A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 983
23 036
113
Ez az NMS 4X4 szempontjából érdekes beszéd volt, akkor ezek szerint nagy számban nem fogjuk rendszeresíteni mert ha idén se jelentik be......
Nyilván ugyanott és ugyanúgy készülne mint a Gidrán. Térben ugyanoda, időben a Gidrán gyártása után - vagy annak kifutó szakaszában párhuzamosan gyártva illik elhelyezni a történetben - ha egyáltalán hazai gyártású lesz. Nem mutatták volna be Budaörsön, ha nem lenne benne a "nagykönyvben" :)
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 911
123 322
113
https://honvedelem.hu/hirek/elesloveszeten-a-leendo-altisztek.html

Kikerült a személyi felszerelések javított verziója a kockákhoz (a sisak sajna az angoloktól kukázott kiképzési darab még)
x60868189691fa013209124.jpg.pagespeed.ic.QT1JsSaQFc.webp
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
Jaa az csak huzat a sima mich 2000-eseinken, azt hittem az ops core-t mondod aztán rájöttem, hogy nem arra gondolsz. Gondolom vett rá egy huzatot vagy cserélte gyakorlaton kanálgépre egy amerikai kollégával.
Jah az ops core-ról nyilvánvaló, hogy saját darab, mert az festve van.
Én a jobb oldalon térdelő alakot furcsáltam. Furcsa volt, hogy éppen lő az acélkockák kiképzésén, egy - alaposabban megnézve - nem acélkocka felszerelésben. Látszólag amerikai sisak, nem az acélkockás zsebekkel felszerelt málhával, és - ha jól látom - saját hidratációs zsákkal.
 
  • Tetszik
Reactions: fedett_mókus

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 911
123 322
113
Jah az ops core-ról nyilvánvaló, hogy saját darab, mert az festve van.
Én a jobb oldalon térdelő alakot furcsáltam. Furcsa volt, hogy éppen lő az acélkockák kiképzésén, egy - alaposabban megnézve - nem acélkocka felszerelésben. Látszólag amerikai sisak, nem az acélkockás zsebekkel felszerelt málhával, és - ha jól látom - saját hidratációs zsákkal.
Az gyári festés az Ops-Core sisakon.

Az a szép a molle zsebekben, hogy azt teszel fel ami a szívednek kedves és olyan zsebekkel egészítheted ki a felszerelésed ami nincs benne a rendszeresített repertoárban de neked tetszik.
Mondjuk én is morcos lettem amikor fent megszülték, hogy nem coyote barna lesz a harcászati felszerelés színe hanem 15M mert, van egy teljes saját coyote szettem mindenből is......
 
  • Tetszik
Reactions: fedett_mókus

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
Az gyári festés az Ops-Core sisakon.

Az a szép a molle zsebekben, hogy azt teszel fel ami a szívednek kedves és olyan zsebekkel egészítheted ki a felszerelésed ami nincs benne a rendszeresített repertoárban de neked tetszik.
Mondjuk én is morcos lettem amikor fent megszülték, hogy nem coyote barna lesz a harcászati felszerelés színe hanem 15M mert, van egy teljes saját coyote szettem mindenből is......
és van olyan a szettedben, amiből nem lesz a "cégtől" kapható csomagban?
Gondolom azért lehet majd extra zsebeket is venni 15M-ben is, nem?