Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Mivel a tojáshéj még a seggeden van, nem hiszem, hogy te kellene oszd itt az észt (persze mindig az osztja akinek kevés van belőle), hogy ki a buta és ki a jellemtelen. És főleg ne mondd meg, hogy a fórum által adott lehetőségekből mit használjak és mit ne.
Talán, visszavehetnél magadból!! Milyen jogon parancsolgathatnál nekem a viselkedésnél, kispajti? Meg úgy, bárki másnak is??
Mi köze is van a megtehetőségekhez annak, hogy ki és mikor lépett be, meg mennyi hsz-t is írt be? Hol ír erről a Szabályzat??? Ha nem ír róla, akkor a Hülyegyerek gondolata a fórumon megtehetőségről című beírást olvashattuk!!! Nemde?? De, igen!

Ki írta azt, amiről írsz? Értelmezésproblémás vagy? Biztos, mert annak értelmezted. Ha nem az lennél, ilyen mondatot nem írtál volna le!
Egyébként, kopj le a személyemről, és azzal foglalkozz, amiket egyes topikban az odaillő témákról írtam. Ha nem megy, ne helyettesítsd a szereplési íráskényszeredet a személyemmel való foglalkozással!!
 

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Renascentia, nem volt olya érzésed, mióta reggeltél, hogy el kéne küldened a "retkes mocsaramba" ahonnan előbújtam?
Magad prosztóságára adtál megint egy bizonyítékot! Számos beírásoddal tettél már meg ilyen önvallomást!! A Fórum tulajdonosait is jellemzi ez egyben, hogy mekkora kultúrtahót alkalmaznak moderátornak! Mi lehet az oka a találkozásotoknak? Zsák és foltja???
Csak érdeklődnék, hogy: A megválaszolás, miért maradt el az irányodból?
Nem hiszem, hogy a jellem képes lenne ilyet meggátolni.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 833
30 928
113
Aki ennyire zártról van,az nem húzza sokáig.:rolleyes::D
Az a baj, hogy húzza. Vannak páran ignore listán és csak látom, hogy nem koptak el időközben, pedig nagyrészük nem most kerűlt oda. El se fogy, ki se bannolják, csak löki a hülyeséget, mondjuk nem látom annyival könnyebb.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 322
55 738
113
Magad prosztóságára adtál megint egy bizonyítékot! Számos beírásoddal tettél már meg ilyen önvallomást!! A Fórum tulajdonosait is jellemzi ez egyben, hogy mekkora kultúrtahót alkalmaznak moderátornak! Mi lehet az oka a találkozásotoknak? Zsák és foltja???
Csak érdeklődnék, hogy: A megválaszolás, miért maradt el az irányodból?
Nem hiszem, hogy a jellem képes lenne ilyet meggátolni.


Mack mint kultúrtahó?
Szerintem csomagolhatsz...;)
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 833
30 928
113
Azt nem értem, hogy ha ennyire szar itt, a tulajdonossal nagy gondok vannak és rossz, mert rossz admint választott, az admin nem teszi a dolgát és amúgyis alkalmatlan, a fórumozók jellemtrelenek meg mndnfszm, akkor miért vagy még itt? Perverz vagy, mazochista, szereted ha vernek vagy mi?
 
  • Tetszik
Reactions: Tcat

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Mack mint kultúrtahó?
Szerintem csomagolhatsz...;)
Talán, a fórum Istene a moderátor, aki így sérthetetlen? Ha jellemes -nem az!-, akkor elviseli a negatív kritikát, és tudásból cselekszik, nem erőből viselkedik. De írtam, miként látom az itteni diktátor helyzetét, aki számos pozíciót tölt be egy személyben. Aki meg nem meri felé leírni a véleményét, az egy meghunyászkodott senki, egy jellemgyenge szánalom. Aki meg nem képes elviselni az őt ért kritikát, az meg egy jellemtelen hulladék.
 

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Azt nem értem, hogy ha ennyire szar itt, a tulajdonossal nagy gondok vannak és rossz, mert rossz admint választott, az admin nem teszi a dolgát és amúgyis alkalmatlan, a fórumozók jellemtrelenek meg mndnfszm, akkor miért vagy még itt? Perverz vagy, mazochista, szereted ha vernek vagy mi?
Tanulj meg értelmezni, majd utána gyere vissza olvasgatni. Buta vagy, mint a tök!
Elnézést a tököktől, de nálunk, embereknél, ez a egy mondás a setét emberekre.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 833
30 928
113
Mész te is a többi közé. Nem kell se elmebeteg se safe space-es örjöngő akin kívül mindenki hülye csak ő helikopter.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 322
55 738
113
Azt nem értem, hogy ha ennyire szar itt, a tulajdonossal nagy gondok vannak és rossz, mert rossz admint választott, az admin nem teszi a dolgát és amúgyis alkalmatlan, a fórumozók jellemtrelenek meg mndnfszm, akkor miért vagy még itt? Perverz vagy, mazochista, szereted ha vernek vagy mi?


Hova menne?
Ezzel az attitűddel mindenhonnan kihajintják pikk-pakk.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Talán, visszavehetnél magadból!! Milyen jogon parancsolgathatnál nekem a viselkedésnél, kispajti? Meg úgy, bárki másnak is??
Mi köze is van a megtehetőségekhez annak, hogy ki és mikor lépett be, meg mennyi hsz-t is írt be? Hol ír erről a Szabályzat??? Ha nem ír róla, akkor a Hülyegyerek gondolata a fórumon megtehetőségről című beírást olvashattuk!!! Nemde?? De, igen!

Ki írta azt, amiről írsz? Értelmezésproblémás vagy? Biztos, mert annak értelmezted. Ha nem az lennél, ilyen mondatot nem írtál volna le!
Egyébként, kopj le a személyemről, és azzal foglalkozz, amiket egyes topikban az odaillő témákról írtam. Ha nem megy, ne helyettesítsd a szereplési íráskényszeredet a személyemmel való foglalkozással!!

Köszönöm. Bearanyoztad az estémet :)
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 833
30 928
113
Hova menne?
Ezzel az attitűddel mindenhonnan kihajintják pikk-pakk.
Az ignore listámra. Ilyenkor érzem kifejezetten igazságtalannak, hogy ulippo meg ez is itt mérgez, bokit meg két hónapra elküldték pihenni. De ez van, nem húzom már fel magam az ilyeneken.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Az ignore listámra. Ilyenkor érzem kifejezetten igazságtalannak, hogy ulippo meg ez is itt mérgez, bokit meg két hónapra elküldték pihenni. De ez van, nem húzom már fel magam az ilyeneken.
Ulipo híreket oszt meg, kb ugyanúgy mint krokomach vagy gioo. Természetesen ő gonosz és hamis ukrán propagandát, míg a utóbbiak jóságos és igaz oroszat.
Ez messze nem ok arra, hogy kitegyek bárkit is.
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Egyébként, kopj le a személyemről, és azzal foglalkozz, amiket egyes topikban az odaillő témákról írtam. Ha nem megy, ne helyettesítsd a szereplési íráskényszeredet a személyemmel való foglalkozással!!
Ha ennyire érzékeny vagy a személyeddel való foglalkozásra, akkor mire véljem a következő jelzőket: "gyenge, jellemtelen, jómodor v. annak hiánya, meghunyászkodott senki, jellemgyenge szánalom, magad prosztósága". Tőled idéztem, te is mások személyével foglalkozol, és nem a topikok témájával. Sokkal egyszerűbb lenne, ha mindenki megnézné mi az egyes topikok címe, és kizárólag arról írna. Egyetlen olyan topik sincs, aminek X vagy Y jellemzése, milyensége lenne a téma, fűszerezve mindenféle még véletlenül se pozitív jelzős szerkezettel.
Te meg semmilyen tiszteletet vagy tartózkodást ne várj el, amit te se adsz meg másoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 833
30 928
113
Ulipo híreket oszt meg, kb ugyanúgy mint krokomach vagy gioo. Természetesen ő gonosz és hamis ukrán propagandát, míg a utóbbiak jóságos és igaz oroszat.
Ez messze nem ok arra, hogy kitegyek bárkit is.
Ezzel még nem is lenne baj, de nem ez a teljes kép. Egy, hogy telespammolja a fórumot, másik ha hazugságon kapják ugyanúgy folytatja. Ez nem hír megosztása hanem egyszerű rombolás. De te vagy az admin, csináld a munkád belátásod szerint, mindenkinek úgysem fog tetszeni, én csak az észrevételemet írtam le. Az is igaz, hogy kell egy topik dühöngőnek, az jelenleg az ukrán, de arról már kezdek leszokni, hogy olvassam, néha meg a szír, azt sajnálnám ha szétbomlasztanák úgy, mint az ukránt, és az elmult napokban meg ez volt, inkább nem is olvastam végig.
 
  • Tetszik
Reactions: Mackensen

Mike

Well-Known Member
2011. március 14.
785
2 008
93
Tanulj meg értelmezni, majd utána gyere vissza olvasgatni. Buta vagy, mint a tök!
Elnézést a tököktől, de nálunk, embereknél, ez a egy mondás a setét emberekre.

Ennyi felesleges időd van, vagy a xar életed itt akarod törleszteni?
Esetleg komplexus? Egy noname nicknév fikázása miatt biztos mindenkit álmatlanság fog gyötörni.