Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 703
12 650
113
most beadott vizummal és Wizzair-al még el lehet csipni, kevés magyarnak van rá lehetősége a Nagy Pétert és egy tájfunt látni.. sajnos nekem nem, mert a gyerekeimmel éppen bulgáriában leszek, és az már átüzemezhetetlen.. Néha még gyorsabb tájékoztatás kéne :)...
fenébe..
Ha boki nem lenne kitiltva mondva csinált okból, talán az info is hamarabb jöhetett volna... Én kérek elnézést...
 
  • Tetszik
Reactions: vilmoci and fishbed

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Az annyira idegesítő feature-je ennek a fórum motornak, hogy elmenti az adott topikhoz az el nem küldött hozzászólást is, és nem tudom sehogy se kitörölni, mert addig ott marad, amíg ugyanabba a topikba valamit nem posztolok.
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 094
22 868
113
bokival mi lett? Se mozgás és ahogy látom user sincs. 2 hónap kitiltást látok, de vannak akik jobban megérdemelnék, és nem kellene (kellett volna?) elüldözni.

Tobb mint meglepo ez a moderatori hozzaallas. A fejlevagos baszadekokat elteto meg az ukran meszarosokat tomjenzo ulippo es kollegai siman irkalnak kovetkezmenyek nelkul. Jaaah, jo es igen, boki fejeben pedig teljes volt a voros kod, de a posztjai nem felhaborito, pofatlan vagy bicskanyitogato posztok voltak, hanem tenyleg hireket es erdekes dolgokat tartalmaztak. Igen, szurni kell es kellett azt is, de ez a dolog megsem emlitheto egy lapon a topikokat szandekosan szetqro 4-5 userrel... A meglepo helyett egyebkent felhaboritot kellett volna irnom. Tetszik nem tetszik az a velemenyem, hogy a moderator munkaja nem partatlan es nem megfelelo embereket tilt vagy hozzaszolasokat torol. Es akkor most ezt is lehet akar moderalni, torolni vagy engem tiltani...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Az annyira idegesítő feature-je ennek a fórum motornak, hogy elmenti az adott topikhoz az el nem küldött hozzászólást is, és nem tudom sehogy se kitörölni, mert addig ott marad, amíg ugyanabba a topikba valamit nem posztolok.
Vazlat torlese, valzat mentese - menupontok. Egy kis flopi van a kepen, de te fiatal vagy es mar nem hasznaltal ilyet. Olyasmi volt, mint ma a pendrive vagy az SD kartya, csak sokkal menobb. :p:D
En ki szoktam torolni a beragadt irasaimat majd elmentem az ures vazlatot.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and haubagoi

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Vazlat torlese, valzat mentese - menupontok. Egy kis flopi van a kepen, de te fiatal vagy es mar nem hasznaltal ilyet. Olyasmi volt, mint ma a pendrive vagy az SD kartya, csak sokkal menobb. :p:D
En ki szoktam torolni a beragadt irasaimat majd elmentem az ures vazlatot.

Ó köszönöm! :):):)

Viszont már nem vagyok fiatal, még Commodore 1541-es KÜLSŐ :D floppy-m is volt! (Csakhát ki gondolta volna, hogy a mentés gomb szolgál a törlésre :p ? )

1249_1_big.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Ó köszönöm! :):):)

Viszont már nem vagyok fiatal, még Commodore 1541-es KÜLSŐ :D floppy-m is volt! (Csakhát ki gondolta volna, hogy a mentés gomb szolgál a törlésre :p ? )

1249_1_big.jpg
Az még megvan mikor kazetákól csipogtad fel a játékokat a gépre?
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
A szomszédból valaki dolgozott egy ilyen helyen, ahol ilyeneket használtak. A rózsaszín kártyákból adtak nekünk is és azokkal játszottunk.