Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

doca

Member
2010. szeptember 14.
557
1
16
Szerintem kifejezetten előnyös, ha mindkét oldalról jönnek a hírek, mert így lehet körülbelül összerakni, hogy mi is az igazság.
Szokott itt lenni yedioth ahronoth vs. presstv hír is, de atv vs. kuruc is, szerintem ez nem kéne, hogy zavaró legyen.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
hiryu


"ha nem tetszik, tegyélmeg mindent demokratiukus úton, hogy megváltoztassák a fenti jogszabályt."

Nem igazán tudom eldönteni, hogy te ilyenkor viccelni akarsz a magad módján, vagy csak szimplán provokálni... Demokratikusan, haha, pont a demokrácia elveinek megcsúfolásával, megcsúfolására jött létre az a "jogszabályi környezet", amire hivatkozol. És pont arról szól, hogy pár kiválasztott hatalmasság érdekeit védje, szembemenve a köz érdekével és az információszabadsággal.

"De kiváncsi lennék, meddig tartana ki a szólásszabadság követelése, ha román, szerb, szlovák etc..szélsőjobbos honlapok soráról hozná valaki a magyarsággal foglalkozó, nem épp hizelgő cikkeiket...."

Miért, szerinted mi lenne? Maximum megvitatnánk, véleményeznénk, ennyi. Mint ahogy az összes többi idelinkelt anyagot is.

De én befejeztem, nem akarok többet ideoffolni. Ha akarod még vesézni, indíts a témának egy topikot, vagy keress egy meglévőt, ahová jobban illik.

joker
doca

+1 :)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
9zci.jpg

wcos.jpg
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
Dobj egy emailt a tcat kukac htka.hu címre
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
Év végén kellene küldjetek 1-1 pólót meg bögrét azoknak, akik 2000 hozzászólás fölött gazdagították / töltötték az oldalt.
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
Nem lenne célszerú a harci helikoptereknél az Eurocopter típusait egy rovatba vonni? (én most gyártottam kedvem ellenére egy új alrovatot, mert másképpen nem sikerült feltennem a litván hírt. A Tigeres rovatot ugyanis nem tudtam megnyitni, beböktem volna oda)
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
Agyhalál, munka után:((
bármelyik másik topicot megnyitotta, a Tiger-es nem töltött be, mielőtt kikapcsoltam volna a gépet megpróbáltam újra, akkor működött...
 
D

danielblack

Guest
Van rá mód, hogy visszatérjen a saját üzenet szerkesztésének, javításának a lehetősége?
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
@danielblack

Mármint a hozzászólás utólagos szerkesztésére gondolsz? Mert arra nincs és nem is lesz lehetőség, mivel könnyen vissza lehet vele élni. Am minden eszköz adott egy komment megfelelő kivitelezéséhez, főleg ha átgondolod és át is nézed azt, amit meg akarsz osztani (pláne az előnézet funkcióval).
 
D

danielblack

Guest
Értem :-/ Bár a komment elküldésétől számított 1 percen belüli utolsó módosítás lehetősége jó lenne az általad említett problémára szerintem :)
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 581
76 471
113
Szerintem ezt a szerkeszthetőséget szavazásra kellene bocsátani és legyen az, amit a többség akar. Hogy lehet ezzel visszaélni? Vagy csak én vagyok naiv?
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
@Terminator

Egy életszagú példa a hátrányára: reagálsz egy kommentre, de mire elküldöd, az írója már teljesen átírta, így értelmetlenné válik a te reakciód is.

Illetve nézd moderátori oldalról: valaki a fórumszabályzatot súlyosan sértő tartalmat tesz közzé, más jelenti. Mire hozzám eljut ez az információ, addigra az eredeti kommentet átszerkesztheti a gazdája. Adatbázisból persze vissza lehetne keresni, de hagy ne kelljen azzal elütni az időt, hogy kommentverziókat bogarászunk elő.

A kommentelés írásban történik, tehát nem kell kapkodni, rengeteg idő van átgondolni és átolvasni. Ha valaki ennek ellenére is utólag akarja toldozgatni, foltozgatni a hozzászólását, hibákat, elütéseket javítani benne, az csak is a saját hibája. Igazából nem értem, hogy miért ragaszkodtok ehhez a funkcióhoz annyira, amikor szerintem az az alap, hogy valaki olyat ad ki a kezéből, esetünkben billentyűzetéről, amit fel tud vállalni eredeti formájában is.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
Szerintem ezt a szerkeszthetőséget szavazásra kellene bocsátani és legyen az, amit a többség akar. Hogy lehet ezzel visszaélni? Vagy csak én vagyok naiv?

A demokrácia veszélyes dolog. Jó így ahogy van, mert tényleg vissza lehetne vele élni. Inkább olvassátok el 2x küldés előtt, ha meg mégis elírnátok valamit, akkor egy következő kommentben majd lehet pontosítani.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 705
113
A fooldalon a legfrissebb hozzászolások dobozban még az óra nincs visszaállítva a téli idoszámításra.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 581
76 471
113
A főoldalon a legfrissebb hozzászólások dobozban az óra még mindig nincs átállítva.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Mintha a "A privát szektor finanszírozásával hajózik ki az olasz flotta egy része" cikktől kezdve nem lehetne hozzászólni a hírekhez.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Az A400M-es hírhez nem volt topik csatolva, de a többihez elvileg eddig is lehetett. Jelezd kérlek, ha még mindig fennáll a probléma.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Mintha töltődni akarna valami, de semmi. Nem tudom, csak nálam van így?