A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 068
38 463
113
Kibérlik. Elég sokan járnak ide pénzért tesztelni évek óta.
Ennyire egyedi a hajmáskéri lőtér? vagy sokkal olcsóbb mint az olaszok lőterei?

Én örülök hogy jönnek, mert az is pénz, csak furcsa hogy megéri nekik ilyen messzire elrepülni, mikor Olaszország sem kicsi: biztos akad lőtér ott is...
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 962
123 592
113
Ennyire egyedi a hajmáskéri lőtér? vagy sokkal olcsóbb mint az olaszok lőterei?

Én örülök hogy jönnek, mert az is pénz, csak furcsa hogy megéri nekik ilyen messzire elrepülni, mikor Olaszország sem kicsi: biztos akad lőtér ott is...
Ez Közép-Európa legynagyobb és Európa talán negyedik legnagyobb lő és gyaktere.
Az olaszoknak nincs nagyobb, meg az tuti, hogy olcsóbb is a miénk.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 056
18 766
113
Magyarországra jött fegyrverzeti tesztre egy olasz M346-os.

Valami hosszabb távú keretszerződés lehet a hajmáskéri lőtér használatára a Leonardonak, mert mindig ide járnak lőni. Legutóbb egy helikopterük próbálgatta itt a fegyvereit...

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https://www.facebook.com/lhpa.spotter.team/posts/pfbid02o8KN3dsn1iyjd8V7uBcpsDh9tCQLJKDUtsX2ZAUn8Mu6XMMcswdMCofVATCn4WBUl&show_text=true&width=500

Nesze neked.... :)

 
  • Tetszik
Reactions: SilvioD

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 056
18 766
113
Ez Közép-Európa legynagyobb és Európa talán negyedik legnagyobb lő és gyaktere.
Az olaszoknak nincs nagyobb, meg az tuti, hogy olcsóbb is a miénk.

Minap írtad nekem, hogy kisebb ,mint amikor én voltam katona. Akkor durván, megszakításokkal, Tapolcától, ment Várpalotáig. Ma nem tudom mekkora, de most is nagy. Mert kíváncsiságból ránéztem a műholdas térképre és nem lehet eltéveszteni a domborzaton, terepen, a rengeteg jól látható nyomvonalat és katonai munkát ott a Bakonyban.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 830
113

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 077
30 581
113

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 322
12 712
113