Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Közben kerestem kimondottan a Pesti tv-re vonatkozó adatot, egy 2020. decemberi Nielsen felmérés nagyjából 0,1%-ra teszi a teljes lakosságban (csak azért néztem azt, mert így könnyebb a fentebbi diagramba beilleszteni), azaz akkor kb. a Fox körül lehetett, de ugye akkor még kb. 4 hónapos csatornáról beszélhetünk. (A Hír tv-nek meg volt 2020-ra 1,17-es átlaga, ami kb. a megszűnt Echo tv és a Hír tv együttes aránya.)
 
W

Wilson

Guest
Érdekes valamiért mégis sokan támadjátok. Azonnal beindult a lejárató szöveg... Persze akinek a GulyásMarcsi jobban bejön, az nézze azt.

Jut eszembe, te nem száraz szeptemberezel már? Azt mondtad, nem politizálsz egy hónapig, vagy csak a vállalhatatlan előválasztást akartad megúszni? Mit gondolsz a túlterheléses támadásról. Nagyon szakértőnek tűntél a múltkor a témában, ezért most is érdekelne a véleményed. :rolleyes:
Kedves Zeal az én hozzászólásomban hol is van belpol? És igen "száraz szeptembert" tartok ami annyira bejött, hogy erősen gondolkodok rajta, hogy határozatlan időre meghosszabítom..
 
  • Imádom
Reactions: LMzek 2.0 and zeal

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 987
82 909
113
Érdekes valamiért mégis sokan támadjátok. Azonnal beindult a lejárató szöveg... Persze akinek a GulyásMarcsi jobban bejön, az nézze azt.

Jut eszembe, te nem száraz szeptemberezel már? Azt mondtad, nem politizálsz egy hónapig, vagy csak a vállalhatatlan előválasztást akartad megúszni? Mit gondolsz a túlterheléses támadásról. Nagyon szakértőnek tűntél a múltkor a témában, ezért most is érdekelne a véleményed. :rolleyes:
Gulyás is volt a hobbistában és olyan kommunista hülyegyereket nyomott, amilyen valójában is. :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 987
82 909
113
242374299_1136282263563370_9128892096676625124_n.jpg
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 327
8 116
113
Blitz97 előtt az tuti kaktusz, de szerintem Vasszékely előtt is az (az alsó kaktusz felett néggyel). 27 percnél lehet látni jól. Ezen a képen is sejthető:

e64ed84e136bf5e44075076f1981bd3c.jpg
Lol... Lehet tényleg kétszer szerepel a nicknevem... :eek: :eek: :eek:
hacsak nincs még egy nick aminek a vége "ktusz"
Mindjárt magamhoz nyúlok :D
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 563
11 136
113
Blitz97 előtt az tuti kaktusz, de szerintem Vasszékely előtt is az (az alsó kaktusz felett néggyel). 27 percnél lehet látni jól. Ezen a képen is sejthető:

e64ed84e136bf5e44075076f1981bd3c.jpg
Pont azon agyalok napok óta, hogy mégis mivel érdemeltem ki a szereplést, elvégre én leginkább csak a járványok topikban vagyok aktív, a haditechnikai oldalakon töbnyire csak olvasok. :eek: (Félreértés ne legyen, nagyon megtisztelő! :rolleyes: :))
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Blitz97 előtt az tuti kaktusz, de szerintem Vasszékely előtt is az (az alsó kaktusz felett néggyel). 27 percnél lehet látni jól. Ezen a képen is sejthető:

e64ed84e136bf5e44075076f1981bd3c.jpg
Hol lehet ilyen pólót venni ? Néztem, de ilyen nem volt köztük azon a helyen amit találtam. Vannak még mások is akik nyomnak, de azok ilyen "félhobby" szinten és azt a keresők nem dobják fel általában, vagy kell egy fél nap a ketesésre.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo
M

molnibalage

Guest
Hol lehet ilyen pólót venni ? Néztem, de ilyen nem volt köztük azon a helyen amit találtam. Vannak még mások is akik nyomnak, de azok ilyen "félhobby" szinten és azt a keresők nem dobják fel általában, vagy kell egy fél nap a ketesésre.
Ez szerintem egyedi tervezés, amit az ő kérésre rakott össze valaki és gyártott le valahány példányban.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Ez szerintem egyedi tervezés, amit az ő kérésre rakott össze valaki és gyártott le valahány példányban.
Pontosan azért kérdezem itt, mert én is ezt gondolom. Tudok olyanokat facebook katonai csoportokban, akik készítenek ilyen kisszériás pólókat, a terveket is lehet velük egyeztetni. De nekem nincs kedvem most tervezni egyet, viszont ez az összeállítás a logóval tetszik. Egyet-kettőt ilyet szívesen rendelnék, "véletlenül" pont feketében ! :rolleyes::D
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 241
33 742
113
Pontosan azért kérdezem itt, mert én is ezt gondolom. Tudok olyanokat facebook katonai csoportokban, akik készítenek ilyen kisszériás pólókat, a terveket is lehet velük egyeztetni. De nekem nincs kedvem most tervezni egyet, viszont ez az összeállítás a logóval tetszik. Egyet-kettőt ilyet szívesen rendelnék, "véletlenül" pont feketében ! :rolleyes::D
Htka webshopba érdeklődj. :D
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Htka webshopba érdeklődj. :D
Ott ilyent nem láttam ! :p Hasonlók vannak, de ilyen nincs. Mielőtt ide írtam természetesen megnéztem mi az ami elérhető a neten, tehát azért kérdeztem. De ezt a "kérdezősködést" hogy kinél van ilyen azt kihagynám, vannak másik opcióim is. :) Egyébként terveztem már pólót katonai csoportba, de most kihagynám ezt az élvezetet ha lehet :p Amúgy meg képes vagyok rá hogy megtervezzem ha minden kötél szakad.

Ha meg tudod a konkrét forrását akkor azt mondjad. Lehet privátban is ha nem akarod kiírni ide.
 
Status
Not open for further replies.