Különben egymásnak ugrunk, és szétoffoljuk a fórumot, Mac meg kivág mindenkit. Mit fog akkor Maróth, Benkő, RR, OV, a reggeli kávé mellé olvasgatni?Szerintem az elsődleges ok, hogy lekössenek minket valamivel.![]()

Különben egymásnak ugrunk, és szétoffoljuk a fórumot, Mac meg kivág mindenkit. Mit fog akkor Maróth, Benkő, RR, OV, a reggeli kávé mellé olvasgatni?Szerintem az elsődleges ok, hogy lekössenek minket valamivel.![]()

Tehát akkor ez a német gyártás lényege: minél hamarabb felálljon egy zászlóaljnyi erő a kiképzéshez.![]()
Komplex országérdekeket szolgál a haderÅfejlesztés
A Magyar Honvédség újrafegyverzése, a katonai életpályamodell kiteljesÃtése és a toborzás mellett kiemelten fontos a XXI. századi kihÃvásokra választ adó irányÃtási és vezetési struktúra kiépÃtése. A már a következŠévtizedre kitekintÅ honvédelmi és haderÅfejlesztés, az...magyarnemzet.hu

Ez eddig kérdés volt?Tehát akkor ez a német gyártás lényege: minél hamarabb felálljon egy zászlóaljnyi erő a kiképzéshez.![]()
Komplex országérdekeket szolgál a haderÅfejlesztés
A Magyar Honvédség újrafegyverzése, a katonai életpályamodell kiteljesÃtése és a toborzás mellett kiemelten fontos a XXI. századi kihÃvásokra választ adó irányÃtási és vezetési struktúra kiépÃtése. A már a következŠévtizedre kitekintÅ honvédelmi és haderÅfejlesztés, az...magyarnemzet.hu
Pontosan, Maróth szólt Hans Grubernek a német Rheinmetall egyik top executiv managerének, hogy pörgessék már fel a termelést, és küldjék már 2022-ben a Lynxeket mert már kínszenvedés olvasni számára a fórumotSzerintem az elsődleges ok, hogy lekössenek minket valamivel.![]()


Ez eddig kérdés volt?
de mi lesz a többi verzióval? értme hogy ez a lynxekre kell, meg gxyalogságnak, de mi lesz a nagy hatótávúval? lesz-e a kis vállról idníthatóból is nekünk?(sr verzió)Eddig nem ütötte a falat, ma írták meg először külföldön.
Aki kíváncsi hamar megöregszik.de mi lesz a többi verzióval? értme hogy ez a lynxekre kell, meg gxyalogságnak, de mi lesz a nagy hatótávúval? lesz-e a kis vállról idníthatóból is nekünk?(sr verzió)

Inkabb mire kiderul, megoregszik...Aki kíváncsi hamar megöregszik.![]()

bannoltatlakAki kíváncsi hamar megöregszik.![]()


Alapvetően az SR nem létkérdés.de mi lesz a többi verzióval? értme hogy ez a lynxekre kell, meg gxyalogságnak, de mi lesz a nagy hatótávúval? lesz-e a kis vállról idníthatóból is nekünk?(sr verzió)
Amikor odaérnek a pct zászlóalj újrafegyverzéséhez akkor fognak ilyen bejelentést tenni. A pct zászlóalj nem szűnt meg, viszont:bannoltatlak
de előbb írd meg a választ![]()
Alapvetően az SR nem létkérdés.
Elsőre nekünk az LR2 kell. Megvan, hogy konkrétan milyen igények kielégítésére. A zöm megrendelése/gyártási lehetősége jelenleg csak informálisan fontos.
A lényeg, hogy végre be van jelentve a márka - nem mintha eddig nem tudtuk volna. Mivel széles a spektrum, így csak az igényeink, meg a pénzünk szabja meg, hogy miből mennyi lesz.
milyen platform gyártja a brdm-2-eseket



Pardon. Javítva
Csak nem gyartunk BRDM2...
![]()

Igazság szerint én az FN bejelentés után is kicsit megkönnyebbültem.Amikor odaérnek a pct zászlóalj újrafegyverzéséhez akkor fognak ilyen bejelentést tenni. A pct zászlóalj nem szűnt meg, viszont:
-még nincs bejelentve, hogy milyen platform gyártja a brdm-2-eseket majd azzal együtt lesz érdemes a megnövelt hatótávú változatokra figyelni.
- az SR verzióról egyelőre nincs szó, de én a 2-es különlegeseknél látnám szívesen.
Aztán a típusokról még mindig kuss van, mondjuk nem értem miért.Igazság szerint én az FN bejelentés után is kicsit megkönnyebbültem.
Persze részben mert az volt a favoritom, de inkább azért mert tisztult a kép. Kicsit már aggódtam, mert sokára jött a bejelentés...
Nem a Gidrán váltja őket ?-még nincs bejelentve, hogy milyen platform váltja a brdm-2-eseket

A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..