Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 082
10 242
113
Ja értem. Tehát mindenki lop, ha nem kamerázzák be és nem figyelik meg titkosszolgálati módszerekkel.

A másik meg, hogy nem mondtam olyat, hogy nem kell ellenőrzés! A munkád (eredményének!) a minőség-ellenőrzése kell. De nem olyan ellenőrzés, hogy a nap minden percében monitoroznak!!!


Nem lenne szükség a sok kamerára, meg az azokat nézőkre, ha " letöltenénk" néhány applikációt:
erkölcs.com
becsület.cmd
tisztesség.exe
morál.tsk
......
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Most meg engem mosol, össze ulippóval és így akarod hitelteleníteni amit írok. Ehh!...

Ha te nem látod a különbséget az a te dolgod, de ezt ne állítsd be tényként. Szerintem például hatalmas a különbség.
És nem sok közmédiát nézhettél mostanában, hanem csak elhitted amit a népszava írt...

Azért előtte megnézhetnél egy parlamenti közvetítést is, mert az sem így néz ki.

Ulippot pont azért hoztam ide, mert ő is a valóságot akarta állandóan torzítani.

Óóóó, hidd el, nézek én eleget mind a két oldalról.Legszívesebben kikaparnám olyankor a szemem, amikor bármelyik oldalra is időt pazarlok.
Parlamenti közvetítést is nézek eleget ahhoz hogy tudjam mi zajlik ott.Ha nem akarod észrevenni az is egy helyzet, de igenis ki kell jelenteni, hogy ma a Parlamentben olyan színvonaltalan viták zajlanak, hogy értelmetlen az országgyűlés összehívása is.2/3 mellett mondjuk eleve értelmetlen bármilyen vita, hiszen úgyis az lesz amit a kormány akar, de ennek ellenére aljasítják el a felszólalások színvonalát.De hiába értelmetlen a vita, legalább a látszatra adnának, hogy nívója van az országgyűlésnek.De neeeem, azt nem lehet.Van helyette "lónak a f*szát!"-tábla egyik oldalon, meg érdemi válasz nélküli beszólogatások a másikon.

Tök mindegy, hogy közmédiás vagy ellenzéki médiához tartozik, mert mind a két oldal olyan szinten aljasítja el a közbeszéd színvonalát, hogy érdemben nem lehet beszélgetni semmiről már az országban.Erre mondhatod, hogy nem így van, csak akkor meg nézzük meg mondjuk a meghatározó TV-csatornák YT-csatornáit, ahová feltöltögetik a riportjaikat.Nekem magyarázhatsz arról, hogy a kormányközeli média és az ellenzéki média, meg a kormányközeli nyugdíjas harcos és az ellenzéki nyugdíjas harcos között különbség van, de akkor magadat csapod be.

Népszavát meg életemben nem olvastam, nem is fogok ;)

Aztán amit akarsz megértesz, amit nem azt magadra veszed.Rád bízom.
 

zztop

Well-Known Member
2015. november 27.
355
2 061
93
Ulippot pont azért hoztam ide, mert ő is a valóságot akarta állandóan torzítani.

Óóóó, hidd el, nézek én eleget mind a két oldalról.Legszívesebben kikaparnám olyankor a szemem, amikor bármelyik oldalra is időt pazarlok.
Parlamenti közvetítést is nézek eleget ahhoz hogy tudjam mi zajlik ott.Ha nem akarod észrevenni az is egy helyzet, de igenis ki kell jelenteni, hogy ma a Parlamentben olyan színvonaltalan viták zajlanak, hogy értelmetlen az országgyűlés összehívása is.2/3 mellett mondjuk eleve értelmetlen bármilyen vita, hiszen úgyis az lesz amit a kormány akar, de ennek ellenére aljasítják el a felszólalások színvonalát.De hiába értelmetlen a vita, legalább a látszatra adnának, hogy nívója van az országgyűlésnek.De neeeem, azt nem lehet.Van helyette "lónak a f*szát!"-tábla egyik oldalon, meg érdemi válasz nélküli beszólogatások a másikon.

Tök mindegy, hogy közmédiás vagy ellenzéki médiához tartozik, mert mind a két oldal olyan szinten aljasítja el a közbeszéd színvonalát, hogy érdemben nem lehet beszélgetni semmiről már az országban.Erre mondhatod, hogy nem így van, csak akkor meg nézzük meg mondjuk a meghatározó TV-csatornák YT-csatornáit, ahová feltöltögetik a riportjaikat.Nekem magyarázhatsz arról, hogy a kormányközeli média és az ellenzéki média, meg a kormányközeli nyugdíjas harcos és az ellenzéki nyugdíjas harcos között különbség van, de akkor magadat csapod be.

Népszavát meg életemben nem olvastam, nem is fogok ;)

Aztán amit akarsz megértesz, amit nem azt magadra veszed.Rád bízom.

Jól látható a különbség kormányoldal és ellenzék között, a kormányoldal javára ..... ugyan ez igaz a médiára is.
Lényegében a jelenlegi kormányzat épít és biztonságot nyújt a jelenlegi ellenzék rombol és elbizonytalanít.
Zeal érthetően és pontosan véleményezte a hozzászólásodat.
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Jól látható a különbség kormányoldal és ellenzék között, a kormányoldal javára

Ez van olyankor, amikor a pártszimpátia felülírja az objektív szemléletet.

..... ugyan ez igaz a médiára is.

Hála az égnek van internet, ahol mindkét oldal médiája elérhető.Ne hülyéskedj, hogy te látod a különbséget mondjuk egy ATV-s meg egy HírTV-s riport között, ahogyan egy Index vagy origo-cikk között sincs érdemi különbség.
Ugyanaz a színvonaltalan szemét mind a kettő.
De ott van például az is, hogy a lakájmédia egy büdös hibát nem ró fel a kormányzatnak, mindent tökéletesen csinálnak, miközben az ellenzék általában véve 0-24-ben idióta és ugyanez igaz fordított esetben is, ahol a kormányzat csak hibázik, az ellenzék meg aranyat szarik.

Lényegében a jelenlegi kormányzat épít és biztonságot nyújt a jelenlegi ellenzék rombol és elbizonytalanít.

Itt megint a pártszimpátiában lesz a gond.Az elvakult pártkatonák okozzák a legtöbb gondot.Mindegy, hogy melyik pártért hajlandók meghalni.De pont ezt írtam le és itt be is bizonyítottad te is, zeal is, hogy miért is káros, amikor a Viktorért vagy éppen a Feriért hadba vonulnak egyesek, mert a lila köd leszáll és nincs más, csak a kedvenc politikusuk akiknek a széklete is arany.

Nektek is javaslom, hogy olvassátok el amit írtam és gondolkodjatok el egy percre, mert bőven van min.Magatok igazoltátok, amit leírtam.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 931
19 184
113
Az indeksz megírta, hogy szar lesz az uborka! https://index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/23/orban_viktor_kovaszos_uborka_facebook_recept/ Ráadásul azóta államcsődbe is mentünk, mint 2010 óta folyamatosan! :D

33563280_2570992_97317f84a54d03ea0044b89ff88d3dc4_wm.jpg
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Nektek is javaslom, hogy olvassátok el amit írtam és gondolkodjatok el egy percre, mert bőven van min.Magatok igazoltátok, amit leírtam.
Elsőre is megértettük amit írtál, de aztán még 2-szer leírtad ugyanazt. Azon a ponton amikor már mindenki csak ugyanazt ismételgeti, semmi értelme a beszélgetés folytatásának. Az így felszabadult időben te is elgondolkozhatsz azon, amit mások írtak.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 454
17 704
113

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Elsőre is megértettük amit írtál, de aztán még 2-szer leírtad ugyanazt. Azon a ponton amikor már mindenki csak ugyanazt ismételgeti, semmi értelme a beszélgetés folytatásának. Az így felszabadult időben te is elgondolkozhatsz azon, amit mások írtak.

Közben észrevettem, hogy majdnem ugyanez a vita megy egy másik topicban is.
Ugyanazzal a eredménnyel, mint itt.Ha be van támadva a lakájmédia is, akkor elszabadul a pokol.Azt eddig is tudtam, hogy itt több a fideszes, mint a nem-fideszes, de téged például annál okosabbnak gondoltalak, mint ahogyan reagáltál fentebb.A pártszimpátiával sincs gond, ameddig nem írja felül az objektivitást.

Én leírtam valamit, amiből te kiszemelted azt ami neked szúrta a szemed, de fogpiszkálóból gerendát csináltál és még hazudtál is egy kicsit.
Nagyon nem akarod megérteni se te, se mások, hogy miért gond az, amikor a KÖZ média egy szűk réteget szolgál ki.Ezt már anno a szocik se akarták megérteni, amikor ők ugyanezt csinálták a közmédiával, csak annyiból voltak kicsit gátlásosabbak az akkori médiamunkások, hogy jóval több volt a szakmaiság, mint amúgy ma.Akkor sem működött jól a dolog, de legalább volt valami szakmai jellege.Ma nézzük meg, hogy kik írnak akár az Indexen, akár az origón.Meg azt is, hogy milyen stílusban és színvonalon.

Azt még el is fogadja az ember, ha mondjuk egy alapvetően magánvállalkozás, mint az origo vagy az Index egy-egy politikai oldalt szolgál ki, de ha azt szakmaiatlanul teszi, az már szúrja a szemem.Főleg amikor KÖZ-pénzzel van kitömve, mondjuk állami hirdetéseken keresztül.Ha a fidesz.hu-t akarnám olvasni, akkor oda mennék.Mi a f*szom lett az origoval?
De amikor a közmédia KÖZ-pénzből párthíradóként működik, mint a pártállami időkben, az azért hagy legyen már szóvá téve.Ez ugyanis egy társadalmi probléma.Te ezt nem akarod belátni, mert a pártszimpátiád szerint akkor jó minden, ha minden narancssárga.De ezt már egyszer kipróbáltuk vörösben, nem lett jó vége.

Nem látod, hogy hová vezet ez az egész rombolás, ami a közgondolkodásban zajlik?
Egy Március 15.-t nem lehet úgy megünnepelni, hogy ne kerülne elő az utcán ünneplők között Viktor vagy Feri qrvaanyja.Ennek szerinted mi lesz a vége?Ez így teljesen rendben van?Ebben a legnagyobb hibát a közmédia, a politikusok és a pártmédiák (ideértve mind a két oldalt) vétik, mert az övék a legnagyobb felelősség és ezzel úgy ahogy van visszaélnek.
 

jOkA

Well-Known Member
2017. november 7.
403
636
93
Közben észrevettem, hogy majdnem ugyanez a vita megy egy másik topicban is.
Ugyanazzal a eredménnyel, mint itt.Ha be van támadva a lakájmédia is, akkor elszabadul a pokol.Azt eddig is tudtam, hogy itt több a fideszes, mint a nem-fideszes, de téged például annál okosabbnak gondoltalak, mint ahogyan reagáltál fentebb.A pártszimpátiával sincs gond, ameddig nem írja felül az objektivitást.

Én leírtam valamit, amiből te kiszemelted azt ami neked szúrta a szemed, de fogpiszkálóból gerendát csináltál és még hazudtál is egy kicsit.
Nagyon nem akarod megérteni se te, se mások, hogy miért gond az, amikor a KÖZ média egy szűk réteget szolgál ki.Ezt már anno a szocik se akarták megérteni, amikor ők ugyanezt csinálták a közmédiával, csak annyiból voltak kicsit gátlásosabbak az akkori médiamunkások, hogy jóval több volt a szakmaiság, mint amúgy ma.Akkor sem működött jól a dolog, de legalább volt valami szakmai jellege.Ma nézzük meg, hogy kik írnak akár az Indexen, akár az origón.Meg azt is, hogy milyen stílusban és színvonalon.

Azt még el is fogadja az ember, ha mondjuk egy alapvetően magánvállalkozás, mint az origo vagy az Index egy-egy politikai oldalt szolgál ki, de ha azt szakmaiatlanul teszi, az már szúrja a szemem.Főleg amikor KÖZ-pénzzel van kitömve, mondjuk állami hirdetéseken keresztül.Ha a fidesz.hu-t akarnám olvasni, akkor oda mennék.Mi a f*szom lett az origoval?
De amikor a közmédia KÖZ-pénzből párthíradóként működik, mint a pártállami időkben, az azért hagy legyen már szóvá téve.Ez ugyanis egy társadalmi probléma.Te ezt nem akarod belátni, mert a pártszimpátiád szerint akkor jó minden, ha minden narancssárga.De ezt már egyszer kipróbáltuk vörösben, nem lett jó vége.

Nem látod, hogy hová vezet ez az egész rombolás, ami a közgondolkodásban zajlik?
Egy Március 15.-t nem lehet úgy megünnepelni, hogy ne kerülne elő az utcán ünneplők között Viktor vagy Feri qrvaanyja.Ennek szerinted mi lesz a vége?Ez így teljesen rendben van?Ebben a legnagyobb hibát a közmédia, a politikusok és a pártmédiák (ideértve mind a két oldalt) vétik, mert az övék a legnagyobb felelősség és ezzel úgy ahogy van visszaélnek.
Igazad van. Én úgy szoktam, hogy elolvasom az origot meg az indexet ugyanarról a hírről és abból egy köztes igazságot próbálok levonni mert mindig egymás ellentétét írják.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and KoviUbi

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Nagyon nem akarod megérteni se te, se mások, hogy miért gond az, amikor a KÖZ média egy szűk réteget szolgál ki.Ezt már anno a szocik se akarták megérteni, amikor ők ugyanezt csinálták a közmédiával, csak annyiból voltak kicsit gátlásosabbak az akkori médiamunkások, hogy jóval több volt a szakmaiság, mint amúgy ma
Nem azért szavaztunk a kormánypártokra, hogy balos hazugságokat kelljen hallgatni a közmédiában. Láthatóan soha nem nézel közmédiát, csak a balos kritikát mondod vissza. Hogy azok szakmailag jobbak lettek volna. Szerintem ez nem igaz, de ők is szerették mondogatni. Nem kell nekik elhinni ezt sem.

Meglepődnél milyen kevés a politika az m1-en. Ez nem a HirTV. Ma direkt néztem (fél szemmel), és Kamugeri hisztijéről is tájékoztattak. Geriék összefirkálták az aszfaltot, aztán elmondták, hogy mennyi pénzt szeretnének, utána a kormányoldal válaszát vágták be, majd Geri nem akart válaszolni a kérdésekre, és ez volt az a pont(?), ahol kupán vágták a közmédiást... Ez szerintem nincs rendben. Szerinted rendben van, mert ilyen a közmédia és megérdemlik, meg az Origó, meg én sem vagyok olyan okos, mint amilyennek te gondoltál... Hiába hülyézel le, hiába mentegeted, ez nincs rendben. Hadd kérdezzek vissza: szerinted ez hova vezet?
Igazad van. Én úgy szoktam, hogy elolvasom az origot meg az indexet ugyanarról a hírről és abból egy köztes igazságot próbálok levonni mert mindig egymás ellentétét írják.
Ez természetes, de a közmédiás fejbeverése akkor sem helyes.
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Nem azért szavaztunk a kormánypártokra, hogy balos hazugságokat kelljen hallgatni a közmédiában. Láthatóan soha nem nézel közmédiát, csak a balos kritikát mondod vissza. Hogy azok szakmailag jobbak lettek volna. Szerintem ez nem igaz, de ők is szerették mondogatni. Nem kell nekik elhinni ezt sem.

Nem mindenki szavazott a kormánypártokra(sőt, legjobb eredményüknél is csak a szavazók fele), viszont mindenki pénzéből finanszírozzák a közmédiát, ahol jobbára csak a kormánypárti vélemények jelennek meg.Jóval többet szerepeltek a szocik alatt a fideszesek a közmédiában, mint ma az ellenzékiek.És nem csak a balos ellenzékről beszélek, mert nem csak balos létezik!!!
Ez megint a korlátolt világnézeted szüleménye, ahol csak a balosok meg a jobbosok léteznek és élet-halál harc van közöttük.Megint visszacsatolnék az agresszív vérnyugdíjasokhoz, de ááhhhh....

Meglepődnél milyen kevés a politika az m1-en. Ez nem a HirTV. Ma direkt néztem (fél szemmel), és Kamugeri hisztijéről is tájékoztattak. Geriék összefirkálták az aszfaltot, aztán elmondták, hogy mennyi pénzt szeretnének, utána a kormányoldal válaszát vágták be, majd Geri nem akart válaszolni a kérdésekre, és ez volt az a pont(?), ahol kupán vágták a közmédiást... Ez szerintem nincs rendben. Szerinted rendben van, mert ilyen a közmédia és megérdemlik, meg az Origó, meg én sem vagyok olyan okos, mint amilyennek te gondoltál... Hiába hülyézel le, hiába mentegeted, ez nincs rendben. Hadd kérdezzek vissza: szerinted ez hova vezet?

Nem csak a közmédiást verik, hanem az úgynevezett balos médiát is a fideszes tüntiken. (érdekes, ez valahogy nem fáj neked se, de ha holnaptól az Index a kormánymédia kezébe kerülne már hullana értük a könnyed)
Indexeseket is rendszeresen vernek meg, mert ugyanazt a gusztustalan aknamunkát végzik, mint a közmédiások, csak ők legalább nem közpénzből.Az se érdekel különösebben, amikor az indexest vagy hvg-st verik el.Láthatóan mondjuk nem halt bele a harci sebeibe a közmédiás se.Amikor a riporterek jellemzően provokálni mennek ki, akkor mégis mit remélsz? Pont az lenne a lényege a mondandómnak, hogy a politika által vezérelt mai közbeszéd színvonala teremti meg ezeket a pillanatokat, amikor kap egyet a riporter.Nem azért van a béka segge alatt a kommunikáció, mert hülye a lakosság, hanem pont fordítva.
Hol van például a vita az ellenzék és a kormány között?Ez azért megvolt az előző kormányzat alatt(saját vesztükre) a közmédiában is, de egyéb felületeken is létezett.Ma a kormányzat csak a saját médiájában hajlandó komolyabban megjelenni, mert ott saját terepen van, nem kap húzós kérdéseket.Sőt, inkább alájuk kérdeznek.Erre értettem a szakmaiatlanságot, mert az újságíró dolga nem a politikus seggének fényesre nyalása lenne, hanem az, hogy az én nevemben a tiédben és mindenki máséban kérdezzen.Főleg ha én is fizetem, aki nem vagyok se balos, se kormánypárti.Ha a kettő között kell választani, akkor inkább a Fidesz, mint a baloldal, de ettől függetlenül tartom a véleményem, hogy a közmédia nem állhat a kormány 0-24-es támogatásából.Az, hogy az ellenzékieket csak akkor hívnak, ha valamit elb*sznak, az rohadtul nem fair, miközben a kormány hibáit egyetlen alkalommal sem jelenítik meg.De ha nem érted, akkor nem tudok ezzel mit kezdeni.

Ez természetes, de a közmédiás fejbeverése akkor sem helyes.

Ide vezet az, amivé züllesztették a közbeszéd színvonalát.Ezt rágom tegnap óta... Nem helyes, de már ezen a szinten van a közbeszéd színvonala, ahol a fideszesek az ellenzékit ütik, az ellenzékiek a fideszeseket.Piszokmód megdolgoznak a riporterek mindkét oldalon a pofonért, aztán mehet a hiszti, hogy kaptak egyet.Hát örüljenek, hogy Magyarországon dolgoznak és nem a Balkánon.A másik topicban már virtuálisan fejbe vertétek az ellenzéki médiát, akkor hol a különbség?

Hülyézni meg nem hülyéztelek le, mert annak azért nem tart a vita.
Még talán ulit se hülyéztem le, pedig ő megérdemelte volna.Nincs nekem alapvetően semmi bajom veled, csak ebben a témában nem igazán fogunk egyetérteni.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Jóval többet szerepeltek a szocik alatt a fideszesek a közmédiában, mint ma az ellenzékiek.
Máshol nem is tudtak volna szerepelni, mert minden média szoci volt...
Ezt ma nehéz elhinni, de így volt. Persze, hogy olyan nyugodtnak és visszafogottnak tűnt akkoriban egy hvg vagy egy népszabadság. Nem nagyon volt miért izgulniuk. o_O
Nem csak a közmédiást verik, hanem az úgynevezett balos médiát is a fideszes tüntiken. (érdekes, ez valahogy nem fáj neked se, de ha holnaptól az Index a kormánymédia kezébe kerülne már hullana értük a könnyed)
A kfc-ben igenis jó a kaja. Pont. :cool:
Ez megint a korlátolt világnézeted szüleménye,
Bakker. én sem tudom átlépni az árnyékomat, de majd szólj ha neked sikerült.
Ma a kormányzat csak a saját médiájában hajlandó komolyabban megjelenni, mert ott saját terepen van, nem kap húzós kérdéseket.
Emlékszem az mszp-szdsz-es időkre. Le voltak osztva a szerepek előre. Voltak a vérszocik, és megszülettek független objektív szakértők. Ez utóbbiak voltak a legaljasabb alákérdezők. 2-3 ilyen riporter (pl. Havas Henrik) esett neki egy-egy fideszes arcnak. Na annak aztán sok értelme volt. Akkor inkább mondja el mindenki a saját médiájában amit gondol, de azt az ócska cirkuszt hagyják a fenébe.
ettől függetlenül tartom a véleményem, hogy a közmédia nem állhat a kormány 0-24-es támogatásából.
Akkor megnyugtatlak, mert nem abból áll.
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Máshol nem is tudtak volna szerepelni, mert minden média szoci volt...
Ezt ma nehéz elhinni, de így volt. Persze, hogy olyan nyugodtnak és visszafogottnak tűnt akkoriban egy hvg vagy egy népszabadság. Nem nagyon volt miért izgulniuk. o_O

Jó, hogy a Népszabadságot hozod ide.Bayer nem ott volt főmunkatárs az 5-ös számú Fidesz párttag-könyvével?
Simicska médiabirodalma meg úgy mellékesen le lett tagadva itt nagy hirtelenjében, pedig az se 2010-ben jött létre, hanem létezett bőven azt megelőzően is.Ennyit arról, hogy minden szoci volt.

A kfc-ben igenis jó a kaja. Pont. :cool:

Hát ezzel nehéz vitatkozni, ezért nyomnék lájkot is, ha nem lenne ott a többi. ;)
De nem csak ott vertek ellenzéki újságírót.

Bakker. én sem tudom átlépni az árnyékomat, de majd szólj ha neked sikerült.

Volt időszak, amikor én is elnéztem sok mindent a Fidesznek, mert hát "mégse MSZP", de amikor ugyanazzá válik, mint amit le akartunk váltani x éven keresztül, akkor azért túl kellett lépni az árnyékot ;)

Emlékszem az mszp-szdsz-es időkre. Le voltak osztva a szerepek előre. Voltak a vérszocik, és megszülettek független objektív szakértők. Ez utóbbiak voltak a legaljasabb alákérdezők. 2-3 ilyen riporter (pl. Havas Henrik) esett neki egy-egy fideszes arcnak. Na annak aztán sok értelme volt.

Az meg már megint egy másik véglet volt, ami szintén túltolta a biciklit, de nem csak ez létezett.

Akkor inkább mondja el mindenki a saját médiájában amit gondol, de azt az ócska cirkuszt hagyják a fenébe.

De a közmédia mióta a kormányé?
Mert az, hogy az Index ballib, az origo fideszes még elfogadható (aztán dugják fel a független dumájukat maguknak), de a közmédia nem kisajátítható.
Az se normális, amikor ilyen-olyan trükkökkel a kormányközeliek állami pénzt kapnak a vállalkozásaik működtetésére.Mert akkor papíron ott lesz egy önálló médium ami anyagilag a kormányzattól függ.Aztán amikor nem tetszik a kormánynak, akkor hirtelen minden módszerrel tönkreteszik.Lásd: Simicska birodalma, ahol minden elképzelhető módszerrel keresztbe tettek neki.A forradalom felfalta a saját kölykét.

Akkor megnyugtatlak, mert nem abból áll.

ok.