Most mit csináljak, ha nem láttál?! Ez van ...Mondjuk én nem láttam 10 szu-35 sem a levegőben egyszerre akkor nincs is annyi belőle
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Most mit csináljak, ha nem láttál?! Ez van ...Mondjuk én nem láttam 10 szu-35 sem a levegőben egyszerre akkor nincs is annyi belőle
Ezt már évekkel ezelőtt megjelent
Igen, 2020 óta kb. fél évente megírják ugyanezt valahol, de ha nem magyarul linkelem, akkor a fórumozók 95%-a nem olvassa el.Ezt már évekkel ezelőtt megjelent
És nem gondolod hogy ez egy kicsivel nagyobb is lesz?Mikor APS szerű cuccot terveznek már a kínaiak is ? Az ngad sem egy f22 méretű/tömegű lesz hanem jóval több .Ami meg igen szar eredmény lesz, mert ez a képességcsomag az USAF elvárása és igénye, nem a kínaiaké...
Azonos méretkategóriát saccolok (a J-20 már elindult effelé), de más jelleget. Ezért írtam, hogy az NGAD kategória az USA igény, ami a Csendes Oceán távolságaira, a B-21-el való együttműködésre készül - a kínai igény meg még vagy harminc évig az első és kitekintve a második szigetlánc vonala. Oda meg valamivel más paremétercsomag lenne optimális, nem az USAF féle.És nem gondolod hogy ez egy kicsivel nagyobb is lesz?Mikor APS szerű cuccot terveznek már a kínaiak is ? Az ngad sem egy f22 méretű/tömegű lesz hanem jóval több .
Hat, a kinaiaknak meg meg gepet sem sikerul maguktol tervezniuk, szoval tessek csak szepen megkuzdeni es ellopni a designt nekik, ahogyan eddig is minden gepukhoz, ne varjak, hogy az oroszok megtanitjak oket.A japánok és az angolok összeállnak 6 gen gép fejlesztessél ! Nem ezt kéne tenni a csóró oroszoknak is már Kínával ? Egyedül az 5 gen sem bírnak !
Az amerikaiak épp most próbálják bevonni az angolokat a saját programjaikba, hogy értelmetlenné váljon az angolok számára a Tempest kifejlesztése...A japánok és az angolok összeállnak 6 gen gép fejlesztessél !
Az emelőhajtómű a fő beömlők elől szívja el a levegőt, a fő beömlők teljesen le vannak árnyékolva, de egy a gép gerincéből induló rakéta lőporgázaitól rögvest leállnak a hajtóművek. A pillangó vezérsíkok csúnyán belevernek a szögletes fúvócsövekből kijövő gázsugárba.Mit gondoltok ?
The US has begun discussing collaboration on next-gen air superiority technologies with Australia, Japan and the United Kingdom...
“There may be some international partnerships associated with NGAD,” said Air Force Secretary Frank Kendall last month at the Defense News conference. Kendall added that international cooperation will be “very limited” to the United States’ closest allies and partners, but early discussions have begun to take shape - particularly on potential collaboration on the Collaborative Combat Aircraft (CCA) program.