Visszajelzések és javaslatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
12 075
16 355
113
Nekem facebookom sincs! :D
Az egész interneten egyetlen fotó sincs rólam és ez így is fog maradni.

Veér István

Well-Known Member
2011. február 14.
3 653
7 301
113
Nem kell szégyenloskodni, be lehet vezetni éves tag díjat, autós fórumon úgy oldottuk meg, hogy évi 2-5000ft tag díjat kell fizetni, az takarja a mukodést, akinek ennyi nem fér bele az read only.
Ott olyan is van a személyeskedés miatt, hogy tényleg csak az legyen ott, aki oda való, hogy van taglista topik, ott névvel, képpel bemutatkozás, itt ugye a hivatásos állomány tagjainál ez opcionális, de a civilektol el várható.
Ott ettől letisztult a tagság, nincs anyázás, személyeskedés.
Ott aki 1 hét alatt sem mutatkozik be repul, aki nem fizet tagdíjat repul.
A modik a bemutatkozás után felhívják 2 percre, hogy te vagy a kékpólós naddarab a piros kocsi mellett?
Ha igen, akkor maradhat, ha nem akkor kocc...
Ilyen ecceru ám ez.
A tagdíjat megértem, de nyugodt lehetsz, ha itt ilyen bemutatkozást akarsz, akkor pillanatok alatt egyedül maradsz.

Veér István

Well-Known Member
2011. február 14.
3 653
7 301
113
Troll filter, és csak az ellenorzott tagok láthatják a taglistát, nekem belefér, annyira nem vagyok csúf.
;)
Így nem fog minden seggarc regelni, trollkodni.
Akinek fáj, annak bye, bye, van már fent pár tagrol kép, videó, ill facen láthatóak, mi a gond?
Troll szűrőnek már 2000 forint éves tagdíj is elég lenne. (egy doboz cigi vagy egy nagy mekis menü ára kb.)

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
11 091
21 812
113
Nekem facebookom sincs! :D
Az egész interneten egyetlen fotó sincs rólam és ez így is fog maradni.

Én is pont így vagyok, de mint mondtam, max egymásban tudnánk gyonyorkodni,nem publikus képek, nem lementhetok.
Ott így van, és mukodik, gondolj ladára, panozra, ulippora, meg a több nevem senki felforgatóra.

• Vicces
Reactions: kamm

Xpert

Well-Known Member
2021. július 17.
3 123
3 876
113
Én is pont így vagyok, de mint mondtam, max egymásban tudnánk gyonyorkodni,nem publikus képek, nem lementhetok.
Ott így van, és mukodik, gondolj ladára, panozra, ulippora, meg a több nevem senki felforgatóra.
Nem igazán látom a fotó trollszűrő szerepét. Egyébként is mindenki feltölthet bármilyen random képet...

A biztpol témákban szoktak inkább trollkodni, azokat meg elkerülöm. A haditechnikai témákban nem igazán van troll probléma - van néhány "érdekes" figura, de trollnak nem nevezném őket...

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
11 091
21 812
113
Nem igazán látom a fotó trollszűrő szerepét. Egyébként is mindenki feltölthet bármilyen random képet...

A biztpol témákban szoktak inkább trollkodni, azokat meg elkerülöm. A haditechnikai témákban nem igazán van troll probléma - van néhány "érdekes" figura, de trollnak nem nevezném őket...

Nekem 8,csak mondom, hogy ott így tisztult le tagság,ennek vannak szolidabb verziói is, csak ajánlottam.

• Tetszik
Reactions: Xpert

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 518
3 683
113
Én simán fizetek tagdíjat, ha ez segít - de sztem nem segít. Sőt, elkezdenek tőle elvárásai lenni a T. júzereknek, és csak még nagyobb lesz a műsor és több a költség és a meló.

Egy másik megoldás a júzer pontszám, ami a hasznos posztok, lájkok és diszlájkok alapján kapható, erre vannak módszerek és alkalmazások, viszont ez vszeg még több moderátori munkával jár, és az sem trollbiztos.

Az egyetlen takarékos és európai út az önfegyelem lenne, bár fura, hogy egy katonás fórumon ezt magyarázni kell. :)

Wilson

Well-Known Member
2017. szeptember 19.
14 674
34 254
113
Nem kell szégyenloskodni, be lehet vezetni éves tag díjat, autós fórumon úgy oldottuk meg, hogy évi 2-5000ft tag díjat kell fizetni, az takarja a mukodést, akinek ennyi nem fér bele az read only.
Ott olyan is van a személyeskedés miatt, hogy tényleg csak az legyen ott, aki oda való, hogy van taglista topik, ott névvel, képpel bemutatkozás, itt ugye a hivatásos állomány tagjainál ez opcionális, de a civilektol el várható.
Ott ettől letisztult a tagság, nincs anyázás, személyeskedés.
Ott aki 1 hét alatt sem mutatkozik be repul, aki nem fizet tagdíjat repul.
A modik a bemutatkozás után felhívják 2 percre, hogy te vagy a kékpólós naddarab a piros kocsi mellett?
Ha igen, akkor maradhat, ha nem akkor kocc...
Ilyen ecceru ám ez.
Szerintem meg ahogy a Forma 1-ben csinálják ezen a fórumon is azt kellene csinálni, ugye ott a versenyautókon a különböző felületeket különböző árakon értékesítik mint reklám felületeket, ha legközelebb a jó Maróth Gáspár felveszi a már lassan ikonikussá vált pólóját akkor előtte lehet értékesíteni a reklám helyeket aki többet fizet az jól látható helyre kerül aki nem az kicsit "délebbre":):)

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
8 697
11 336
113
Szerintem meg ahogy a Forma 1-ben csinálják ezen a fórumon is azt kellene csinálni, ugye ott a versenyautókon a különböző felületeket különböző árakon értékesítik mint reklám felületeket, ha legközelebb a jó Maróth Gáspár felveszi a már lassan ikonikussá vált pólóját akkor előtte lehet értékesíteni a reklám helyeket aki többet fizet az jól látható helyre kerül aki nem az kicsit "délebbre":):)
Aaaa,engem semmi pénzért nem venné fel...

• Tetszik
Reactions: Wilson

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
12 075
16 355
113
persze hiszen vidéki vagy. felénk azért hetente egyszer hoznak egy utánfutóval
Ma már ez is más, régen befért a dinnyés Merci csomijába, elég volt kiabálniuk "interneeeeeet", kimentel es vettel egy par napra valót, hűtőben elfért - ma bezzeg, már kell az utánfutós sávszél hozza, annyi lett a forgalom...

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
6 299
12 360
113
ahhoz képest jól tolod itt! :D
Postán küldöd be a kommenteket?
persze hiszen vidéki vagy.
Nálunk csak kinyomtatott internet van. Néha hozza a városból Csámpás Bözsikenéni unokája, az a ragyásképű Tóni gyerek. Az valami orvos lehet, mert mondta, hogy operátor. Na az szokta hozni-vinni az ilyen híreket. Aztán az megy kézről kézre; de mindig reméljük hogy Pusznyák Bélabányánknak nincs hasmenése, mert akkor bebugol a rendszer.