Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
M

molnibalage

Guest
Igen, ez bőven fellelhető, de azért ott redgreg -nél nagyon csúnyán elszakadt a cérna. Az útszéli stílussal, kurv@anyázással átlépett egy olyan vonalat, amit egyáltalán nem lenne szabad.
Ne fárasszál már te is.
Útszéli? Akkor magyarázd már meg, hogy mit keres még itt pl. Oregtank vagy még páran?
Akik annyit személyeskedtek csak az utóbbi 2-3 hónapban, hogy a két kezemen nem tudom megszámolni.

Mondom, ha én modernálnák itt a BMS4 fórumának mércéje szerint alsó hangon egy tucat ember itt perbanon lenne már itten.
Nem pár hete. Évek óta.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 468
18 526
113
Ne fárasszál már te is.
Útszéli? Akkor magyarázd már meg, hogy mit keres még itt pl. Oregtank vagy még páran?
Akik annyit személyeskedtek csak az utóbbi 2-3 hónapban, hogy a két kezemen nem tudom megszámolni.

Mondom, ha én modernálnák itt a BMS4 fórumának mércéje szerint alsó hangon egy tucat ember itt perbanon lenne már itten.
Nem pár hete. Évek óta.
Na és pont a személyeskedések meg agyrémek miatt mondom sokszor én is, hogy nincs lelkierőm megnyitni a topikot! És nem csak azt az egyet! Van még egy pár! Nem vagyok kiváncsi ezekre! Csak lehúz lelkileg, agyilag mindenhogy! Engem nem érdekel ez a sok baromság! Pláne nem fogok erőm felett győzködni mindenkit tudományos tényekről meg a való életről! Tiszta Ovi!
 
M

molnibalage

Guest
Na és pont a személyeskedések meg agyrémek miatt mondom sokszor én is, hogy nincs lelkierőm megnyitni a topikot! És nem csak azt az egyet! Van még egy pár! Nem vagyok kiváncsi ezekre! Csak lehúz lelkileg, agyilag mindenhogy! Engem nem érdekel ez a sok baromság! Pláne nem fogok erőm felett győzködni mindenkit tudományos tényekről meg a való életről! Tiszta Ovi!
Amikor néhány órai távvollét után 1+ oldalnyi nem olvasott topik van kb. azokat nyitom meg, ahol adott emberek írtak és érdekel a téma.
A többire tojok főleg, hogy a biztpolt is listázza már az olvasatlan...
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson and Venom85

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 468
18 526
113
Amikor néhány órai távvollét után 1+ oldalnyi nem olvasott topik van kb. azokat nyitom meg, ahol adott emberek írtak és érdekel a téma.
A többire tojok főleg, hogy a biztpolt is listázza már az olvasatlan...
Ez lesz nálam is! Már csak azért nem nyitom meg, hogy csak olvasgassak! Mi a szarnak!? Van értelme?! Hogy fel......a az agyamat rajta! Unalmas! A bizpolt szerintem 2x nyitottam meg mióta a fórumon vagyok! A Jürgen Prochnow figurák leverték a biztosítékot és azóta is ingadozik a feszültség! :rolleyes:
 
W

Wilson

Guest
Igen, ez bőven fellelhető, de azért ott redgreg -nél nagyon csúnyán elszakadt a cérna. Az útszéli stílussal, kurv@anyázással átlépett egy olyan vonalat, amit egyáltalán nem lenne szabad.
Nála ez a tendencia már korábban felismerhető volt. Főleg az ő reakciói miatt írtam annak idején a járványos fórumba, hogy semmi értelme továbbiakban futtatni a topicot, mert átváltozik az oltásellenesek játszóterévé, ami nagyon nem volt a fórum üzemeltetőinek célja.
Nyilvánvalóan, akik képesek érdemben vagy értelmesen megcáfolni az oltásellenesek és oltástagadók faszságait, azok felörlődnek abba, hogy hétről-hétre, napról-napra kell ugyan azokra a f@szságokra reagálni. Én megértem, hogyha - akár hozzáadódott otthoni problémák miatt - elpattant az agya.
Kicsit hiányoltam a keménységet a moderátoroktól. Lehet, ha ott és akkor kap egy hónapos pihit, akkor bejglivel feltankolva, lehiggadva, újult erővel térhetett volna vissza az év végén.
Nem tudom, hogy milyen kommunikácó folyt (mert biztosan folyt) a háttérben a moderátorok és közte. Nem ismerem a pontos helyzetet, de mindenesetre biztos mindennek megvolt az oka....
Erre meg azt mondom minden akciót egy reakció követ, ha volt is Redgregnél bármilyen nagyon "idézőjeles" kirohanás az abszolút nem lógott ki a "sorból", biztos vagyok benne, hogy kapásból tudnék minimum egy tucat durvább személyeskedő kommentet ide bemásolni, ha modik nem törölték volna időközben.

Szóval nem hiszem, hogy Redgreget kellene pellengérre állítani, főleg azért nem, mert nem egy olyan ember van a fórumban akik csak azért járnak ide, hogy jó szaftosan kiadják magukból a politikai flusztrációjukat, és csak az alkalmat keresik, hogy hogyan tudják, az ellenvéleményt megfogalmazót egy jó kis személyeskedő kocsmai késdobálók szintjên lêvő adok-kapokba belevinni....

Ha az emberek nem egy online névtelen felületen akarnák, egymást mindenáron meggyőzni a saját vélt vagy valós igazukról, akkor jobb lenne a helyzet, de ez nem csak erre a platformra hanem az összes közösségi oldalra vagy bármilyen kommentszekcióra igaz....
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 116
45 429
113
Ne fárasszál már te is.
Útszéli? Akkor magyarázd már meg, hogy mit keres még itt pl. Oregtank vagy még páran?
Akik annyit személyeskedtek csak az utóbbi 2-3 hónapban, hogy a két kezemen nem tudom megszámolni.

Mondom, ha én modernálnák itt a BMS4 fórumának mércéje szerint alsó hangon egy tucat ember itt perbanon lenne már itten.
Nem pár hete. Évek óta.
Nem szeretném szó szerint ide visszaidézni, de @ogretankHU beidézte a konkrét hozzászólást. (Én nem láttam valós időben)
Átírva a mondatot: az után érdeklődött, hogy ogre anyukája prostituált-e. Akkor most tedd át a putri módba! Na megvan?
Csak azért az egy mondatért is járt volna egy komolyabb pihi. Csak úgy nevelő szándékkal.
Az én családomban (mármint olyannak aki ilyet mond a családom bármelyik tagjának) ilyenért akkor is komoly verés jár, ha igen komoly retorziót kap érte az ember. Csak úgy nevelő szándékkal!
 
M

molnibalage

Guest
Nem szeretném szó szerint ide visszaidézni, de @ogretankHU beidézte a konkrét hozzászólást. (Én nem láttam valós időben)
Átírva a mondatot: az után érdeklődött, hogy ogre anyukája prostituált-e. Akkor most tedd át a putri módba! Na megvan?
Csak azért az egy mondatért is járt volna egy komolyabb pihi. Csak úgy nevelő szándékkal.
Az én családomban (mármint olyannak aki ilyet mond a családom bármelyik tagjának) ilyenért akkor is komoly verés jár, ha igen komoly retorziót kap érte az ember. Csak úgy nevelő szándékkal!
Ha összeszedném Tank összes beszólását, akkor kb. 2 perc után a mércéd szerint halálra kéne verni.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 468
18 526
113
Ha összeszedném Tank összes beszólását, akkor kb. 2 perc után a mércéd szerint halálra kéne verni.
Ebben azért igazat adok @pöcshuszár -nak! Mert attól, hogy valaki lealacsonyodik erre a szintre, ettől leszel Te intelligensebb, hogy nem mész le az ő szintjére! Hanem hagyod a francba és mosolyogsz rajta egyet! De ha felveszed a cipőt, ettől jobb nem lesz! Te vagy az okosabb @molnibalage !!!
 
W

Wilson

Guest
Ebben azért igazat adok @pöcshuszár -nak! Mert attól, hogy valaki lealacsonyodik erre a szintre, ettől leszel Te intelligensebb, hogy nem mész le az ő szintjére! Hanem hagyod a francba és mosolyogsz rajta egyet! De ha felveszed a cipőt, ettől jobb nem lesz! Te vagy az okosabb @molnibalage !!!
Nézd ez azért személyiségfüggő is akinek alapból szenvedélyesebb, indulatosabb a természete azt könnyebben elragadja a hév.....
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 468
18 526
113
@Wilson nem vagyunk egyformák tudom! Ha tudnád munkám során mennyi atrocitás ér! És nem feltétlen fizikai bántalmazásra értem! Azért naponta nem vernek minket! :D A szóbeli bántalom is ide tartozik, abból azért jut majdnem minden napra! De attól tartom magamat többre, hogy ezeket nem veszem fel és tudok valaki arcába úgy mosolyogni, és tudom nem sértve, inteligensen konkrétan elhajtani a halál f...-ra, hogy hidd el sokkal jobban fáj az a másiknak! Lehet ezt szépen is intézni!
 
W

Wilson

Guest
Ragadjon el a hév, ha az asszony otthon csipkés combfixben vár! Ennyi
Persze ráadásul kitűnő stressz csökkentő hatása is van:), én csak arra próbáltam utalni, hogy emberek vagyunk különböző vérmérséklettel és az ilyen előfordul, a gond ott kezdődik ha valakinél vagy egy fórumon ez kommunikáció részévé válik....
 
  • Tetszik
Reactions: krisss and Venom85

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
17 777
30 546
113
Ebben azért igazat adok @pöcshuszár -nak! Mert attól, hogy valaki lealacsonyodik erre a szintre, ettől leszel Te intelligensebb, hogy nem mész le az ő szintjére! Hanem hagyod a francba és mosolyogsz rajta egyet! De ha felveszed a cipőt, ettől jobb nem lesz! Te vagy az okosabb @molnibalage !!!
Ez jol hangzik elvileg,de gyakorlatilag nem igy van.Néz rá a trollbrigádra.Egyszerűen vitaképtelenek,mert ez számukra hitbéli kérdés,és e szerint reagálnak egy meglehetősen undoritó módon.Számukra minden ellenvélenmény ellenségképet jelent,és e szerint is reagálnak.Ami eltér a pártközpont kinyilatkoztatásátol,azt kiirtanivaló elhajlásnak tekintik,igy teljesen vitaképtelenek.És ezen a kultúrált hozzáállás nem segit,csak disznók elé szórod a gyöngyöt.
 
W

Wilson

Guest
@Wilson nem vagyunk egyformák tudom! Ha tudnád munkám során mennyi atrocitás ér! És nem feltétlen fizikai bántalmazásra értem! Azért naponta nem vernek minket! :D A szóbeli bántalom is ide tartozik, abból azért jut majdnem minden napra! De attól tartom magamat többre, hogy ezeket nem veszem fel és tudok valaki arcába úgy mosolyogni, és tudom nem sértve, inteligensen konkrétan elhajtani a halál f...-ra, hogy hidd el sokkal jobban fáj az a másiknak! Lehet ezt szépen is intézni!
Igen alapból én is így állok hozzá a dolgokhoz, de egy idő után mindenkinél elszakadhat az a bizonyos cérna....
 
  • Tetszik
Reactions: Venom85
Status
Not open for further replies.