A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 677
13 817
113
Az az atlantista a agymosás hogy nem akarjuk megvédeni magunkat vagy mi?
Érdekes: Baltiak a lengelek skandinávok meg még a románok is akarnak védekezni az oroszok ellen - csak mi nem!
Mi inkább be bújunk a seggükbe! :mad:
Fenyegetnek minket az oroszok?
Akkor minek ugráltok!?
Szépen csendben radar alatt kell maradni és imádkozni, hogy kimaradjunk a buliból.
Néhány tízmillió ukrán banderista náci miatt nem kívánok elhamvadni.
Balti barátaid éppen most fenyegetik Oroszországot egy megelőző támadással.
besenyo_pista_bacsi.jpg

Ezekért a suttyókért puszuljunk?
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 864
16 127
113
Szomorú, hogy ennyire nem látjátok át, hogy mi folyik keleten, és mi mi előtt állunk.

A NATO-atlantista agymosás - úgy tűnik - sikerrel járt.
Én aztán nem vagyok a híve, hogy más államok politikája miatt háborúznunk kelljen az oroszokkal, de azért ne hívjuk már az MH-t en bloc hazaárulónak, mert alapvetően hűek maradnának az esküjükhöz. Így látatlanban abban is biztos vagyok, hogy másik oldalról egy hipotetikus amerikai megszállás esetén is sokan megtennék, amit tenni kell, ha parancsot kapnak rá.
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger and Pogány

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 177
13 604
113
Én aztán nem vagyok a híve, hogy más államok politikája miatt háborúznunk kelljen az oroszokkal, de azért ne hívjuk már az MH-t en bloc hazaárulónak, mert alapvetően hűek maradnának az esküjükhöz. Így látatlanban abban is biztos vagyok, hogy másik oldalról egy hipotetikus amerikai megszállás esetén is sokan megtennék, amit tenni kell, ha parancsot kapnak rá.
Nem értitek, a politika nem jutna el odáig, hogy harcolni kelljen nem fogtátok még fel mit mondott a gyerek? A POLITIKA NEM MENT VOLNA BELE EGY ÖNGYILKOS HÁBORÚBA EGY ATOM HATALOM ELLEN MÁS ÉRDEKEIÉRT!!!+!!!! :hadonaszos:
 

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 677
13 817
113
Én aztán nem vagyok a híve, hogy más államok politikája miatt háborúznunk kelljen az oroszokkal, de azért ne hívjuk már az MH-t en bloc hazaárulónak, mert alapvetően hűek maradnának az esküjükhöz. Így látatlanban abban is biztos vagyok, hogy másik oldalról egy hipotetikus amerikai megszállás esetén is sokan megtennék, amit tenni kell, ha parancsot kapnak rá.
Soha nem neveztem annak.
Rossz szemszögből nézik a dolgokat.
NATO szemszögből, nem magyar szemszögből.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 727
11 640
113
(Ne OB szálazzatok, az belpol. A fórumozók "érdekes" gondolatai e mentén ontopik.)
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 758
40 106
113
Mekkora zavar lesz itt az erőben, ha pl jövő héten balázska lemond.:D
Az Trump bukásával fog bekövetkezni: ez a csávó a felelős azért, hogy ezt a vonalat kiépítse és fenntartsa Trumpista republikánusokkal. Ha nem nyer Trump (ami eléggé esélyes) akkor rá sem lesz már szükség. Addig valszeg megtartják, legfeljebb eldugják szem elől...utána még lehet nagykövet Ouagadougouban vagy más érdekes helyen. :D
 
  • Tetszik
Reactions: SirHiggins

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 197
3 188
113
El kéne gondolkozni, hogy jó döntés volt-e a csehek részéről, hogy Göring fenyegetésére feladták az önvédelem jogát.
Vagy hogy Horthy megtiltotta a fegyveres ellenállást a német megszálláskor.
Igen, jó döntés volt.

Tök jó, hogy leírtad, a korabeli poénból kiindulva, hosszú időre feltartóztatnánk a megszallókat az údvözlő beszédekkel.
 
  • Szomorú
Reactions: Aladeen

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 805
33 217
113
Az Trump bukásával fog bekövetkezni: ez a csávó a felelős azért, hogy ezt a vonalat kiépítse és fenntartsa Trumpista republikánusokkal. Ha nem nyer Trump (ami eléggé esélyes) akkor rá sem lesz már szükség. Addig valszeg megtartják, legfeljebb eldugják szem elől...utána még lehet nagykövet Ouagadougouban vagy más érdekes helyen. :D
Szerintem wadiyanába küldik! :D :p