Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
Te sem értesz hozzá. :D
Pont te adtad elő, hogy a momentum átbaszott téged, pedig azok erősen agyamputáltak....
Hol adtam elő ilyet te sügért?
Vagy te azt állítod be "átbaszásnak", hogy privát levélben úgy 5-6 éve mondtak A-t, majd aztán cselekedtek B-t?
LOL
E mellet sok hozzászólásodból kiderült, hogy közgazdasági, társadalomtudományi és történelem tudományi ismereteid is elég szerények.
És ez többé teszi ezt a balfasz csordát?
Tudod vakok közt a félszemű a király.
Ehhez képest úgy osztod a jelzőket arról, hogy ki milyen hülye, mintha ennek te lennél a döntő bírája.
Figyu, aki olyan tényszerű hülyeséget állíto, hogy az orosz demográfia jó, majd linket ígér és aztán nem történik semmi...?
Ej...
Szóval egy jó tanács tőlem, neked:



Lásd. Fentebb ;)
Figyu, aki állításait a semmikvel támaszotta alá, de nagy arccal osztja az észt.
Okkal Militavia a csatornám neve.,
De ezek a balfszok mindenről is szórják az észt. Amikor láthatólag sok fogalmuk a 2x2-ről is alig van.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 816
57 694
113
Hol adtam elő ilyet te sügért?
Vagy te azt állítod be "átbaszásnak", hogy privát levélben úgy 5-6 éve mondtak A-t, majd aztán cselekedtek B-t?

Konkrétan igen, miközben előre szóltunk neked, hogy mást fognak tenni, mint amit mondtak. Elképesztően naív vagy :)

És ez többé teszi ezt a balfasz csordát?
Adott témában konkrétan igen. És ezt szerintem el is lehetne fogadni ;)

Figyu, aki olyan tényszerű hülyeséget állíto, hogy az orosz demográfia jó, majd linket ígér és aztán nem történik semmi...?

Szerintem nézd vissza azt a részt, mert nem linket ígér, hanem azt, hogy pontosan utána néz.
Majd felolvassa később, hogy X évben -900,000 volt a növekedés, és ezt megfordították a kovid előtti időben +35,000 környékére.
És azt is elmondja, hogy a kovid miatt most valószínűleg megint negatív....
És itt a mihez képest jóra is kitér, konkrétan több EU-s országgal méri össze.
Vagyis megint nem figyeltél kellően oda! :)

A másik része a dolgoknak, hogy a személyeskedésről, konkrétan a fórum társaid folyamatos minősítgetéséről leszokhatnál már. :D
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Gondoltam mar elore, hogy az orosz fanoknal kiveri a biztositekot, amit csinaltam, azert is irtam le. Meg azert, hogy tudjatok, nemcsak a szajat jartatja mindenki, hanem tesz is azert, hogy tudjak a ruszkik, nem mindenki ert egyet a kulonleges muveletukkel. Ha mindenki megtenne, amit en, akkor legalabb tobben tudnak, mi a velemenye roluk azoknak, akik az oldokleseiket, amiket ti imadtok, eliteli... Entolem most ennyi tellett, legalabb megtudtak, hiaba vannak itt, az utalat a vezetesuk cselekedetei miatt itt is eleri oket. Nem vagyok buszke arra, amit tettem, de ugy ereztem kell tennem tenylegesen valamit, nem csak itt posztolgatni. Az elgondolast tett kovette, ami megelegedessel toltott el, hogy kifejezhettem, mennyire ertek egyet a haborujukkal... A sok ruszofil nehogy azt higgye, hogy itt mindenki gyikvallu, bu..i, anyamasszony katonaja stb... aki eliteli az orosz agressziot.... Legalabb Ti is tudjatok, van toke a liberalisoknak is.... Mivel ezt szeretitek, eloszeretettel ketsegbe vonni.... es hangoztatni....
Én libsi vagyok, de baromság amit csináltál.
Én elítélem az orosz állam támadást de ez baromság amit csináltál.
Van ukrán/orosz kolléganőm, szerinte szörnyű amit az oroszok csinálnak, szerintem még baromság amit csináltál.
Szerintem minden oroszt ki kell tiltani Európából és szép udvariasan a határra kísérni őket, de szerintem baromság amit csináltál.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
Egy vasarosnamenyi suttyohoz hasonlo a szokincsed es az ervelesi technikad... Segitsegre szorulsz, mentalisan, kerlek kerjed helyben (Vasarosnanenyban) a refomatus vezeto lelkeszno tamogatasat, aki tortebetesen az elso unokatesom.....
Enged már el pöcörő, már így is úgy belelovalltad magad, hogy a végén még elhiszed.;)
Ha már bekanyiztál egy ilyen pitiáner sztorit legalább ne ragoznád.:cool:
 
M

molnibalage

Guest
A másik része a dolgoknak, hogy a személyeskedésről, konkrétan a fórum társaid folyamatos minősítgetéséről leszokhatnál már. :D
Egy ponton a hülyeségpuffer túlcsordul. Ez az az estet.
Amikor valaki folyamatosan ekkora balfaszokat linkel, akkor mit kéne gondolnom...?
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 407
33 624
113
Gondoltam mar elore, hogy az orosz fanoknal kiveri a biztositekot, amit csinaltam, azert is irtam le. Meg azert, hogy tudjatok, nemcsak a szajat jartatja mindenki, hanem tesz is azert, hogy tudjak a ruszkik, nem mindenki ert egyet a kulonleges muveletukkel. Ha mindenki megtenne, amit en, akkor legalabb tobben tudnak, mi a velemenye roluk azoknak, akik az oldokleseiket, amiket ti imadtok, eliteli... Entolem most ennyi tellett, legalabb megtudtak, hiaba vannak itt, az utalat a vezetesuk cselekedetei miatt itt is eleri oket. Nem vagyok buszke arra, amit tettem, de ugy ereztem kell tennem tenylegesen valamit, nem csak itt posztolgatni. Az elgondolast tett kovette, ami megelegedessel toltott el, hogy kifejezhettem, mennyire ertek egyet a haborujukkal... A sok ruszofil nehogy azt higgye, hogy itt mindenki gyikvallu, bu..i, anyamasszony katonaja stb... aki eliteli az orosz agressziot.... Legalabb Ti is tudjatok, van toke a liberalisoknak is.... Mivel ezt szeretitek, eloszeretettel ketsegbe vonni.... es hangoztatni....

Honnan tudod, hogy azok az oroszok akiknek beszólsz, egyetértenek vele?
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 558
15 420
113
Kedves Fórumtársak!
Függetlenül attól, hogy a konfliktusról mit gondolunk, nem kéne lemenni Kopi2000 színvonalára. Az ilyen embereket egy normális társadalom kiközösíti. Más kérdés, hogy békében, itthon mekkora a szája és mit tenne harchelyzetben. Legyünk elnézőek és fogjuk a korára és tapasztalatlanságára. Helyette is szégyellem magam.
 

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
2 263
4 668
113
A futballakadémiáink nagyobb dicsőségére:
"Lejátszotta első nyári edzőmeccsét az FTC, amely 8-0-ra győzött a szlovén negyedosztályú Carda Martjanci ellen.
A Fradiban Franck Boli, Kristoffer Zachariassen és Roko Baturina is duplázott, a maradék két gólon pedig Stjepan Loncar és a nemrég igazolt Adama Traoré osztozott."
:cool:
 

bigos

Well-Known Member
2022. február 26.
126
771
93
Gondoltam mar elore, hogy az orosz fanoknal kiveri a biztositekot, amit csinaltam, azert is irtam le. Meg azert, hogy tudjatok, nemcsak a szajat jartatja mindenki, hanem tesz is azert, hogy tudjak a ruszkik, nem mindenki ert egyet a kulonleges muveletukkel. Ha mindenki megtenne, amit en, akkor legalabb tobben tudnak, mi a velemenye roluk azoknak, akik az oldokleseiket, amiket ti imadtok, eliteli... Entolem most ennyi tellett, legalabb megtudtak, hiaba vannak itt, az utalat a vezetesuk cselekedetei miatt itt is eleri oket. Nem vagyok buszke arra, amit tettem, de ugy ereztem kell tennem tenylegesen valamit, nem csak itt posztolgatni. Az elgondolast tett kovette, ami megelegedessel toltott el, hogy kifejezhettem, mennyire ertek egyet a haborujukkal... A sok ruszofil nehogy azt higgye, hogy itt mindenki gyikvallu, bu..i, anyamasszony katonaja stb... aki eliteli az orosz agressziot.... Legalabb Ti is tudjatok, van toke a liberalisoknak is.... Mivel ezt szeretitek, eloszeretettel ketsegbe vonni.... es hangoztatni....
És mond csak nagyon megijedtek tőled azok a fürdős nénikék?
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 293
113
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 182
12 391
113
Egyáltalán, honnan tudja, hogy oroszok voltak.* Lehet, hogy ukránok. És akkor mit éltek át? Azt, hogy valami oroszul halandzsázó magyarországi vadbarom köpött a szlávaukrajnájukra.
Hévízen és Hajdúszoboszlón tudtommal most nincsenek oroszok, többségben, ennek személyi okai és politikai is van Az Orosz utazási iroda vezetője/tulajdonosa szív infarktusban meghalt aki szervezte az Orosz turistákat, ill most már a háborús helyzett, így sztem azok akiknek beszolt pont oroszul beszélő ukránok voltak. akikből itt a 13.kerben is egyre több van.igaz érdekesség képpen egymással sem nagyon beszélgetnek de tök normális családok.