Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 752
3 963
113
Azta!!!
Az ember nem figyel oda egy-két napig és elszabadul a pokol. Olyan szavakat olvasok, mint degeneráció, meg elkorcsosulás és mocskos fertő!!!
Csak azért mert bokit kiraktam szabira, még nem jelenti azt, hogy nem rakhatok ki másokat is.
Felfogjátok, hogy nekem nem a véleményetekkel van bajom, hanem a hagnulatkeltéssel, meg a trágákodással?!?!?!
Ha valami zavar, akkor az nem az, amit mondtok hanem ahogy mondjátok!
Felőlem leírhatjátok az egész svéd társadalmat ezerszer, de ezt próbáljátok meg kulturálan kifejezni és megbeszélni.
Még egy hangulatkeltő hasolnlat és az illető a biztpol topikból legalább egy hónapra szabadságra megy.
Engem meg az zavar, hogy a moderátor bármelyik topikban politikai felhangú hsz.-t lájkol.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 353
11 314
113
Ha ez nekem szólt, akkor én csak a szart söprögetem a fórumból, legyen az bármely tábor, alakulat, szekta, funklubb stb.

Egy régi dakota bölcsesség szerint először mindenki a saját háza táján sepregessen. ;) Úgy látom, eléggé el van tájolva a szar-o-méter...

Tényleg nem volt alkalmasabb moderátor, vagy jött egy visszautasíthatatlan ajánlat?
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Gondolom első körben kiraknának mindenki, akiben csak a halvány gyanú is fennáll, hogy esetleg más véleménye lehet mint a Kreml hivatalos álláspontja. Mert ugyebár mégis miféle dolog ez?
Aztán meg jól ellennének egymás közt.
Aztán hébe-hóba megjelenne egy-két zavaró tényező, de azokat is kiraknák.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 151
23 276
113
Gondolom első körben kiraknának mindenki, akiben csak a halvány gyanú is fennáll, hogy esetleg más véleménye lehet mint a Kreml hivatalos álláspontja. Mert ugyebár mégis miféle dolog ez?
Aztán meg jól ellennének egymás közt.
Aztán hébe-hóba megjelenne egy-két zavaró tényező, de azokat is kiraknák.

Kicsit te is kezdesz belemaszni ebbe a Kreml es oroszfun-os dologba. Nem igazan errol van szo szerintem. Egyszeruen piszok zavaro tud lenni, hogy par arc latoszolag szabadon irhat es uszithat nincs igazan kovetkezmenye. Igen, most erre azt irod van. Viszont nem igazan latszik.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Kicsit te is kezdesz belemaszni ebbe a Kreml es oroszfun-os dologba. Nem igazan errol van szo szerintem. Egyszeruen piszok zavaro tud lenni, hogy par arc latoszolag szabadon irhat es uszithat nincs igazan kovetkezmenye. Igen, most erre azt irod van. Viszont nem igazan latszik.
Akkor jelentsd, amiről úgy gondolog, hogy nincs rendben.
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 764
17 836
113
Nálam a kantin - Mo. a megtestesült no-go zone. Azt a szellemi kútmérgezést, ami ott megy. Mintha csak a 6:20-os vonaton ülnék és hallgatnám a fanatikus akciónyuggerek szellemi öttusáját szájszag és műszálas ruhába oltott ajer nélkül.

Valahol az is elgondolkodtató, hogy aki szinte csak haditechnika vonatkozásában kommentelve tesz szert ugyanarra a rangra, amit az agitprop-szekció ezzel a fröcsövéssel... (a rang itt csak szimbolikus, de valahol azt mutatja, hogy mennyiben járul hozzá a közösség építéséhez, ellenben a politikai agymenéssel csak szétveri. A baj az, hogy jelenleg az átlagmagyar képtelen normális keretek között, személyeskedés és érzelmek nélkül errōl beszélni. Azt meg már tényleg nem kommemtálom, amit Molni kapott egy ōszinte vélemény miatt...)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Nálam a kantin - Mo. a megtestesült no-go zone. Azt a szellemi kútmérgezést, ami ott megy. Mintha csak a 6:20-os vonaton ülnék és hallgatnám a fanatikus akciónyuggerek szellemi öttusáját szájszag és műszálas ruhába oltott ajer nélkül.

Valahol az is elgondolkodtató, hogy aki szinte csak haditechnika vonatkozásában kommentelve tesz szert ugyanarra a rangra, amit az agitprop-szekció ezzel a fröcsövéssel... (a rang itt csak szimbolikus, de valahol azt mutatja, hogy mennyiben járul hozzá a közösség építéséhez, ellenben a politikai agymenéssel csak szétveri. A baj az, hogy jelenleg az átlagmagyar képtelen normális keretek között, személyeskedés és érzelmek nélkül errōl beszélni. Azt meg már tényleg nem kommemtálom, amit Molni kapott egy ōszinte vélemény miatt...)
Pontosan!!! Hol bezárom, hol meg kinyitom, de szívem szerint már rég lezártam volna. Aki politizálni akar, az keressen más fórumot.
Az internet hatalmas.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Koszonom a lehetoseget, de tobb okbol sem tennem. :)
Én megpróbálom minden topik összes hozzászólását elolvasni, de ugyebár ez nem mindíg jön össze. Szóval engem segítesz, ha felhívod a figyelmemet valamire.
A legzűrösebb topikok az ukrán, szír és Magyarország kantin topikok voltak. Talán az ukrán és szír topikok mintha normalizálódtak volna valamennyire.
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Nálam a kantin - Mo. a megtestesült no-go zone. Azt a szellemi kútmérgezést, ami ott megy. Mintha csak a 6:20-os vonaton ülnék és hallgatnám a fanatikus akciónyuggerek szellemi öttusáját szájszag és műszálas ruhába oltott ajer nélkül.
Lehulyezes, nyuggerezes, aljas jelzok, celzasok...
Neked szabad?
Valahol az is elgondolkodtató, hogy aki szinte csak haditechnika vonatkozásában kommentelve tesz szert ugyanarra a rangra, amit az agitprop-szekció ezzel a fröcsövéssel... (a rang itt csak szimbolikus, de valahol azt mutatja, hogy mennyiben járul hozzá a közösség építéséhez,
Nem jar semmilyen elonnyel a "rang", ugye tudod? Vagy szerinted meg igy is csak azok lephetnenek "feljebb" akik a te igenyeid szerint kommentelnek?
ellenben a politikai agymenéssel csak szétveri.
Magyarul: nem PC.
A baj az, hogy jelenleg az átlagmagyar képtelen normális keretek között, személyeskedés
Lasd: a kommented elso bekezdese...
és érzelmek nélkül errōl beszélni.
Nem vagyunk szociopatak.
Azt meg már tényleg nem kommemtálom, amit Molni kapott egy ōszinte vélemény miatt...)
Az "oszinte velemeny" itt egy eufemizmus a baromsagra?
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 363
14 249
113
Lehulyezes, nyuggerezes, aljas jelzok, celzasok...
Neked szabad?

Nem jar semmilyen elonnyel a "rang", ugye tudod? Vagy szerinted meg igy is csak azok lephetnenek "feljebb" akik a te igenyeid szerint kommentelnek?

Magyarul: nem PC.

Lasd: a kommented elso bekezdese...

Nem vagyunk szociopatak.

Az "oszinte velemeny" itt egy eufemizmus a baromsagra?

Zavarunk a szabad munkavégzésben - pont ezért kezdtem írni :D
Figyelj csak, abból van elege mindenkinek, hogy egy kormányablakot akartok ide csinálni az agymenéseitekkel, ráadásul tökéletesen gyanús összhangban - sehol egy apró nem egyetértés, saját vélemény - a tökéletes állampolgári gondolkozásmód kivetülése olvasható. A HTKA pedig nem erről szól, menjetek a 888ra meg a pestisrácokra, ott aztán a lekibarátaitokkal onthatjátok napestig a baromságokat. De mi nem kérünk belőle. Mert ez nem vélemény, hanem nyers propaganda, érvek és adatok nélkül.

Jó példa erre az egyik, amelyiket letiltottam - telehányta a szír topikot asszad pofájával díszített képekkel (ami jó is mert vannak érdekes fórum, bár egyoldalú infók).
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

R0kaúr

Well-Known Member
2017. január 2.
373
376
63
Koszonom a lehetoseget, de tobb okbol sem tennem. :)
én simán jelentek mindent ami olyan, sőt egy igazi vérgeci vagyok, néha azért nézek be a szíria topikba, hogy hátha valaki +18 képet posztol, olyankor megy is rögtön a vamzerkedés és jelentem, full jó nyilas/avh házmester lettem volna....zeal szavával élve, nehogy azt higgyétek már, hogy nektek abba a topikba "mindent szabad", csak mer' kiutáltatok onnan mindenkit, aki nem veletek egy húron pendül....nekem lelki örömet okoz mert egy libsibolsi nyugat usa és fizetett zsidó bérenc vagyok, hogyha látom a büntetések topikba, hogy miattam raktak ki valakit, szabálysértésért....imádom
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd and fip7

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Zavarunk a szabad munkavégzésben - pont ezért kezdtem írni :D
Miert a tobbeszszam? Tobben is vagytok egy helyrol vagy arra erted, hogy ugyanugy gondolkodtok itt paran? Mas eseteben ezt hibanak ronad fel. :rolleyes:
Egyebkent pedig nem zavar. Szeretem nezni ahogy lejaratjak magukat az ellenzekiek. A vitakbol sem szoktak jol kijonni, de ez legyen a ti bajotok.
Figyelj csak, abból van elege mindenkinek, hogy egy kormányablakot akartok ide csinálni az agymenéseitekkel, ráadásul tökéletesen gyanús összhangban - sehol egy apró nem egyetértés, saját vélemény - a tökéletes állampolgári gondolkozásmód kivetülése olvasható.
"Mindenkinek"? Picit szerenyebben, ha kerhetem.
A HTKA pedig nem erről szól, menjetek a 888ra meg a pestisrácokra, ott aztán a lekibarátaitokkal onthatjátok napestig a baromságokat.
Te mar csak tudod. A htka a biztpollal porgott fel, ami jot tett a haditech. resznek is. Az mar egy masik kerdes, hogy ezek utan kinyirja a vezetes a biztpolt, de szivuk joga.
Az ellenzekiek is mehetnek az indexhez, nepszavahoz, mno-hoz, hvg-hez stb.
De mi nem kérünk belőle.
Sajna a velemenyterror korszakanak vege. Torodj bele!
Mert ez nem vélemény, hanem nyers propaganda, érvek és adatok nélkül.
Amennyi infot es adatot te hoztal... :oops:
Jó példa erre az egyik, amelyiket letiltottam - telehányta a szír topikot asszad pofájával díszített képekkel (ami jó is mert vannak érdekes fórum, bár egyoldalú infók).
Ingyen hasznalhatod az ignore funkciot tovabbra is. Plusz szabadon simogathatsz dzsihadista migransokat. :D
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 145
15 776
113
kivi lennék moderátorként ti mit művelnétek...

Én voltam moderátor az RTL Klub sajnos sok éve megszűnt fórumán. Elég nagyforgalmú fórum volt (bár a bezár idejére már eléggé visszaesett) - emiatt elég áttekinthetetlen. jómagam főleg az autósport/F1 részen toltam, de néha a filmek/sorozatok, celebrity és politika részenis.

Csak az elszabadult hajóágyúk/floodolók/topikrombolók hozzászólásait töröltem, de belőlük is volt elég. Ált. direkt iylen célra létrehozott fikanickek voltak. Amúgy annál a fórumnál elég alacsonyan volt a kerítés, szóval a konkrét gyilkolásra felszólító vagy kurvaanyázó esetleg nem 18+-os részen erősen18+os képeket tartalmazó hsz-eken kívül szinte minden maradhatott.
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 363
14 249
113
Miert a tobbeszszam? Tobben is vagytok egy helyrol vagy arra erted, hogy ugyanugy gondolkodtok itt paran? Mas eseteben ezt hibanak ronad fel. :rolleyes:
Egyebkent pedig nem zavar. Szeretem nezni ahogy lejaratjak magukat az ellenzekiek. A vitakbol sem szoktak jol kijonni, de ez legyen a ti bajotok.

"Mindenkinek"? Picit szerenyebben, ha kerhetem.

Te mar csak tudod. A htka a biztpollal porgott fel, ami jot tett a haditech. resznek is. Az mar egy masik kerdes, hogy ezek utan kinyirja a vezetes a biztpolt, de szivuk joga.
Az ellenzekiek is mehetnek az indexhez, nepszavahoz, mno-hoz, hvg-hez stb.

Sajna a velemenyterror korszakanak vege. Torodj bele!

Amennyi infot es adatot te hoztal... :oops:

Ingyen hasznalhatod az ignore funkciot tovabbra is. Plusz szabadon simogathatsz dzsihadista migransokat. :D

Köszönjük a napi kormánypropagandát :D Volt migránsozás, ellenzék... oh wait! Soros kimaradt!!
Nem jó, nem lesz bónusz hóvégén :D

Amúgy cicabogár, látom nagyon megjegyeztél :D - El kell ismerni, te teszel a propagandába némi energiát, de ez kimerül a személyeskedésben, tudás nélkül (leszámítva a habony infókat persze XD).
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 145
15 776
113
Nálam a kantin - Mo. a megtestesült no-go zone. Azt a szellemi kútmérgezést, ami ott megy. Mintha csak a 6:20-os vonaton ülnék és hallgatnám a fanatikus akciónyuggerek szellemi öttusáját szájszag és műszálas ruhába oltott ajer nélkül.

Valahol az is elgondolkodtató, hogy aki szinte csak haditechnika vonatkozásában kommentelve tesz szert ugyanarra a rangra, amit az agitprop-szekció ezzel a fröcsövéssel... (a rang itt csak szimbolikus, de valahol azt mutatja, hogy mennyiben járul hozzá a közösség építéséhez, ellenben a politikai agymenéssel csak szétveri. A baj az, hogy jelenleg az átlagmagyar képtelen normális keretek között, személyeskedés és érzelmek nélkül errōl beszélni. Azt meg már tényleg nem kommemtálom, amit Molni kapott egy ōszinte vélemény miatt...)

Hát aranyapám, én az RTL Klub/index/órigó/f1hírek fórumon edződtem, szóval abszolút nem értem a problémádat.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Najó, azért nem itt kéne ezeket a kormány-ellenzék problémákat kivesélni.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Hölgyek, Urak!
Megizzadtam az utóbbi "húsz" hozzászólás miatt...
Van, tényleg néhány kiválasztott, aki többet engedhet meg, mint a "pórnép"! ( ezek nem, mi vagyunki!).
Csak, hogy, nem ez a lázadásunk alapja!
Nem professzionális tudása alapján került a kiválasztottak közé, hanem, az összeszedet információk alapján! És ez nagyon fontos! Ezek a kiválasztottak (meg a hülyeség okán!) mernek sok bejegyzést írni! Az adott szinten: többé-kevésbé kezelhető formában...
Csak, az adott "csősz" szimpátiája dönti el: ha nem trágár, hogy, mi maradhat meg a fórumban!
További jó marakodást!:hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos: