Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 154
4 257
113
Szerintem maradj.
A belpolba belefolyni szerintem teljesen fölösleges, ugyan azt képezi itt le, mint az egész országban....
Hitvita, ami sajnos kb az ominózus kokárda kisajátításos időszak óta egyre alpáribb. Tudjuk.
A moderáció meg: én azt vettem észre, hogy néha erre, néha arra vannak kilengések.
De amíg ezek a kilengések kb 50/50 történnek, addig tolerálható.
TCat, Busho is emberek, nem objektív robotok. Ha legalább a törekvés megvan, az már dícséretes.
Innentől meg mindenki másnak /igen nerniások, Nektek is, de pl magamnak is/ kéne
még hozzá tenni a magáét és egyszerűen kihagyni az amúgy is értelmetlen kérdések feszegetését.
Belpol írásra, nyilvánvalóan belpollal lehet válaszolni. Ha a reakcióm tárgyát képező írás maradhat, viszont a modinak nem tetsző válasz nem, azt cenzúrának hívják.
Innentől kezdve elérjük a Facebook szintjét, ahol a politikusok, az elvileg nyilvános oldalukon, csak azt az írást hagyják meg, ami nekik szimpatikus, rájuk jó fényt vet.
Egy ilyennel a fórum megszűnik létezni, és átmegy propagandába, amiben nem kívánok részt venni.
Az megint más, ha a szakmai témáknál rendszeresen átmegyünk belpolba. Akkor megértem az áthelyezést, törlést, büntetést. Megjegyzem, eddig nem voltam büntetve. Mindig próbáltam megfelelő hangnemet megütni, illetve arányosat arra, amire válaszoltam.
Eddig a moderációra sem lehetett panaszom, de amikor sorban törölve vannak a belpolra adott válaszaim, miközben az azt kiváltó írások maradhatnak, arra nem szeretném az időmet, és a türelmemet feleslegesen pazarolni!
És bocs a modiktól, ha én is munkát adok az áthelyezésekkel, az esetlegesen nem oda illő hozzászólások törlésével. Utóbbira is volt már példa, de a most töröltek nem ilyenek voltak, amennyiben az azt kiváltó írás sem!
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 596
11 092
113
Ha belpolt akartok tiltani, azt még úgy-ahogy meg is érteném, de akkor a témák, hozzászólások nagy részét is törölni kellene, és nem egyoldalúan cenzúrázni!
Úgy érzem, hogy most értük el itt azt a szintet, ami nekem már elfogadhatatlan!
Hosszú ideje tiltva van a belpol. Ha ügyek mentén merül fel még most sincs törölve feltétlenül, a nettó pártpolitikai csörték azonban semmiféle értéket nem hordoznak.
Nem tudom milyen egyoldalú cenzúráról beszélünk, amikor egy full fideszes és egy full kormányellenes tag kezdett egymással vitába, én meg beszántottam az egész utolsó oldalt.

Egyszer NER-bérencek vagyunk, máskor ladagrand-simogatók, más tekintetben teret engedünk az ukronáciknak de egy oroszbarát mocsarat üzemeltetünk amit senki nem olvas már, de mégis mindenki azzal van elfoglalva, hogy itt mi megy. Igazából van egy furcsa harmónia a dologban.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Hosszú ideje tiltva van a belpol. Ha ügyek mentén merül fel még most sincs törölve feltétlenül, a nettó pártpolitikai csörték azonban semmiféle értéket nem hordoznak.
Nem tudom milyen egyoldalú cenzúráról beszélünk, amikor egy full fideszes és egy full kormányellenes tag kezdett egymással vitába, én meg beszántottam az egész utolsó oldalt.

Egyszer NER-bérencek vagyunk, máskor ladagrand-simogatók, más tekintetben teret engedünk az ukronáciknak de egy oroszbarát mocsarat üzemeltetünk amit senki nem olvas már, de mégis mindenki azzal van elfoglalva, hogy itt mi megy. Igazából van egy furcsa harmónia a dologban.
Ebböl látszik, hogy nagyjábol jól csináljátok.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 154
4 257
113
Hosszú ideje tiltva van a belpol. Ha ügyek mentén merül fel még most sincs törölve feltétlenül, a nettó pártpolitikai csörték azonban semmiféle értéket nem hordoznak.
Nem tudom milyen egyoldalú cenzúráról beszélünk, amikor egy full fideszes és egy full kormányellenes tag kezdett egymással vitába, én meg beszántottam az egész utolsó oldalt.

Egyszer NER-bérencek vagyunk, máskor ladagrand-simogatók, más tekintetben teret engedünk az ukronáciknak de egy oroszbarát mocsarat üzemeltetünk amit senki nem olvas már, de mégis mindenki azzal van elfoglalva, hogy itt mi megy. Igazából van egy furcsa harmónia a dologban.
Szerintem valamit benéztél, mert a Biztpol Magyarországban továbbra is ott vannak azok a belpol tartalmú írások, amikre reagáltam, és amely válaszaim törölve lettek.
Eddig nem panaszkodtam a moderációra, rád sem, de ebben a formában ez nem nevezhető pártsemleges moderációnak!
Továbbra is tartom magam hozzá, hogy ha ezen nem vagy hajlandó változtatni, akkor ne pocsékoljuk egymás drága idejét, töröljetek a fórumról!
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 596
11 092
113
Szerintem valamit benéztél, mert a Biztpol Magyarországban továbbra is ott vannak azok a belpol tartalmú írások, amikre reagáltam, és amely válaszaim törölve lettek.
Eddig nem panaszkodtam a moderációra, rád sem, de ebben a formában ez nem nevezhető pártsemleges moderációnak!
Továbbra is tartom magam hozzá, hogy ha ezen nem vagy hajlandó változtatni, akkor ne pocsékoljuk egymás drága idejét, töröljetek a fórumról!
Este az utolsó oldalt szántottam be (ezt írtam fentebb), ma még végigmegyek az aktívabb biztpolos topikokon és ami maradt azt is kiszedem.

Ezt azért csinálom így, mert vagy A) egyben moderálok ki valamit, de amíg erre nincs időm addig elszabadul a buli B) a végét lenyírom gyorsan, az alaposabb átnézést igénylők maradnak, de addig is megáll a perpatvar.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Szerintem valamit benéztél, mert a Biztpol Magyarországban továbbra is ott vannak azok a belpol tartalmú írások, amikre reagáltam, és amely válaszaim törölve lettek.
Eddig nem panaszkodtam a moderációra, rád sem, de ebben a formában ez nem nevezhető pártsemleges moderációnak!
Továbbra is tartom magam hozzá, hogy ha ezen nem vagy hajlandó változtatni, akkor ne pocsékoljuk egymás drága idejét, töröljetek a fórumról!
Tényleg érdemes végigolvasni pl a szimpatizánsok és fóbiásokat. Amíg minden oldal sír a moderációra, addig nem elfogult, csak a moderátor is ember.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 596
11 092
113
Amíg látok rá hajlandóságot, hogy javítja a hiányosságokat, addig köszönettel el is fogadom.
Lásd fentebb!
Mondjuk ahogy most nézem Szájer J. sajátos fast-rope technikájáról is volt ott szó, ami kitűnő bann alapanyag, úh. én nem kérném számon a moderáció hiányosságait :oops:
:oops:
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 154
4 257
113
Mondjuk ahogy most nézem Szájer J. sajátos fast-rope technikájáról is volt ott szó, ami kitűnő bann alapanyag, úh. én nem kérném számon a moderáció hiányosságait :oops:
:oops:
És a válaszomban megszólított illető nem talált semmi kivetnivalót benne, míg én igen! Akkor én vagyok a helikopter? :oops: