Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 189
13 479
113
Nincs kitiltva a fórumról. Nyugodtan megszakértheti a hadtech témákat...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Nincs kitiltva a fórumról. Nyugodtan megszakértheti a hadtech témákat...
Nem vagyok gyépés. Ezt a reszet megertettem magamtol is. Bar nekem inkabb csak terelesnek tunik ez a valaszod... :oops:
Uj htka szabaly: A masodik kave elott az admin nem targyalhatja masodfokon senki ugyet sem. :)
(Csak szolok, hogy napi 4 kave az eu-limit. :D)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 189
13 479
113
Ez meg akkor is durva, ha csak egy hetet kap, na de idolimit nelkul...?!

Lesz időlimit is, nyugi
Pedig mintha itt fizikai megtámadással fenyegetne egyeseket!! Szóval az egész kezd komolytalanba átmenni...... de sajnos nem a smiley irányába.

Jaja, ez már a btk szerint is büntetendő, de egyelőre kivárok vele szemben.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
M

molnibalage

Guest
Mek! Latom engemet nem bannoltal...Kar...mert most fogsz!!!de en is tegedet meg molnit meg fadet!mert amit csinaltok az bizony bicska nyitogato!eskuszom hogy felmegyek Pestre es megkereslek benneteket !!! a szart is kiverem beloletek,aztan kituzlek benneteket ide a HTKA ra!hogy jol kiszellozetek!Kulonben melyik faszok vagytok tik?te meg molni meg az a jottment fade?megis hogy gondoltad hogy TE te szarhazi barkit is kitiltjal?pl boki-t? nincs neked asszonyod hogy azzal foglalkozzal?jaaaa....hogy te peder vagy es szopkodod masok brejet..ertem!magan ugyed,de ne mas embereken hajtsd vegre a torz atlantista seggnyalasaidat!tegedet pedig Molnar Balazs szepen becsongetek hozzad par nap mulva!!!es bele verem a huje fejedet a billentyuzetedbe!es addig foglak rugdosni meg nem tiszteletet adsz masik ember fianak!az f15os cikkedet meg feldugom a seggedbe es feltolom az agyadig!szerencsed hogy nincs csaladod,mert veluk egyutt nyalatnam fel a padlot!MRS JEBEMTI MATER!meg csak fadet kellene valahonnan elokotornom....JAJJ A LEGYOZOTTEKNEK!!!
+
Én inkább elmeorvosi kezelést javaslok, de gyorsan. Amíg nem késő.
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Kerem a regisztraciom torleset!Koszonom!elegem lett ebbol a fajta htka bol!regen elvezettel olvastam napi szinten tobb oranyit is!Teljesen megvaltozott!Elnezest kerek a kirohanasaimert de egyszeruen elszakad a kep nalam amikor egy EMBER hozza mer szolni,leirja gondolatat,tapasztalatat,amit olvasott!es rogton le van hujezve,semmizve,lealacsonyitva!Egyszeruen elgurul ilyenkor a gyogyszerem amikor jon fade meg molni es hujet csinal itt az emberekbol Mek asszisztalasaval!Csak egy pelda:a forumon kikerestem egy adott temat!elkezdem olvasgatni a kommenteket,a hozza szolasokat,az eszre vetelek!hat ember alig halattam el 20 kommentet anelkul hogy molni meg fade ne hujezett volna le embereket es ne gyalazott volna!rendben van!klikkelek egy masik hadtech temara:mit latok a kommentek kozott?megint molni gyalazatat!mert te minek irsz ide,mert nem olvastad el a cikkemet ezert te huje vagy....!RENDBEN!nyelek egyet,megyek tovabb...ra klikkelek a legvedelmi eszkozokre es mit olvasok/molni megint hujenek nezi az embereket es serto modon nyilatkozik roluk!!!Ejjj na itt mar nyillik a bicska!ugyanis en mas emberek eszre vetelere is kivancsi vagyok nem csak molniera!!!Gergely volt jo moderator...o kerlek szepen kitessekelte azokat az embereket akik hujenek nezik a masikat!De itt most minden megvan engedve egyeseknek!meg egy pelda:ritkan kommentelek mert az en ralatasom a haborukra es hadtechre nem relevans az itt hozza jobban ertok reszere!teljesen mas megvilagosodasbol,legyen tapasztalatbol kozelitem meg az adott hejzetet!a legutolso hozza szolasom a Nyeva vs. Spirit volt ahol leirtam az altalam olvasottakat es a katonai tarsaim elhangzottakat!sehol se allitottam hogy nekem van igazam es megis a harmadik hozzaszolasom utan szinte lehujeztek!!!meg minek kommentelek!Ejj a kurva eletbe!!!olyan pofont adnek hogy a fal adna a masikat ha ezt eloben kozoltek volna velem!megis kik vagytok tik?mert meg ha megkerdojelezed,azzal nincs semmi problema!de rogton hujenek kell beallitani az embert mert megosztott valamit amit te csak filmen lattal?Egyszeruen nem tudok ugy le ulni a HTKA oldal olvasasahoz hogy molni meg fade ne nezze hujenek az embert!?megis micsoda dolog ez kerem szepen?ulunk a monitor elott es gyalazattal szolunk a forum tarsakhoz mert o nem veri ki a nyugati techre a farkat?vagy mas velemenyen van?miert kell hujere venni mas embereket/?egyaltalan honnet veszitek a jogot hogy tik( molni,fade Mek ) gyalazzatok?nem mindenki nyeli le a bekepzelt ki ha en nem stilusotokat!!!(pl EN) es ha ezt valaki szova teszi akkor meg azt tiltjatok ki?komolyan mondom vicc lett ez a htka!Undorodva olvasom a fade es moli altal irt kommenteket meg ha ignoralom is oket akkor is beidezik es rohadtul bevernem nekik a kepuket hogy tanuljanak egy kis tisztesseget az emberek utan!ebbol lett elegem!szoval KEREM TOROLNI AZ ACCOUNTOMAT EGYSZER S MINDENKORRA!R.I.P. HTKA
 

R0kaúr

Well-Known Member
2017. január 2.
373
375
63
Kerem a regisztraciom torleset!Koszonom!elegem lett ebbol a fajta htka bol!regen elvezettel olvastam napi szinten tobb oranyit is!Teljesen megvaltozott!Elnezest kerek a kirohanasaimert de egyszeruen elszakad a kep nalam amikor egy EMBER hozza mer szolni,leirja gondolatat,tapasztalatat,amit olvasott!es rogton le van hujezve,semmizve,lealacsonyitva!HTKA

szegény Ulippo ha ezt olvasná....valszeg mélyen egyetértene :)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 189
13 479
113
Nem tudlak kitörölni, sőt még az e-mail és IP címedet se látom.
Azzal a vitával kapcsolatban az örjöngés miatt téged kitettelek két hétig, molnit meg Fadet figyelmeztettem.
Én ennyivel letudtam a dolgot.
Nézd meg a bűnlajstromot, ott a dátum is.
https://forum.htka.hu/threads/bűnlajstrom-büntetett-tagok-listája.1277/#post-300851
Ha valakivel a jövőben bajod van, ne kezdj el önbíráskodni. Jelentsd nálam.
 
M

molnibalage

Guest
Kerem a regisztraciom torleset!Koszonom!elegem lett ebbol a fajta htka bol!regen elvezettel olvastam napi szinten tobb oranyit is!Teljesen megvaltozott!Elnezest kerek a kirohanasaimert de egyszeruen elszakad a kep nalam amikor egy EMBER hozza mer szolni,leirja gondolatat,tapasztalatat,amit olvasott!es rogton le van hujezve,semmizve,lealacsonyitva!
Senki nem csinált hülyét és alacsonyított le. Pusztán megjegyeztük, hogy igen kontraproduktív az, amit előadtál pl. az Sz-125 topikban. Erre te persze úgy reagáltál, ahogy...

Egyszeruen elgurul ilyenkor a gyogyszerem amikor jon fade meg molni es hujet csinal itt az emberekbol Mek asszisztalasaval!Csak egy pelda:a forumon kikerestem egy adott temat!elkezdem olvasgatni a kommenteket,a hozza szolasokat,az eszre vetelek!hat ember alig halattam el 20 kommentet anelkul hogy molni meg fade ne hujezett volna le embereket es ne gyalazott volna!rendben van!
Mikor leírsz csípőből olyan vad dolgokat, hogy a háborúban mindenre csak úgy lőnek válogatás nélkül? Igen, ezzel lehet elveszteni egy háborút igazán. A '73-es háborúban az arabok az IAD által okozottal összemérhető veszteséget hoztak össze maguknak ezzel a szemlélettel... Ha szerinted ez a normális...

A másik maga az írásképed. Egyszerűen ezt a kommentet is milyen formában tetted ide? Ömlesztett szöveg, semmi tagolás, írásjelek halmozása. Egy tizenéves vérpsitikétől többen várnék el.

Macknek érdekes módon a tech topikban kb. akkor kellett moderálnia először, mikor te megérkeztél oda. Az, hogy a BIZTPOL-ös gumiszobákban mi megy nem tudom, mert messziről elkerülöm azokat. A valódi tartalom a HTKA-n nem ott van, az tuti...
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Nem akarok en vitazni veletek!!soha tobbet!Egyebkent molni minden kommentemhez hozza irtam hogy olvastam hallottam!leirtam mert bizonyos reszihez nekem is kozom volt!erre te mit muveltel?mert minek kommentelek egyaltalan!na nehogyma tiltsal TE engemet!tisztelettel adoztam eddig irantad mert ertesz ahhoz amit leirsz!DE!hogy Te barki szemelyevel foglalkozzal,raadasul gyalazatosan az serto!Egyebkent az irasjegyeimmel van problemad?hat oregem orulok neki hogy megtartottam magamnak es csaladomnak a magyarsagunkat!!TE meg josz a hejes irasommal?na neeee... pont errol beszelek!a szemelyeskedesed!Mekk keresd elo azt az IP cimet!mert ott van az!
 
M

molnibalage

Guest
Nem akarok en vitazni veletek!!soha tobbet!Egyebkent molni minden kommentemhez hozza irtam hogy olvastam hallottam!leirtam mert bizonyos reszihez nekem is kozom volt!erre te mit muveltel?mert minek kommentelek egyaltalan!na nehogyma tiltsal TE engemet!tisztelettel adoztam eddig irantad mert ertesz ahhoz amit leirsz!DE!hogy Te barki szemelyevel foglalkozzal,raadasul gyalazatosan az serto!Egyebkent az irasjegyeimmel van problemad?hat oregem orulok neki hogy megtartottam magamnak es csaladomnak a magyarsagunkat!!TE meg josz a hejes irasommal?na neeee... pont errol beszelek!a szemelyeskedesed!Mekk keresd elo azt az IP cimet!mert ott van az!
Nem értem mit akarsz és milyen IP címmel.

A másik meg az, hogy mindent személyeskedésnek veszel. A te írásképed, az terólad szól. Egy 2500 karakteres 400 szavas komment tagolás és megfelelő írásjel nélkül használata nélkül alig olvasható. Ez pusztán technikai tény. Képzeld el, hogy mi lenne, ha a cikkek ilyen formában jelennének meg. Ki a fene olvasná el őket?

Erre te még ennél is előadod a dráma királynőt, mikor az ember csak segíteni próbál...
Neked tényleg komoly problémáid vannak fejben, de mi ezen nem tudunk segíteni. Viszont vannak erre szakemberek...
 
M

molnibalage

Guest
Nem akarok en vitazni veletek!!soha tobbet!Egyebkent molni minden kommentemhez hozza irtam hogy olvastam hallottam!leirtam mert bizonyos reszihez nekem is kozom volt!erre te mit muveltel?mert minek kommentelek egyaltalan!na nehogyma tiltsal TE engemet!tisztelettel adoztam eddig irantad mert ertesz ahhoz amit leirsz!DE!hogy Te barki szemelyevel foglalkozzal,raadasul gyalazatosan az serto!Egyebkent az irasjegyeimmel van problemad?hat oregem orulok neki hogy megtartottam magamnak es csaladomnak a magyarsagunkat!!TE meg josz a hejes irasommal?na neeee... pont errol beszelek!a szemelyeskedesed!Mekk keresd elo azt az IP cimet!mert ott van az!
Szóval igazából az én javaslatom az lenne, hogy kommentelés előtt számolj el húszig, és aztán fuss neki újra. Nekem is kicsit gyakorolni kellett, de egész jól megy már.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Szóval igazából az én javaslatom az lenne, hogy kommentelés előtt számolj el húszig, és aztán fuss neki újra. Nekem is kicsit gyakorolni kellett, de egész jól megy már.

Ezt úgy összességében mindenkinek javasolni tudnám. Molnit is ösztökélni kellett egy időben erre, de már érződik a fejlődés... :)

-----

Más, de kapcsolódó: ez a topic itt arra is van, hogy megbeszéljétek a problémákat, de ha kérhetném kerüljük mér a személyeskedést. Már csak azért is, mert itt pláne erősen kontraproduktív. És biza volt több is itt pár hozzászólásban.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
Status
Not open for further replies.