[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 323
4 506
113
Azért rendes tőlük, hogy Miskolcot meghagynák nekünk. De ahogy nézem Kassa az kell nekik.
karpatia.png

Ha ezt szegény @PavolR megtudja :D
 

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 323
4 506
113
Van másik terv is. Ha már a hazai szeparatista "álmodókat" hozzuk hírbe.
Ez egyébként valós probléma. Nagy területeken fognak többségbe kerülni 10-20 éven belül.. a magyar lakosság eleve menekül onnan ahol elkezd megnőni a számuk mert komoly együttélési problémák vannak. Szóval a folyamat öngerjesztő. A magyar inkább beköltözik a közeli nagyvárosba, a környező kisfalvak pedig hihetetlen mértékben cigányosodnak el pl a Jászságban. Még az 55-60 éves korosztály fenntartja a felszínen ezeket a településeket, de az ő gyerekeik már általában elköltöztek és eszük ágába nins visszemenni az immár cigány többségű faluba. A hlyzetről minden elmond, hogy simán bementek a Pócs házába és elagyabugyálták a lányát...
Egyébként érdemes megnézni a videót meg elolvasni hogyan emlékeznek ők a történtekre:


Az egyik támadó állítja, őt úgy megverték, hogy nem tud lehajolni bekötni a cipőfűzőjét, sőt a fürdésben is segítség kell neki. Hát a videón nem az látszik, hogy őt ütik maradjunk ennyiben..
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 645
3 237
113
A cigányok miatt nem kell aggódni. Legalábbis amiatt, hogy saját országot hoznának létre, amiatt nem. Pocsék szervezőkészségük van, sohasem volt saját országuk és nem látom, hogy mi fordítana ezen a tendencián.
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
4 995
13 300
113
Azért rendes tőlük, hogy Miskolcot meghagynák nekünk. De ahogy nézem Kassa az kell nekik.
karpatia.png

Ha ezt szegény @PavolR megtudja :D

Légbol csapot térképecskét mindenki olyat rajzol, amilyet akar. :cool: Én most például olyat találtám, ahol eppenséggel Miskolc a fováros.
Felrohogtem, amikor olvastam, hogy a pénzneme "lóvé" lenne. :D

d2ac75f-1561c86a-9737-4003-b7c1-9a2e87f7aa78.jpg
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
1 926
6 889
113
Csak azért van cigány és drog probléma, mert a kormány szarik bármi érdemit tenni. ennyi.
Már rég meg lehetett volna csinálni hogy cigányság ne tudja gyerekeivel megtölteni az árvaházakat és ne legyen a cigány lánynak 8 gyereke. Két gyermek politika, második után sterilizálás mint azt Szlovákia csinálta....Svájciak is csináltak érdekes dolgokat e téren. Ez gyermek védelem, mert célja hogy a lány gyermekek ne Angliába kössenek ki kurvaként a család megélhetését biztosítva..etc

Akarásból van hiány nem eszközökből.

Úgyhogy Pócs Jancsika meg a Fidesz is elmehetnek az anyjukba.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 689
13 351
113

Tippelek az ilyen nyilvánosan meghirdetett jelentkezések összetételére:

  1. 25-35% SECURITATE(-utódoktól),
  2. 10-15% ukránok,
  3. 10-20% szerbek,
  4. kb. 15% profin előkészített orosz...
  5. kb. 15% magyar, az amcsi/Eu-s "oktatásokon" átállítva...


...gratulálok! "Kiváló ötlet" kettős-ügynök kereséhez! Remélem arra használjuk!!! Lebuktatni jó az ilyen pályázat, ezt a kategóriát! :hadonaszos: :hadonaszos: :hadonaszos:


.
 
G

Galthran

Guest
Csak azért van cigány és drog probléma, mert a kormány szarik bármi érdemit tenni. ennyi.
Már rég meg lehetett volna csinálni hogy cigányság ne tudja gyerekeivel megtölteni az árvaházakat és ne legyen a cigány lánynak 8 gyereke. Két gyermek politika, második után sterilizálás mint azt Szlovákia csinálta....Svájciak is csináltak érdekes dolgokat e téren. Ez gyermek védelem, mert célja hogy a lány gyermekek ne Angliába kössenek ki kurvaként a család megélhetését biztosítva..etc

Akarásból van hiány nem eszközökből.

Úgyhogy Pócs Jancsika meg a Fidesz is elmehetnek az anyjukba.
kíváncsi vagyok mikor tudatosul a kormányzatban hogy a legálisan ittlévő migránsokra sem vagyunk kíváncsiak, legyen az tapló ukrán segédmunkás vagy szomáliai egyetemi hallgató.

a szomszéd kisváros szélén van egy ipari terület. elég csöves része az országnak, szal nem hiszem h nagyon nagy lóvékat adnának, de van itt azért 1-2 külföldi cég is. indiai, lengyel meg német. a német még december elején idehozott vagy 20-30 bevándorlót(MÁR MEGINT A NÉMETEK!), arabot, fekát. van nekik szállás meg miegymás
na pont 2 darab hétig kellett várni amíg összebalhéztak valami helyi erővel a sörözőben aztán meg az egyik részegen megpróbálta megbögyölőzni a társát a szállón, mire összeverekedtek, kórházba került közülük 2
a fideszes polgár jenő úr mindent elmismásol, hírzárlat, félrenézés stb

(tanulság nincs csak hőbörögni akartam hamár behubertusoztam máma)
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 690
90 782
113
kíváncsi vagyok mikor tudatosul a kormányzatban hogy a legálisan ittlévő migránsokra sem vagyunk kíváncsiak, legyen az tapló ukrán segédmunkás vagy szomáliai egyetemi hallgató.

a szomszéd kisváros szélén van egy ipari terület. elég csöves része az országnak, szal nem hiszem h nagyon nagy lóvékat adnának, de van itt azért 1-2 külföldi cég is. indiai, lengyel meg német. a német még december elején idehozott vagy 20-30 bevándorlót(MÁR MEGINT A NÉMETEK!), arabot, fekát. van nekik szállás meg miegymás
na pont 2 darab hétig kellett várni amíg összebalhéztak valami helyi erővel a sörözőben aztán meg az egyik részegen megpróbálta megbögyölőzni a társát a szállón, mire összeverekedtek, kórházba került közülük 2
a fideszes polgár jenő úr mindent elmismásol, hírzárlat, félrenézés stb

(tanulság nincs csak hőbörögni akartam hamár behubertusoztam máma)
Az a helyzet vendégmunkások nélkül nem tartható a gazdaság növekedési pályája. Az pedig a reálbéremelkedések végét jelentené. Kellemetlen és kényelmetlen szitu, de ez van.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 504
54 449
113
kíváncsi vagyok mikor tudatosul a kormányzatban hogy a legálisan ittlévő migránsokra sem vagyunk kíváncsiak, legyen az tapló ukrán segédmunkás vagy szomáliai egyetemi hallgató.

a szomszéd kisváros szélén van egy ipari terület. elég csöves része az országnak, szal nem hiszem h nagyon nagy lóvékat adnának, de van itt azért 1-2 külföldi cég is. indiai, lengyel meg német. a német még december elején idehozott vagy 20-30 bevándorlót(MÁR MEGINT A NÉMETEK!), arabot, fekát. van nekik szállás meg miegymás
na pont 2 darab hétig kellett várni amíg összebalhéztak valami helyi erővel a sörözőben aztán meg az egyik részegen megpróbálta megbögyölőzni a társát a szállón, mire összeverekedtek, kórházba került közülük 2
a fideszes polgár jenő úr mindent elmismásol, hírzárlat, félrenézés stb

(tanulság nincs csak hőbörögni akartam hamár behubertusoztam máma)
A lájkot a behubertusozásért adtam! :)