettől még nem hiszem, hogy anarchista lennék (amit a végtelen naivitása miatt nem szeretek).
Itt az ominózus komment:
https://forum.htka.hu/threads/biztpol-magyarország.562/page-821#post-358221
és ezek a szavak verték ki nálam a biztosíékot: "oda kell vinni az aids-es, burkás, sivatagi és őserdei félembereket"
Nincs olyan, hogy félember. Lehet, hogy ezek az emberek sivatagiak, meg burkásak, meg a neveltetésük és a közeg amiből jönnek, teljesen inkompatibilissá teszi őket az európai kultúrkörrel, de akkor is ugyanolyan emberek mint mi.
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Nincs olyan, hogy félember. Lehet, hogy ezek az emberek sivatagiak, meg burkásak, meg a neveltetésük és a közeg amiből jönnek, teljesen inkompatibilissá teszi őket az európai kultúrkörrel, de akkor is ugyanolyan emberek mint mi.
Pici ellentmondast erzek ebben. :)
Agyuval verebre? Szerintem tulzasba viszed a PC-t. Nem kell folyton farkast kialtanod, mert ha tenyleg baj lesz... Mindegy. Remelem a migransimogatast is a legkisebb gyanura kitiltassal jutalmazod majd. Nem szabad, hogy eldurvuljanak ott se a dolgok. :rolleyes:
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Pici ellentmondast erzek ebben. :)
Agyuval verebre? Szerintem tulzasba viszed a PC-t. Nem kell folyton farkast kialtanod, mert ha tenyleg baj lesz... Mindegy. Remelem a migransimogatast is a legkisebb gyanura kitiltassal jutalmazod majd. Nem szabad, hogy eldurvuljanak ott se a dolgok. :rolleyes:
???
Ezt kifejtenéd bővebben?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
???
Ezt kifejtenéd bővebben?
Van olyan opcio miszerint a valaszom hatasara kiengeded closed society-t a tomlocbol, vagy csak fololegesen irkalunk egymasnak?
Roviden, ha teljesen ugyanolyanok mint mi, akkor nem lehetnek inkompatibilisek. Ez ellentmondas.
De nem lenyeg. Mindenki fejeben ott van a sajat elmelete. Nalad is, ha csak egy picit is mas jelzovel talalkozol mint amit magad hasznalnal akkor felvillan egy voros lampa. Szvsz. most foloslegesen, mert szo sem volt fasizmusrol.
(Megjegyzem a felembernek nevezettek felembernek nezik az europaiakat. Beszelhetnel veluk is. Vagy csak siman bannolhatnad oket az EU-bol. :p)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Azzal, hogy egy mind tartalmában, mind terminus technicusában szakmaiatlan szöveget linkelsz be még nem válaszoltál a kérdésre.
Mik a fasizmus fajelméleti tézisei? A III. Birodalom nyomása és megszállása előtt -tehát még önálló fasiszta ideológiát vihetett- milyen markáns faji törvények jellemezték Olaszországot?
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 659
113
Emberek úgy tűnik nagy a meleg mert én csupán egy szimpla helyesírási hibára reagáltam egy fricskával aztán abból meg hirtelen egy ideológiai vita kerekedett :hadonaszos:
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Emberek úgy tűnik nagy a meleg mert én csupán egy szimpla helyesírási hibára reagáltam egy fricskával aztán abból meg hirtelen egy ideológiai vita kerekedett :hadonaszos:
Gavrilo is csak egy sportlovo volt aztan nezd meg mi tortent. :D


En egyebkent is meg akartam kerdezni a kitiltasrol Mack-et. (Ahogy szoktam.) De nyugodtan dumald ki magad es hagyj itt a sullyedo hajon. :hadonaszos:
(Francba, ezek a mai fiatalok siman kidumaljak magukat. Méghogy nem jo az oktatas... :))
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger