1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wargame

Diskurzus a(z) 'Makettezés & modellezés' témában - Pogány által indítva @ 2020. október 7..

1. Pogány

Pogány Well-Known Member

Mivel forog itt pár 40k fan és a kis csúnya háborús világunk sci-fi jövőmodellje a dolog, messze csúcsként ragyogva bármilyen más próbálkozás felett, na meg mert Mackensen is megengedte, lőn egy topik ennek is. :)

2. alali77

alali77 Well-Known Member

Szuper!

3. alali77

alali77 Well-Known Member

Ki milyen wargamet játszik?
    Én 40k és X-wing, volt még egy kis necromunda és vérfoci.
    Jelenleg a Tabletop Simulatorban játszunk főként, mivel megy a rettegés a koronától...

Pogány likes this.
  4. Pogány

Pogány Well-Known Member

Csak 40k, azt is csak házi játékokban. Egyrészt nem elégedtünk meg a többiekkel az 1500-2000 pontos meccsekkel, másrészt meg az egyszeri versenyélményem után a teljesen festett seregemmel kellemetlen élmény volt kikapni fejetlen, alapozott marioktól, meg teljesen fém/műanyag sistáktól. Igaz, mostmár hosszú ideje nem játszottunk, mindenkinek megvan a maga komolyabb tennivalója, de azért tervben van, hogy mennek majd az apokalipszisok. Én beszereztem egy rakás csinálnivalót addig is, csak időm nincs még rá, de majd lesz. :) Sima marínokból álló Black Templars seregem van, meg némi Mechanicum támogatni. :)

Ezen oldal megosztása