Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 205
67 076
113
A jeruzsálemi Kongresszusi Központban ma este mintegy kétezer ortodox vallási iskolás fiatal jelenlétében, haszid zenészek közreműködésével kívánták meggyújtani a nyolcadik hanukai gyertyát. Csakhogy tömeges bunyó, székdobálás és éktelen ordítozás tört ki a vallásos fiatalok és a rendfenntartó biztonsági őrök között – írja a Jedi’ot Áháronot.
Forrás: https://kuruc.info/r/6/236998/
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 967
32 256
113
Nyilván konteó, hogy a vakcináknak köze lehet a szívrohamok számának állítólagos növekedéséhez, de nagyon igyekszik a mainstream média eloszlatni, ez már kicsit szánalmas, ua. mint az, hogy "egy autó rohant a tömegbe Waukeshában" és hasonlók.

rzydzl7mtr381.png
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 699
28 112
113
Nem mindegy, hogy miből hallgatja a nép a Csóré Bélát vagy a Bitto Duót?
Nyáron egyik házibuliban a közönség májfunkciói alulmúlták a fogyasztás mértékét és rajtam kívül mindenki indokolatlanul hamar kidőlt. Szóval részegen unalmamban fogtam magam hajnalban és addig ordítottam a baszatáskával együtt a Rammsteint, amíg fel nem keltettem mindenkit :D Viszont cserébe másnap több órányi Bittó Duót kaptam revansként :oops:
 
K

kamm

Guest
A jeruzsálemi Kongresszusi Központban ma este mintegy kétezer ortodox vallási iskolás fiatal jelenlétében, haszid zenészek közreműködésével kívánták meggyújtani a nyolcadik hanukai gyertyát. Csakhogy tömeges bunyó, székdobálás és éktelen ordítozás tört ki a vallásos fiatalok és a rendfenntartó biztonsági őrök között – írja a Jedi’ot Áháronot.
Forrás: https://kuruc.info/r/6/236998/

Ortodoxok. Fanatikus, teljesen gátlástalan, agresszív degeneralt a legtöbb.

A legviccesebb, hogy a rendszerszintű inbreeding miatt a legtöbb ortodox sérült, minimum fogyatékos, de gyakran nyomorék, genetikailag katasztrófa. Volt ilyen - nagyon normális - dokim, ő mesélte, hogy neki nem kell DNS teszt, mert tudja, hogy a világ legrosszabb genetikai örökségét kapta (persze azért okosan ő is ortodox párt valasztott maganak, nehogy már a szekerderek gyerekük egészségesebb legyen.)
Statisztikailag 100x-1000x magasabb köztük többszáz (!) örökletes, genetikai alapú, nagyon súlyos betegség, fizikailag mindegyik vagy tüdőbeteg, vagy kövér, mint egy malac. Egy átlagos biztonsági őr pofonjatol úgy drotoznak ossze az állkapcsát utólag, simán visszaélnek azzal, hogy a rendőrök sem mernek odacsapni a sok huszkilos hoborgo idiótának.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 729
30 245
113
Őszintén érdekel, hogy az itt megszólalók hogyan definiálják a “jobboldaliságot”.
Csak mert Magyarországnak az elmúlt száz évben még nem volt jobboldali kormánya.
Szia, erős első hozzászólás! :oops:
Nyáron egyik házibuliban a közönség májfunkciói alulmúlták a fogyasztás mértékét és rajtam kívül mindenki indokolatlanul hamar kidőlt. Szóval részegen unalmamban fogtam magam hajnalban és addig ordítottam a baszatáskával együtt a Rammsteint, amíg fel nem keltettem mindenkit :D Viszont cserébe másnap több órányi Bittó Duót kaptam revansként :oops:
De megérte! A Rammstein csak üvöltve, csuka hangerőn élvezhető! Az alvók érdekében tetted! :hadonaszos:
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
A jeruzsálemi Kongresszusi Központban ma este mintegy kétezer ortodox vallási iskolás fiatal jelenlétében, haszid zenészek közreműködésével kívánták meggyújtani a nyolcadik hanukai gyertyát. Csakhogy tömeges bunyó, székdobálás és éktelen ordítozás tört ki a vallásos fiatalok és a rendfenntartó biztonsági őrök között – írja a Jedi’ot Áháronot.
Forrás: https://kuruc.info/r/6/236998/
ortodoxok,,, megint,,, Izrael békemenetelői...
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson
K

kamm

Guest
ortodoxok,,, megint,,, Izrael békemenetelői...
Inkabb az ellenkezoje szerintem. Az ortodoxok Amerikaban is, meg nalatok is egy aggressziv, primitiv-civilizalatlan torpe szekta, akiket mindossze a nagy pofajuk hataroz meg, meg a katonasagot is megusszak, adot sem fizetnek, egy igazi parazita csocselek, amelyik az egvilagon semmit nem tudtak meg felmutatni az elmult 2-3 ezer evben (mar amelyik letezett, mert az europai askenazik az eleve egy betert convert csoport, kozuk nincs a kozel-keleti zsidokhoz.)
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
Inkabb az ellenkezoje szerintem. Az ortodoxok Amerikaban is, meg nalatok is egy aggressziv, primitiv-civilizalatlan torpe szekta, akiket mindossze a nagy pofajuk hataroz meg, meg a katonasagot is megusszak, adot sem fizetnek, egy igazi parazita csocselek, amelyik az egvilagon semmit nem tudtak meg felmutatni az elmult 2-3 ezer evben (mar amelyik letezett, mert az europai askenazik az eleve egy betert convert csoport, kozuk nincs a kozel-keleti zsidokhoz.)
pontosan, mint Bayer és tsai megfélhetésiek.
Egyébként megint összekevereded a haszidokat-ortodoxokat-szatmári-lubeicseket etc
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 205
67 076
113
Na de azok pont hogy bekes menetelok, az ortodoxok meg az ellentete.

Nem keverem, hanem szerintem egykutya.
Sot, megkockaztatom, itt (NYS) a sima ortodoxok meg visszataszitobbak, mert azok joval aljasabbul operalnak: 10-15 ev alatt, szervezetten epulnek be a helyi politikai-jogi-gazdasagi vezetesbe es teljesen perverz modon elteritik es korrumpaljak az egeszet. Ez a varosban (NYC) gyakorlatilag a 40-50-es evekre le is zajlott, kiszoritottak az ireket meg olaszokat rengeteg beosztasbol. A 60-as evekre mar utaltak oket, akkor taktikusan kooptaltak a spanyolokat meg feketeket, pedig aztan semmi kozuk a civil jogi temahoz (a feketek a mai napig gyulolik az ortodoxokat.)
A Haredim osszes szektaja sem er fel az ortodoxokkal. Keress ra peldaul Helen Weinsteinra, egy igazi visszataszito vegleny mar kinezetre is (kb mint egy idosodo shemale), hat meg ha kiderul, hogy a sajat apjatol vette at a szeket a NYS torvenyhozasban, majd resze volt a court system teljes atveteleben es korrumpalasaban, reformotletet meg vitara sem engedett 30 evig az illetekes bizottsag elen, mikozben szazmilliokat teritett el child-abusing, felhaborito mukodesu ortodox yeshivaknak - a mi adonkbol. Erre a vonatra a Satmar meg hasonlok max felulhetnek, de nem lehetnek masinisztak, mert ahhoz azok tul hulyek (no meg a legtobb putris szinten maradt a mai napig, ket ertelmes mondatot alig birnak kinyogni, ha nem mindennapos a tema.)

Amugy a legjobb fegyver ellenuk itt a nyilvanossag - nalatok az nem mukodik?
Itt sem ment konnyen, de ma mar nem akkora tabutema... vagy nalatok nem meri/nem tudja a sajto bevallalni, hogy megirja, mit muvelnek? (Tudom, hogy par kezben van ott is a sajto nagyja.)
Ott pedig konyebb lenne, mert ott meg antiszemitazni sem tudnanak. :)
Szóval te azt állítod, hogy urambátyám alapon túlhatalomra tesznek szert? :D Nahát. :D Fogadjunk csak a tehetségük miatt gyűlölködsz és irigyled az intelligenciájukat! :D
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
@kamm ismered a cigány-zsidó azonossági elméletet?
"Az izraeli csoportok közül sok eljutott Indiába is, és – amennyiben szakítunk a nyelvcentrikus nézőponttal, hiszen ezek a népek ma már mind hindu nyelven beszélnek – akkor néhánynak a jelenléte, eredete még ma is kimutatható. Egy ilyen kutatásnak a kulturális jellemzőkre kell koncentrálnia. Ezek a jellemzők az Indiában élő izraeli származású törzsek esetében nehezebben mutathatók ki, a romáknál azonban viszonylag jól megőrződtek, olyannyira, hogy ők bizonyíthatóan izraeli eredetűek."
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Nyáron egyik házibuliban a közönség májfunkciói alulmúlták a fogyasztás mértékét és rajtam kívül mindenki indokolatlanul hamar kidőlt. Szóval részegen unalmamban fogtam magam hajnalban és addig ordítottam a baszatáskával együtt a Rammsteint, amíg fel nem keltettem mindenkit :D Viszont cserébe másnap több órányi Bittó Duót kaptam revansként :oops:
Még a koliban volt, hogy valaki 3 napja nyomta folyamatosan a hip-hop maraton c számot neki max hangerőn. A B-20 bosszúja azonban már közel volt. Végül a harmadik figyelmeztetés után 1 órával hétfőn este 18:00kor időzítéssel, hogy biztos egyben induljon végül mintegy 1000 W hangteljesítménnyel indult meg a hangfalak háborúja a rock katonái c szám koncertfelvételével, majd ezt követően az összes rock örök szám amit el tudtunk érni, mintegy 3 óra időtartamban. A hip-hop mániásunk ebből vette a lapot.