Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 492
10 582
113
@grigorij3

Figyi, baszogatod állandóan a moderátorokat, hogy mi valamiről hallgatunk... azt ugyan sosem teszed hozzá, hogy miről, de valamiről...
Ezt próbálod azzal elhitetni, hogy mivel ránk is vonatkozik az időkorlát, valóban nem válaszolunk egy ideig.
Ha egyszer demonstrálom, hogy legfeljebb így tudnék válaszolni a nem tudom midre (és ezt úgy teszem, hogy teljesen egyértelmű, hogy én írtam a jegyzetet a végére) akkor ne rinyálj. Köszi.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Kávé and hete

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 048
22 629
113
@grigorij3

Figyi, baszogatod állandóan a moderátorokat, hogy mi valamiről hallgatunk... azt ugyan sosem teszed hozzá, hogy miről, de valamiről...
Ezt próbálod azzal elhitetni, hogy mivel ránk is vonatkozik az időkorlát, valóban nem válaszolunk egy ideig.
Ha egyszer demonstrálom, hogy legfeljebb így tudnék válaszolni a nem tudom midre (és ezt úgy teszem, hogy teljesen egyértelmű, hogy én írtam a jegyzetet a végére) akkor ne rinyálj. Köszi.
:D :D :D
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 059
28 430
113
@PavolR hadd legyek indiszkrét, felétek mik a kötelező / ajánlott olvasmányok középiskolában?

(Többieknek: megint előjött a sirám, hogy jájj, elavult, jáááájj, hosszú, jájj, nem a mai gyerekeknek való, nyaff. Osztrákokról van némi fogalmam, lengyelekről is, sőt, némi az amcsikról is van.)
 
  • Tetszik
Reactions: enzo and Kim Philby

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 222
113
Egyszerűen nincs az a téma, amibe ez a lánctalpas önjáró, repülőcsónak hordozó hajó beleférne (remélem gulágra küldték aki ezt kitalálta, mert vagy a hajó, vagy a repülő búvár is kellett volna legyen!):

tank-v-arknike-03.jpg


ps. Csak az amerikaiak meg ne lássák, mert az ESD/ESB után simán fantáziát fognak ebben is látni! Expeditionary Self Propelled Tracked Seaplane Carrier Catapult Ship (ESPTSCCS)...
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 387
31 644
113
Egyszerűen nincs az a téma, amibe ez a lánctalpas önjáró, repülőcsónak hordozó hajó beleférne (remélem gulágra küldték aki ezt kitalálta, mert vagy a hajó, vagy a repülő búvár is kellett volna legyen!):

tank-v-arknike-03.jpg


ps. Csak az amerikaiak meg ne lássák, mert az ESD/ESB után simán fantáziát fognak ebben is látni! Expeditionary Self Propelled Tracked Seaplane Carrier Catapult Ship (ESPTSCCS)...
Szerintem ez valami Verne regény illusztrációja.... :oops:
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 336
67 363
113
Igazából a faszom kivan a bezárt topikokkal már! Töröljétek a kibaszott profilomat, olvasni regisztráció nélkül is tudom amit bekegyeskedtek a lakat mögé!
 
  • Szomorú
  • Hűha
Reactions: Kim Philby and fip7

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 207
75 687
113
Pl a NATO topic miért van huzamosabb ideje zárva? Mi értelme több topic folyamatos zárva tartásának?
Mert ott is az ukrán háború volt a téma, amire ott az Ukrajnai fegyveres konfliktus topik.
Pluszban egy olyannak is, ami eleve azért volt hogy az olvtársak a problémáikat jelezzék a moderáció vagy egymás felé…
Mert beszélgetőnek használtátok a topikot. Ez a Beszélgető topik, írjátok ide...
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 048
22 629
113
Mert ott is az ukrán háború volt a téma, amire ott az Ukrajnai fegyveres konfliktus topik.

Mert beszélgetőnek használtátok a topikot. Ez a Beszélgető topik, írjátok ide...
Más, nem egy topicban is folyamatosan megy az ukrán téma és mégsem kerül bezárásra. De igazából egál… inkább költői volt.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 336
67 363
113
Melyik lezárt topikhoz szerettél volna hozzászólni?
Magyar külpol, most hogy immar a magyar topik dupla lett valami elbaszott okból és mindkettő záva van, úgyhogy amolyan múltidézőnek az eddigi sima magyar topikból sem tudtam volna hozzáidézni amit akartam vón mert az a kibaszott fasz topik is permanensen zárva van. :mad:
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 207
75 687
113
Magyar külpol, most hogy immar a magyar topik dupla lett valami elbaszott okból és mindkettő záva van, úgyhogy amolyan múltidézőnek az eddigi sima magyar topikból sem tudtam volna hozzáidézni amit akartam vón mert az a kibaszott fasz topik is permanensen zárva van. :mad:
Úgy látom hogy a [BIZTPOL] Magyarország és [BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok) topik sincs most lezárva, esetleg próbáld meg újra...
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
8 733
29 348
113
Magyar külpol, most hogy immar a magyar topik dupla lett valami elbaszott okból és mindkettő záva van, úgyhogy amolyan múltidézőnek az eddigi sima magyar topikból sem tudtam volna hozzáidézni amit akartam vón mert az a kibaszott fasz topik is permanensen zárva van. :mad:
A külpol topik azért lett lezárva, mert megint belpol/hitvita volt a topikba és kb minden topik ezért van zárva vagy mert elkezdenek az ukrán balhéval foglalkozni a topikba
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 336
67 363
113
Úgy látom hogy a [BIZTPOL] Magyarország és [BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok) topik sincs most lezárva, esetleg próbáld meg újra...
A külpol topik azért lett lezárva, mert megint belpol/hitvita volt a topikba és kb minden topik ezért van zárva vagy mert elkezdenek az ukrán balhéval foglalkozni a topikba
Majd ha lenyugodtam. Rohadtul el tudja az ember kedvét venni attól, hogy rászánja magát a tartalmasnak vélt pötyögésre, amikor bárhová néz, zárva van a releváns topik.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 757
56 115
113
Általában: Talán dudi érveivel kellene foglalkozni, nem azzal, hogy ki ö, milyen a jelleme, mit csinál stb
Irom ezt, pedig sokmindenben nem èrtek vele egyet, de legalább nem trollkodik ( mint sokan mâsok...:)). Lassan olvashatatlan lesz a fél fórum a sok szemlyeskedéstöl, belpolozâstól.:hadonaszos: