Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Hölgyek, Urak!
Megizzadtam az utóbbi "húsz" hozzászólás miatt...
Van, tényleg néhány kiválasztott, aki többet engedhet meg, mint a "pórnép"! ( ezek nem, mi vagyunki!).
Csak, hogy, nem ez a lázadásunk alapja!
Nem professzionális tudása alapján került a kiválasztottak közé, hanem, az összeszedet információk alapján! És ez nagyon fontos! Ezek a kiválasztottak (meg a hülyeség okán!) mernek sok bejegyzést írni! Az adott szinten: többé-kevésbé kezelhető formában...
Csak, az adott "csősz" szimpátiája dönti el: ha nem trágár, hogy, mi maradhat meg a fórumban!
További jó marakodást!:hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:
De szerencsére te jártál a Kola fészigeten és mindent láttál.
Nem csak minten, MINTENT IS!!!
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 763
17 835
113
"... Nem professzionális tudása alapján került a kiválasztottak közé, hanem, az összeszedet információk alapján..."

Ez nálam a hónap beszólása egy állítólagos műszaki embertōl. Ez már nem facepalm, itt már fejbetérdelem magam...
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd
M

molnibalage

Guest
"... Nem professzionális tudása alapján került a kiválasztottak közé, hanem, az összeszedet információk alapján..."

Ez nálam a hónap beszólása egy állítólagos műszaki embertōl. Ez már nem facepalm, itt már fejbetérdelem magam...
Én azt sem értettem, hogy mi a frászról beszél.
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
De szerencsére te jártál a Kola fészigeten és mindent láttál.
Tudod, Neked is ajánlanám! Az ott eltöltött idő, után még most is felajánlanám a "kényes" kérdések lehetőségét!
Tisztában vagyok, hogy nagyon kevés magyar embernek volt lehetősége manapság is eljutni egy zárt területre! Messziről, mindenki, azt mond, amit akar...!
Nem élek vissza a lehetőségekkel mert inkább a fiataljaink fundamentum megismerését akarom megértetni
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Nem élek vissza a lehetőségekkel, mert inkább a fiataljaink fundamentum megismerését akarom megértetni!
... akarom helyesen...!
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
"Messziről jött ember azt mond, amit akar"
Te meg kb ezzel szoktál minden vitát lezárni. Te láttad, amit mások nem és kész.
Tehát neked van igazad.
Ezzel őszintén nem lehet mit kezdeni.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
"Messziről jött ember azt mond, amit akar"
Te meg kb ezzel szoktál minden vitát lezárni. Te láttad, amit mások nem és kész.
Tehát neked van igazad.
Ezzel őszintén nem lehet mit kezdeni.
Te is, mint mindenki más, nem ismeri a valós helyzetet! De, ha akarod, mehetünk: f'and f', akarom mondani: szemtől, szembe, és nem véletlen tartózkodom a nagy nyilvánosságtól!
De, hogy ha egy városparancsnok úgy fogad, hogy nem is lehetek egy percet sem a városában hivatalosan....(Olenyegorszk!). Ahova madarak is csak egyéni útlevéllel repülhetnek be..
Vagy kezdjek bele Cseljabinszk éjszakai vasúti életébe, amitől már csak Vorkuta környéke lenne élvezetesebb, a bányászok nélkül!
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Te is, mint mindenki más, nem ismeri a valós helyzetet! De, ha akarod, mehetünk: f'and f', akarom mondani: szemtől, szembe, és nem véletlen tartózkodom a nagy nyilvánosságtól!
De, hogy ha egy városparancsnok úgy fogad, hogy nem is lehetek egy percet sem a városában hivatalosan....(Olenyegorszk!). Ahova madarak is csak egyéni útlevéllel repülhetnek be..
Vagy kezdjek bele Cseljabinszk éjszakai vasúti életébe, amitől már csak Vorkuta környéke lenne élvezetesebb, a bányászok nélkül!

Rendben. Mesélj, mi érdekeset láttál ott?
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

R0kaúr

Well-Known Member
2017. január 2.
373
376
63
mondjuk a hsz-ei alapján annyi kalandban volt része mint indiana jonesnak, más ha 150évig él sem lát és tapasztal ennyit
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Rendben. Mesélj, mi érdekeset láttál ott?
Mesélj, Te merre jártál? Legalább az IBUSZ-al jártál-e már Kínában? Ha, már ennyire otthon érzed magad a kínai csúcstech-ben!
Figyú! Töröltél már olyan hozzászólásomat, amiről azt hitted, hogy káromkodom, közben azt sem tudtad, hogy miről van szó és sűrűn kértél bocsánatot! Ha, akarod, visszakereshetem csak meg ne előzz a törléssel..
Tudod, van itt egy másik nagyszájú, akinek a tiltás ideje alatt szószólója voltam, nem bántam meg, de ne képzelje biciklisták Istenének magát!
'970-ben kezdtem a hadiipari szakmát az ML-ben és jutottam a felsőfokra. Ti, sajnos még a (Gorkij) fasorban sem vagytok!
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Mesélj, Te merre jártál? Legalább az IBUSZ-al jártál-e már Kínában?

Én sose dicsekedtem olyasmivel, hogy bárhol is jártam volna. Pláne olyasmikkel nem, hogy beavatott lennék olyan dolgokba, amihez kevés földi halandó férhetett hozzá. Mindig elismertem, hogy szabadon hozzáférhető anyagokból dolgozok és azt is elismertem jópárszor, hogy hibázhatok.
IGEN!!! Benne van a pakliban, hogy hibás következtetéseket vonok le.
Te viszont végig ilyesmikkel jössz elő, csak ugyebár konkrét adatokat nem hozol.

Figyú! Töröltél már olyan hozzászólásomat, amiről azt hitted, hogy káromkodom, közben azt sem tudtad, hogy miről van szó és sűrűn kértél bocsánatot!

Renben és akkor most még egyszer elnézést kérek.

'970-ben kezdtem a hadiipari szakmát az ML-ben és jutottam a felsőfokra. Ti, sajnos még a (Gorkij) fasorban sem vagytok!
Rendben. Csupa szem és fül vagyok. Mi van a Kola félszigeten?
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Melyik miniszternek? Hol van lakosztálya?
Jah, hogy erről nem szól az internet?
Akkor:
Mindenkori brit nehézipari miniszternek van egy lakosztálya Olenyegorszkban. Ugye, ahova Putyinnak is kötelező a vízum! Valamilyen titkos szerződés alapján. Én sem tudom, hogy mi van a paktumban, csak azt,hogy létezik!